REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Gdzie dobrze zjeść?

# Jawor

12.04.2017 13:23

Witam was.
Poszukuje dobrego miejsca aby smacznie zjeść i napić się czegoś dobrego. Mam tu na myśli jakiś dobry szampan czy wino. Chce zaprosić rodziców narzeczonej na kolację, dlatego też poszukuje czegoś dobrego. W naszym mieście jest wiele takich miejsc i ciężko znać wszystkie, dlatego proszę was o pomoc.

# Maraj

18.05.2017 11:30

Jak szampan to tylko w Bubbles! Dostaniesz coś dobrego i prawdziwego francuskiego, a nie jakieś podróbki. Do tego pyszne jedzenie... do samego szampana proponuje ostrygi - świetnie się komponują, a tak do zjedzenia to hmm... może tatar albo merguezy (kiełbaski w winie)? mają świetnego kucharza i wszystko zawsze świeże i smaczne.

# elenia

01.06.2017 13:55

Ostatnio miałam przyjemność być na obiedzie w Akademii na Różanej, świetna restauracja. Naprawdę kucharz zna się na rzeczy, niesamowite wyczucie smaku, a jestem dość wybredna. Ten lokal zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie.

REKLAMA

# fem

19.06.2017 11:47

Proponuję spróbować dań z Pianki na Zgody 12. Rewelacyjny lokal, fakt, że jest otwarty przez całą dobę jest dużym autem tego miejsca. Każda osoba może więc smacznie tu zjeść niezależnie od tego, o której zgłodnieje:) Sam byłem tam ostatnio po północy i głodny nie wyszedłem:)

# elz

05.07.2017 10:52

No w Bubbles przekonałem się, że dotąd nie piłem dobrego wina:) Mają smaczne jedzenie i trunki z najwyższej półki. Chyba wybiorę się tam w piątek ze znajomymi...

# Paula

09.09.2017 15:18

#elz napisał(a) 05.07.2017 10:52
No w Bubbles przekonałem się, że dotąd nie piłem dobrego wina:) Mają smaczne jedzenie i trunki z najwyższej półki. Chyba wybiorę się tam w piątek ze znajomymi...

Tak, zdecydowanie oferują większy wybór alkoholi (szczególnie szampanów), niż konkurencja, coś więcej, niż piwa z kega. Też polecam udać się właśnie tutaj, dobre szampany mają z całego świata.

REKLAMA

# szmata szeptana

11.09.2017 11:27

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ... ..

# Monika120

22.02.2018 12:27

Osobiście mogę polecić Restaurację Akademia. Domowy rosół z makaronem i kawałkami kurczaka jest obłędny, a na deser standardowo szarlotka na ciepło z lodami waniliowymi. Jestem tam co niedzielę i zawsze wychodzę zadowolona. Polecam :)

# to syf, nie polecam

22.02.2018 14:29

słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

REKLAMA

# Joanna Klinek

20.03.2018 10:37

Miejscem, gdzie z pewnością dostanie się świeże i zawsze smaczne jedzenie jest Akademia. Ilekroć tam nie jestem to zawsze zaskakuje mnie wyjątkowy smak potraw a szczególnie czarne spaghetti. Polecam serdecznie!

# Marta Jankowska

20.03.2018 10:38

Miejscem, gdzie z pewnością dostanie się świeże i zawsze smaczne jedzenie jest Akademia. Ilekroć tam nie jestem to zawsze zaskakuje mnie wyjątkowy smak potraw a szczególnie czarne spaghetti. Polecam serdecznie!

# MichalProsty

21.03.2018 11:27

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.
mam jeszcze cymbałki po 9
ktoś cos ?

REKLAMA

# Joanna Jarosz

27.03.2018 13:24

Polecam tagiatelle z ośmiornicą w Barze Bubbles. Wcześniej nie odważyłabym się spróbować ośmiornicy ale miły kelner zapewnił mnie, że nie będę żałować i rzeczywiście tak się stało...to było PRZEPYSZENE. Gorąco polecam te danie i wiele wiele innych bo wyglądały naprawdę smakowicie. Od teraz to moje ulubione miejsce :)

# Greg.Bauer vel Tchorst Brecken

27.03.2018 14:25

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

# Lucynka

18.04.2018 11:45

Zgadzam się z poprzednikami w 100 % - jak dobry szampan w Warszawie, to tylko w Bubbles Bar! Tak dużego wyboru nie widziałem chyba nigdzie, obsługa bardzo miła i zawsze chętnie doradzi, co wybrać, a do tego pyszne jedzonko. Polecam każdemu smakoszowi, nie zawiedziecie się!

REKLAMA

# przykre to.

18.04.2018 13:14

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..

# GrzesiuKi

29.06.2018 11:30

Ja natomiast bardzo lubię odwiedzać Bar Mleczny Kijowska, mimo że mieszkam na mokotowie to naprawdę specjalnie często jadę na pragę, bo po prostu smacznie tu dają jeść. Fajna obsługa, atmosfera luźna. Człowiek nie czuje nadęcia, po prostu przyjdzie, zje i poczuje się jak w domu. Serio, jakoś ten klimat mają tu fajny. Co do jedzenia to próbowałem wielu zup, w tym pomidorówkę ogórkową barszcz ukraiński czy jarzynówkę. Wszystkie oceniam bardzo pozytywnie. Mięsa i kluski też fajnie smakują. Ceny bardzo przystępne. Lubię tu wracać.

# Sylwia_Morawska

09.04.2019 15:01

Świetnym miejscem na obiad rodzinny czy romantyczną kolacje jest Restauracja Akademia. Poznałam to miejsce na zjeździe rodzinnym i jak się później okazało jest nieopodal mojej pracy, dzięki czemu mogę właśnie tam przychodzić na lunch i delektować się smakiem tych niezwykłych potraw. Skrei z makaronem soba w sosie limonkowym to moje ostatnie rewelacyjne odkrycie. Gorąco polecam.

REKLAMA

# ilort

09.10.2019 11:59

Zawsze warto rozglądać się za dobrymi miejscami, w których można się najeść. Ja od siebie mogę wam polecić bar z burgerami https://www.bartsburger.pl/, który znajduje się na Ochocie. Tam na pewno się najecie i nie zapłacicie fortuny za obiad.

 oknokn

09.10.2019 16:15

Oczywiście czasami jest taka sytuacja, że nie ma innego wyjścia i trzeba chcąc nie chcąc zjeść na mieście. Według mnie warto jednak jak najczęściej przygotowywać po prostu posiłki samodzielnie. Jednak dzięki temu dokładnie wiemy, co znajduje się w konkretnej poprawie. Mam takie wrażenie, że w niektórych lokalach gastronomicznych ludzie przygotowują wszystko byle jak i nie zależy im na zachowaniu na przykład odpowiedniej jakości pod względem higieny. Ostatnio miałem podobny przypadek. Zdecydowałem się na kebaba i niestety chorowałem po nim kilka dni. Ale co się dziwić skoro zatrudnione osoby w tym lokalu gastronomicznym wychodzą sobie na papierosa, a przed przygotowywaniem jedzenia nawet nie potrafią dokładnie umyć rąk... Jak już jeść na mieście to chyba tylko w renomowanych restauracjach, aczkolwiek one są z kolei bardzo drogie

# kindzia

15.10.2019 20:37

Pizza, sałatki, makarony - tylko Milanovo na Wilanowie, https://milanovo.pl Można zjeść na miejscu w bardzo miłym miejscu :) Albo zamówić sobie na dowóz.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe