REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Gazetka 'ECHO'

# mama

25.05.2003 19:58

Chcialabym sie dowiedziec kiedy konkretnie wychodzi ta gazetka, bardzo lubie ja czytac, poniewaz jest ciekawa i zawiera duzo fajnych informacji.Pytam takze, bo mama nadieje, ze dostane odpowiedz na pytanie kiedy ma byc, tak mniej wiecej, wybudowane 'TESCO' na Bialolece, czekam na odpowiedzi....

# historyk-wyjatkowo

25.05.2003 22:11

Nostalgia za TESCO przypomina mi trochę entuzjazm karpi z powodo Bożego Narodzenia.

# Rozsądek

26.05.2003 09:16

Obsesja hipermarketowa ? Jesli Mama teskni do Tesco, uogólnie - do hipermarketu - to pewnie juz biega do jakiegoś, bo trudno jej się bez niego obyć. A jesli juz z jakiegos korzysta, to po co jej następny ? żeby porównac cene pieluch w jednym z ceną pieluch w drugim, czy może chce mieć ten nowy "wspaniały" nazywany Tesco w okolicy, czyli 60 sekund spaceru od swojego bloku ? Gratuluję. Czekam z niecierpliwością na info od Mamy i składam Jej życzenia w dniu tak ważnym dla wszystkich Mam.

REKLAMA

# 123

26.05.2003 13:10

A dlaczego nie odpowiedzieliście Panowie na jej pytanie kiedy ukazuje się gazetka? Tylko od razu walneliście swoje mądre wypowiedzi.

# przeciwnik echa

26.05.2003 14:15

Ej, chłopaki. Ale mamy ambitną Mamę! "... bardzo lubię ją czytać, ponieważ jest ciekawa i zawiera dużo fajnych informacji..."
Mamusiu, zważywszy na styl, formę, a nade wszystko sens Twojej wypowiedzi, wnioskuję, że jesteś nieletnia, czyż nie...?

# przeciwnik przeciwnika

26.05.2003 14:32

Wyciete z księgi gości:
Droga redkcjo, bardzo sie ciesze, ze istnieje taka strona jak www.echo.3w.pl, czesto na nia wchodze.Chcialabym zebyscie w nastepnym numerze gazetki ;Echo białołęckie' napisali kiedy moglony zostac wybudowane 'Tesco' naprzeciwko 'Championa'. Biorac pod uwage, ze jestesmy po egzaminach do gimnazjow, chcialabym takze zebyscie umiescili w gazetce ranking gimnazjow w naszej dzielnnicy (Białołęka).Czekam na odpowiedziedz na email: paula.jedynska@wp.pl
Mama to Paula?

REKLAMA

# mama

26.05.2003 14:54

Niestety moge powiedziec tyklo jedno, ze jestescie NIEKULTURALNI! Nie umiecie czytac pytan?A poza tym wycinek z ksiegi gosci nie nalezy do mnie :).Marny z Ciebie detektyw Panie 'przeciwniku przeciwnika' hahaha......!

 

26.05.2003 15:56

Droga Mamo!
"Echo Białołęckie" ukazuje się co dwa tygodnie, dystrybucje są prowadzone w czwartki i piątki. Najbliższe wydanie 5-6 czerwca.
Nie potrafimy powiedzieć, kiedy i czy w ogóle hipermarket Tesco zostanie wybudowany. Jedyne co na razie obserwujemy, to zmiana nastawienia dzielnicy do inwestorów w porównaniu ze zwyczajami z poprzedniej kadencji. Radni dzielnicy sprawiają wrażenie, jakby rozstrzygnięcie w tej sprawie było im bardzo nie na rękę i jak na razie udają, że temat nie istnieje.

# Rozsądek

27.05.2003 00:21

Gwoli wyjaśnienia #123 - nie odpowiedziałem, bo nie wiem, kiedy się ukazuje. A nie wiem, bo nie dostaje juz jak wszyscy w moim i nie tylko osiedlu przesyłki na klameczkę, wobec tego skoro ty widziałeś, a sam nie odpowiedziałeś, to szkoda. A tak w ogóle to pisanie dużymi literami jest niekulturalne (netykieta).
A dlaczego nie dostaję Echa w formie papierowej ? Może odpowie Echo ?

REKLAMA

 

27.05.2003 08:15

Niemal cały nakład "Echa Białołęckiego" (obecnie 28.000 egz.) dystrybuowany jest metodą "na klamkę" przez firmę P-Polska sp. z o.o. Kilka osiedli (ok. 1200 adresów) zostało wykluczonych z dystrybucji ze względu na kłopoty z dostarczeniem gazet pod drzwi. Być może mieszkasz w takim osiedlu. Druga możliwośc to zaniedbanie ze strony kolportera. Aby cokolwiek móc odpowiedzieć na pytanie, musimy znać adres.

# asas

27.05.2003 10:06

Ja też nie dostaję tej gazetki - osiedle przy Odkrytej 56.

# Rozsądek

27.05.2003 10:19

Akacje 2. Inni nie mają kłopotów z dostarczeniem ulotek o pizzy, montażu drugich drzwi, żaluzji.......... Wystarczy powiedzieć ochronie. Trudno wdawać mi się tu w dysputę o opłacalności dystrybucji na klamkę, ale chyba im więcej ludzi przeczyta, tym do większej ilości osób dotrą reklamy.

REKLAMA

# BOŻENA

27.05.2003 22:20

jESTEŚCIE SZCZĘŚLIWCAMI, ZE NIE MACIE ECHA!!! mNIE NIESTETY PRZYNOSZĄ TO DZIaDOSTWO!!! cZY MOŻNA ZASTRZEC SOBIE, ABY NIE WIESZALI U MNIE TEGO SZMATŁAWCA???

 

02.06.2003 13:23

Dla wszystkich, którzy mają uwagi do dystrybucji "Echa", chcą nam zgłosić, że gdzieś gazeta nie dociera, dociera nieregularnie albo za późno, lub mają inne zastrzeżenia przygotowaliśmy specjalny formularz.
Menu redakcja/dystrybucja
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024