REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

22.10.2012 21:45 #Żona alkoholika
Kochani, jeśli macie wątpliwości, czy Waszych członków rodzin i znajomych dotyczy problem alkoholizmu, brak Wam odwagi, aby zgłosić się po pomoc i jest Wam źle, zapraszam Was na stronę grup rodzinnych Al-Anon: http://www.al-anon.org.pl/ Tu, między innymi, znajdziecie w zakładce "Czy Al-Anon jest dla Ciebie?"pytania przy pomocy których sprawdzicie czy macie problem w związku z piciem bliskich osób. Znajdziecie też spis mityngów odbywających się w całej Polsce.
Na koniec dodam, że ja też kiedyś bałam się wyjść z problemem picia mojej bliskiej osoby na zewnątrz. Dziś jest inaczej - jest dobrze.
Dziękuję za ten artykuł, bowiem świadomość istnienia choroby alkoholowej w naszym społeczeństwie jest znikoma.
29.10.2012 19:39 #bulbulbul
No, chyba w sklepie monopolwym :-)
16.02.2014 19:36 #Cafe Plebania Białołęka
W piatek 21 lutego 2014 rusza nowa Grupa otwarta AA na Białołęce. Po mitingu o godz 19 dyskoteka i posiadówka bezalkoholowa w miłej przyjacielskiej atmosferze.
Cafe Plebania ul. Modlińska 205a, koło Ratusza Białołęka, lub przystanek Podróżnicza
16.02.2014 21:30 #Stefan
Pytanie- czy to jest zarezerwowane tylko dla księży, zakonnic , ministrantów i gospodyń księży - czy inni mogą skorzystać- myślę o sobie.
05.03.2014 12:56 #Ulik
również w mediq w leionowie rusza bezpłatna,bo refundowana przez nfz grupa dda i ddd , znam tą inicjatywe, zajęcia sa wieczorami, warto sprobowac, zapisac sie, wstepnie porozmawiac
REKLAMA
21.06.2015 01:34 #Gustaff
Nie tylko na Białołęce, ale i w całej Warszawie, pomocy dotkniętym chorobom alkoholową udziela też Sono Med.
29.04.2018 20:42 #Martinnn
Terapia uzależnień Bielany jest blisko i mają naprawdę dobre referencje.
30.04.2018 12:06 #syf reklamaa
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
24.07.2018 09:00 #Uwolniony
Witam. Jeżeli zmagasz się z problemem uzależnienia zapraszam na http://www.uzalezniony.pl
24.07.2018 09:57 #syyf reklamaa
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.

mam jeszcze cymbałki po 9

ktoś cos ? ? ??
REKLAMA
30.07.2018 20:35 #Mrau
Poszukajcie psychologa albo psychiatry na tej stronie https://ranking.abczdrowie.pl/
31.07.2018 11:29 #ssyff reklama
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.

mam jeszcze cymbałki po 9

ktoś cos ? ? ?? , ,,
15.08.2018 21:10 martyna96
Każdemu z czystym sercem mogę polecić dobry Ośrodek Terapii Uzależnień SYMPTOM www.uzalezniony.pl lub www.terapia-leczenie.pl albo też fajną alternatywę dla kogoś kto woli nie wychodzić z domu : Terapia przez Skype http://www.terapiaprzezinternet.com

www.ukraina-pracownicy.pl

99/6728 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi transportowe
 Szukasz transportu na wycieczkę, dla gości weselnych, wyjazdów firmowych, integrcyjnych, uroczystości pogrzebowych itp? Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy Bowi-trans. W swojej ofercie posiadamy pojazdy od 7-50 miejsc siedzących. Wszystkie mają nienaganny stan techniczy oraz wizualny. Nasi kierowcy charakteryzują się długoletnim doświadczeniem w swojej pracy. Z nami podróż przebiegnie szybko i bezproblemowo. Zapraszam do kontaktu!

Usługi motoryzacyjne
 SKUP AUT ZA GOTÓWKE! Kupujemy auta używane! Tel. 880-163-880 .... *Jestesmy od 1993r na Rynku* Bezpłatny dojazd do klięta.. Uczciwa wycena .. \\\\\\\\\\\\\\\\\ Wszystkie marki ! Auto Skup Warszawa!

Kupię mieszkanie
 Dwupokojowe 511-642-709

Kursy, szkolenia
 NAVIGATOR INTERNATIONAL Sp. z o. o. zaprasza do udziału w DARMOWYM projekcie. Projekt skierowany jest do: - 60 osób w wieku od 18 do 64 lat lub rodzin zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym zamieszkujących na obszarach poniżej progu defaworyzacji (w tym 10% osób niepełnosprawnych i 80% wielokrotnie wykluczonych). Zapewniamy: - profesjonalną kadrę szkoleniową oraz zajęcia blisko miejsca zamieszkania; - DIAGNOZĘ INDYWIDUALNYCH POTRZEB I POTENCJAŁÓW W CELU PRZYGOTOWANIA I REALIZACJI WSPARCIA W OPARCIU O ŚCIEŻKĘ REINTEGRACJI; - PORADNICTWO ZAWODOWE; - COACHING - MOTYWATOR ZMIANY; - WARSZTATY KOMPETENCJI SPOŁECZNYCH; - PORADNICTWO RODZINNE; - SZKOLENIA ZAWODOWE zakończone certyfikacją zewnętrzną - bezpłatne podejście do egzaminu; - SZKOLENIA ICT; - POŚREDNICTWO PRACY; - 3 miesięczny płatny STAŻ zawodowy - ubezpieczenie NNW i badania lekarskie przed podjęciem stażu; - catering; - poczęstunek; - materiały szkoleniowe; - zwrot kosztów dojazdu; - stypendium szkoleniowe.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA