REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Gdzie drukować ulotki?

25.09.2015 09:19 #igor222
Potrzebuję wydrukować ulotki reklamowe. Ktoś wie, gdzie najlepiej?
30.09.2015 08:00 #andrij
A nie myślałeś o drukarni internetowej?
ja korzystam zwykle z usług http://www.openprint.pl/
To drukarnia reklamowa, maja więc możliwości i sprzęt do wydruku różnych materiałów reklamowych. Moim zdaniem w takiej najlepiej zamawiać, bo wiedzą jak to zrobić i wychodzi im to świetnie.
Do tego mają bardzo atrakcyjne ceny, darmową dostawę, nawet projekt możesz u nich dostać za darmo i to nie byle jaki, tylko naprawdę fajny.
13.12.2015 21:56 #beata1985
Jeśli chodzi mały nakład i o szybką realizacje zlecenia polecam drukarnia warszawa zamówienia składa się telefonicznie lub przez internet. Możesz drukować wygodnie i tanio nie wychodząc z domu lub biura. Wydruki są bardzo dobrej jakości oraz realizują nietypowe zlecenia. prowadzą studio graficzne mogą przygotwać projekt graficzny. druk ulotek warszawa
16.01.2016 14:28 #magda4
Tutaj http://www.fanatycydruku.pll masz namiary na drukarnie internetową. Drukują ulotki, ale nie tylko. Mają bardzo szeroką ofertę. Plusem jest to, że mają nie tylko atrakcyjne ceny, ale również szybką dostawę. Nie słyszałam nigdy złego słowa o nich.
25.02.2016 18:13 #jamba
Druk ulotek możesz spokojnie zlecić Letica.pl, my tam drukujemy całą poligrafię do firmy od ponad 2 lat i jak na razie współpraca bez zarzutu.
REKLAMA
02.04.2016 22:19 #mira.88
My w tym zakresie współpracujemy z drukarnią Labcreation. Jest to drukarnia internetowa - solidna, profesjonalna. Ofertę mają szeroką, jakość druku bez zarzutu, sprawnie realizują zamówienia. Ceny mają konkurencyjne, atrakcyjne rabaty przy stałej współpracy to dodatkowy atut. Wszystko możesz zamówić przez ich stronę http://drukowanieulotek.pl
17.08.2016 11:07 #Timon
Najlepiej wydrukować w Diamond Druk
To drukarnia internetowa z masą, innowacyjnych rozwiązań. Zapewnia dobrej jakości druk w niskiej cenie, a wykonują też projekty graficzne, więc wszystko załatwisz w jednym miejscu.
17.08.2016 11:58 piotrgorzko
Korzystam głównie z drukomat a z warszawy sprintdruk.

Z mojej strony mogę polecić stronę. Niskie ceny, nakład już od 10 sztuk. Indywidualne projekty kalendarzy. Nadruk na główce oraz pleckach.

Kalendarze trójdzielne Warszawa
25.08.2016 07:56 urszula
Ja polecam wam drukarnię Współpracujemy z nią od dawna. Zamawiamy nie tylko ulotki. Ale też wizytówki, plakaty reklamowe, papier firmowy. To jest jedna z tańszych drukarni na naszym rynku. Do tego sa terminowi i dokładni, jakość bez zarzutu.
31.08.2016 18:48 #Ronnie
Miejsc w Warszawie, gdzie można wydrukować ulotki nie brakuje. Ja jak mam coś do drukowania korzystam ze sprawdzonej przez siebie drukarni Sowa - www.sowadruk.pl. Mają tam druk cyfrowy, co jest dobrym rozwiązaniem przy niedużych nakładach. Jakby co polecam ich.
25.10.2016 19:53 #Mareku13
Ja rownież polecam www.diamond-druk.pl szczerze chyba najlepsza drukarnia internetowa na rynku. Zamawiałem wiele razy ulotki dla swojej restauracji i zawsze na czas, jakość super i fajny kontakt jak coś złe grafik przygotował. Nigdy nie robili problemu z pomocą
15.11.2016 07:50 #Rachela
Według mnie jeżeli chodzi o szeroki wybór parametrów ulotek, takich jak chociażby rodzaj zadruku, format, czy też sposób uszlachetniania, na uwagę bez wątpienia zasługuje oferta JKB Print https://www.jkbprint.pl/ulotki . Przy tym czas realizacji zamówień w tym przypadku jest bardzo krótki, bowiem wysyłka standardowo odbywa się w czasie 24 godzin, a co więcej koszty związane z drukiem ulotek są wysokie.
15.11.2016 11:36 nataliarw
Ja wolę korzystać ze studia graficznego AJ, który zarówno wykona projekt ulotki, jak i zajmie się drukiem. Studio graficzne AJ to zdecydowanie studio godne polecenia :)
20.01.2017 14:02 #mariola.gryziec
Ja ulotki zamowilam online. W cardon. Swietni ludzie tam pracuja,bo bez problemu pomogli z projektem graficznym, a czasu mialam niewiele. Jednak dzieki nim wszystko sie udalo :) Do tego projekt byl zrealizowany w swietnej jakosci i z pewnoscia jak jeszcze bede musiala zamowic ulotki to tylko u nich :)
04.02.2017 17:44 kasia3535
najlepiej drukować tam gdzie sa najlepsze ceny i druk jest bardzo dobrej jakości a usługa szybka i dostawa bezpłatna. Taką ofertę ma internetowa Drukarnia Diamond Druk a jej ofertę znajdziecie na stronie http://diamond-druk.pl/drukarnia-ulotek Sprawdźcie sami.
REKLAMA
05.02.2017 22:29 tomi24
#igor222 napisał(a) 25.09.2015 09:19

Potrzebuję wydrukować ulotki reklamowe. Ktoś wie, gdzie najlepiej?
Zachęcam do korzystania z usług firmy informatycznej Tomi24. Zrobią projekt graficzny i zajmą się drukiem ulotek. Polecam.
30.03.2017 11:08 daria.d
Ulotki drukowałam w drukarni PULSDRUK Zaproponowali mi świetną ofertę na pakiety ulotek, która najbardziej mi odpowiadała, więc skorzystałam. Wykonują zlecenia naprawdę w ekspresowym tempie i za to trzeba ich pochwalić, bo nie odbija się to w żadnym wypadku na jakości druku.
20.07.2017 14:32 #Fifimifi
Drukarnie internetowe, można bez problemu wybrać drukarnie, która ma lepszą jakość niż lokalne np.
20.07.2017 15:41 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."...
01.08.2017 20:25 #jacens39
Ja drukuję zawsze w tej samej drukarni, którą mam sprawdzoną i wiem, że gwarantuje mi dobrą jakość materiałów. Często są to materiały wykorzystywane B2B i szczególnie ważna jest właśnie wysoka jakość, zwłaszcza katalogów reklamowych, z których partnerzy zakupują produkty. Jest to drukarnia internetowa Labcreation, zresztą już gdzieś na forum widziałam bdb opinie na ich temat :)
15.08.2017 19:04 #yrek
Sprawdź ofertę Drukpolu - http://www.drukpol.waw.pl/. Oni mają w ofercie druk cyfrowy, są z Warszawy. Drukarnia działa od lat, to firma rodzinna, ale z bardzo nowoczesnym i rozbudowanym zapleczem poligraficznym. Naprawdę godna polecenia.
18.10.2017 14:08 #Wajak
Jak szukasz dobrej drukarni w Warszawie to polecam http://www.klikdruk.pl/. Bardzo dobra jakość druku i tanio mają.
18.10.2017 14:42 #won tumany od reklamy
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma ., . .
23.06.2018 14:00 #i8111
projekt ulotek tylko od www.black-art.com.pl! Polecam :-)
05.09.2018 10:40 Robert964
Niedawno zlecałem przygotowanie do druku katalogu promocyjnego producenta mebli. Setki pozycji, sporo konfiguracji cenowych, nietypowe rozwiązania graficzne. Z polecenia trafiłem do http://www.copio.pl/ i zrobili bezbłędnie w bardzo krótkim czasie, a na tym mi zależało najbardziej. Skład i przygotowanie do druku powiedziałbym na bardzo wysokim poziomie.
09.09.2018 18:40 #czastech.pl
czastech.pl - Czas na technologię
07.11.2018 12:27 #maciek921
Najkorzystniejsze oferty zawsze posiadają drukarnie online, więc na Twoim miejscu właśnie tam bym szukał. Jeśli chcesz jakieś dobrej, to polecić mogę Ci drukarnię A3extra. Zamawiałem tam już produkty dwa razy i wszystko było zrealizowane tak, jak należy.
18.11.2018 20:20 #Ola Krawczyk
Chciałam zamówić 1 plakat, znalazłam, że na 9print.pl można zamówić dwa i ponoc trzeci się dostaje za darmo. No to wymyśliłam jeszcze plakat dla chłopaka bo bardzo chciał i przy okazji stwierdziłam że można na prezent komuś zamówić. Przyszły przepiękne! Bardzo kolorowe, jeden miałam taki ciemny, to kolory są bardzo głebokie. Ogólnie jest fajosko, polecam. Będę dalej tu zamawiać
19.11.2018 10:58 #marekpoznanpl
My w swojej firmie korzystamy z ulotek reklamowych od enveloper.pl zawsze na czas oraz idealnie dobrane kreacje reklamowe na każdą kieszeń :) Polecam Marek
25.11.2018 17:06 #Nickkk
Ja ci mogę polecić jedynie Polimax - dla mnie najlepsza drukarnia, bo zawsze wywiązują się z terminów i są dokładni przy realizacji.
26.11.2018 13:24 #Emilka
Tego typu firm jest wiele, ale trzeba brać pod uwagę to na jakich maszynach i papierze pracują. Ja generalnie robiłam karty rabatowe do swojego salonu fryzjerskeigo a przy okazji zrobiłam też ulotki z cennikiem. Korzystałam z pomocy firmy Cardon i jestem bardzo zadowolona :D
20.12.2018 13:52 #jacek234
w mojej firmie ulotki robią http://kumaciogarnieci.pl/ mają bardzo bogaty wybór i ceny jak na warszawe tez dobre :D
27.12.2018 15:38 #malwa88
Jeśli szukasz drukarni, która bez narzekania wydrukuje Ci małe nakłady, to polecam Helvetica. Robią też różne uszlachetnienia jak np. termodruk i potrafią dobrze doradzić. Możesz sobie sprawdzić ofertę online - Helvetica ;) Ja tam drukuję najczęściej, bo dobrze drukują za nieduże pieniądze.
25.01.2019 17:28 JacekKindyk
Projekt ulotek oraz wizytówek wykonywała dla mnie firma http://www.projekty-logo.com.pl/, dzięki czemu w pakiecie zapłaciłem o wiele mniej. Zanim udamy się do drukarni, warto właśnie dobrze to przemyśleć i wybrać najlepszy projekt, tak aby nie generować sobie kolejnych, dość dużych kosztów.
25.01.2019 19:34 #trocekkk
spam

spam

spam

spam
25.01.2019 19:36 #trocekkk
spam

spam
spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam spam

spam

spam

spam
23.03.2019 01:20 #Krystyna M
Polecam nową drukarnię www.maag24.pl Są nowi w internecie ale drukują bardzo dobrze i mają często bardzo ciekawe promocje. Aktualnie mają promocję 20% rabatu na pierwsze zlecenie. Polecam.
23.07.2019 09:34 #Wasad
Ja zawsze drukuje z Anee.pl, ceny około 20% mniejsze od rynkowych, a jakosc taka sama. A no i pani, która sprzedaje bardzo sympatyczna

Drukowanie-plakatow
24.07.2019 14:26 #Simon
Ja najchętniej drukuję w drukarniach internetowych, Niedawno odkryłem a3extra z Poznania i przyznam szczerze, że sprawdzają się jak nikt inny wcześniej. Polecam
17.08.2019 20:07 #Majnun
Ja mogę polecić ulotki wrocław druk bdb jakości ceny okej, zamawiałem przez stronę - http://www.drukarniakid.pl
10.09.2019 14:58 #Daniel
Drukuję ulotki, ale również koszulki i plakaty w a3extra - drukarni internetowej z Poznania i nie narzekam, mają szybką obsługę i bardzo dobrą jakość wykonania zleceń.

122/3812 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię samochód
 Zdobądź pieniądze na swoje projekty lub osobiste finanse, łatwą symulację, szybką i natychmiastową reakcję zasad. Zwrot w wysokości 3%, co pozwala nam zatwierdzać pożyczki od 5 000 do 5 000 000 euro. E-mail: Geroschmitz46@gmail.com Niezależnie od tego, czy kupujesz towar (samochód / motocykl, meble, sprzęt ...) lub usługę (studia, małżeństwo, podróż, prace remontowe, konserwacja lub naprawa w domu ...) lub w celu uzyskania dodatku pieniężnego na wypadek drobnych incydentów życiowych, pożyczka osobista zapewnia środki, których potrzebujesz w dowolnym momencie po przyjęciu pliku. Złóż wniosek o kredyt już dziś, Skontaktuj się z nami przez e-mail, aby uzyskać więcej informacji. E-mail: geroschmitz46@gmail.com Gero Schmitz

Usługi motoryzacyjne
 Holowanie 513-606-666

Inne nieruchomości sprzedam
 SPRZEDAM miejsce parkingowe! Olbrachta 118. ZADZWOŃ 668- 830-141

Oddam za darmo
 Wraz z koleżankami założyłyśmy Klub Sexu, dzięki temu rejestrując się dołączasz do mojej i moich koleżanek klubu! Pokazy Nago, Sex Randki, Dyskretne Spotkania, zabawy przez kamerkę i wiele więcej czego zapragniesz. Setki dziewczyn z całej Polski (po prostu wpisujesz swoje miasto a strona wyszukuje Ci chętne dziewczyny z Twojej okolicy!:) sexklub.pl Każda dziewczyna na naszym portalu jest dokładnie weryfikowana dzięki czemu masz pewność, że to REALNE osoby, które tak jak ty szukaja seksu, DYSKRETNYCH spotkań, dobrej zabawy i mega wrażeń :) Zapraszamy zarejestruj się Dołącz do Nas i przekonaj się sam :) +21 http://sexklub.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA