REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Gdzie chodzicie do weterynarza?

# Genoweffa

20.07.2017 22:08

Z waszymi pieskami i kotkami?

# Owianekk

04.08.2017 23:13

Do kliniki Vet na Strzeleckiego 10E. Niestety jestem częstym gościem, bo mam 3 koty, które po prostu uwielbiają w ramach zabawy skakać po meblach, w związku z tym są często jakieś urazy.

# Bodzio

08.01.2018 01:35

Klinika AZ-WET. Jest całodobowa, więc to plus dla kogoś, kto pracuje zmianowo. Do tego opieka specjalistów, nie ma problemów, aby się umówić na wizytę i otrzymać pomoc.

REKLAMA

# bbardzo przykre

10.01.2018 09:58

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..

 dorka01

23.04.2018 10:22

Bardzo fajna przychodnia weterynaryjna jest przy ul. Danusi u Pani Joasi. Bardzo miła z sercem i dużym doświadczeniem Pani doktor. Przychodnia długo otwarta co dla mnie jest ogromnym plusem ,gdyż sama pracuję do późnych godzin popołudniowych.

# Wilhelm Von Klotz Paschke

23.04.2018 11:05

Współczuję metody zarobkowania, być takim pachołem do reklamowania, uczyć się nie chciało....

REKLAMA

# Griezzman

02.11.2018 23:01

do MyVet. Bardzo przyzwoita klinika weterynaryjna, świetna obsługa i jakość usług .

# Adas

23.07.2019 10:00

Odwiedz weterynarza, mi Pan Marek uratował psa, gdzie wszyscy skazywali go na uśpienie
http://annamarucha.com.pl/najlepszy-weteryna rz-z-rembertowa/
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024