REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Gazeta

11.10.2002 11:49 #Julka
Pytanie do "Echo": czy Wasza gazeta jest nadal roznoszona po osiedlach??Pytam się dlatego bo dawno jej nie widziałam
11.10.2002 21:45 #Renata
Do mnie wlaśnie przyniesli kolejne wydanie. Nie wiem czemu w piątek, zawsze było w soboty.
12.10.2002 09:35 #Marek
Bo jest kampania wyborcza, do mnie też już dotarło. Czy "Echo" będzie teraz gazetą SLD?
12.10.2002 19:44
"Echo" do Julki.
Drukujemy 23.500 egz. Blisko 23.000 przekazujemy firmie, która zajmuje się dystrybucją. Pozostałą część dostaje ratusz (na korytarzu).
Dystrybutor w umowie gwarantuje nam dotarcie do co najmniej 90% adresów. Kontrole, które sa za każdym razem przeprowadzane, potwierdzają takie dotarcie. Potwierdzają także błędy dystrybucji, które są zawsze, a przyczyny których są najróżniejsze.
Napisz o jaki adres ci chodzi, będzie łatwiej podjąc jakiekolwiek działania.
12.10.2002 20:53 #!!
Szkoda Marku, że nie czytasz "Echa", oprócz SLD reklamują się inne partie
REKLAMA
12.10.2002 22:35 #anty-komuch
Ale dlaczego jest tyle wywiadów z komuchami, a nie ma nikogo z PO, "G" i PiS? Czyżby SLD kupiło sobie Echo?
12.10.2002 22:42 #magda
Bo kiomuniści, jako obrońcy biednych, mają dużo kasy. Za coś muszą tych biednych bronić, no nie?
13.10.2002 23:39 #Vladymir
Ciekawe spostrzeżenie /to a propos kasy/, ale mam też inne pytanie do redakcji "Echa": dlaczego w Waszym ostatnim numerze przed wyborami nie chcieliście zamieścić istotnych dla mieszkańców informacji o nowych gminnych inwestycjach, takich jak: uruchomienie nowej sygnalizacji świetlnej na ul. Mehoffera/ Strumykowa, oddanie do użytku nowej studni oligo na ul. Mehoffera, wybudowanie oświetlenia ulicznego i chodników na ul. Świderskiej, rozpoczęcie prac przy budowie nowych świateł na ul. Światowida/Stefanika, wybudowanie nowej ul. Książkowej od Strumykowej do Mehoffera, oświetlenia ul. Ksiązkowej od Odkrytej do Światowida itd. Może dlatego, że inwestycje te uchwaliła Rada Gminy głosami prawicy ? Dlaczego na Waszych łamach tyle miejsca dla komunistów, a tak mało dla tych, dzięki którym nasza Gmina rozwia się tak prężnie, bo najszybciej w Warszawie ? Dlaczego w końcu udzielacie głosu tym, na których nikt w Białołęce nie zagłosuje, bo my tu wszyscy pamiętamy "dokonania" Waszych pupili /pamiętacie mój post pt "komunikacyjny holocaust" ? Nie czujecie tego Waszym dziennikarskim nosem, że tutaj komuniści nie mają żadnych szans ?
To piszę ja, Wasz wierny czytelnik, ale ostatni numer mnie rozczarował, zwłaszcza ten kandydat z ZSMP, trzęsę się do tej pory ze złości, bo mni przypomniał czasy, kiedy obecność w tej organizacji była obowiązkowa, jeśli chciało się wyjechać na obóz mołodzieżowy do ciepłej Bułgarii...
14.10.2002 07:26 #Julka
Do Echo.Mieszkam na Odkrytej 11 i juz dawno nie dostałam Waszej gazety[:-\]
14.10.2002 16:07 #Czytacz
Potwierdzam.
REKLAMA
15.10.2002 09:18 #Dorota J.
Do Julki i Echa: Zgadzam się z Julką do mnie też rzadko dociera echo (co prawda ostatni numer mam). Dobrze że mam dostęp do stron internetowych bo czasami nie wiedziałabym co się dzieje w naszej gminie-a mieszkam na Książkowej.
15.10.2002 09:26 #Julka
Własnie gdyby nie internet to bym nic nie wiedziała co sie w gminie dzieje, ale gazetke bym chciała dostawać jak za "starych dobrych czasów"."ECHO" zrób coś!!! Pozdrawiam.

6946/6955 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

1-pokojowe do wynajęcia
 Wynajmę nową samodzielną kawalerkę 60 m2 dla 3-5 studentek lub ekipie pracowniczej, kompletnie umeblowaną i wyposażoną w media w domku na Targówku Zacisze 605-325-849

Komputery
 A A Tani Serwis Komputerowy Dojazd 0zł 504-617-837

Dom i ogród
 Nowy miesiąc - nowa promocja w Rintal! 👍 Tym razem ruszamy z akcją "Maj bez VAT", podczas której macie szansę otrzymać zniżkę cenową w wysokości 8% na wszystkie modele naszych schodów, zamawianych z montażem. 😍 Musicie tylko zdążyć do 31.05.2019 roku! Sprawdźcie sami szczegóły na naszej stronie ➡ https://www.rintal.pl/

Inne nieruchomości sprzedam
 Panorama Apartments przedstawia Ci apartamenty w centrum Łodzi przy ul. Piotrkowskiej. Mieszkania nie tylko są wyjątkowe przez zamontowane panoramiczne okna, ale również dzięki wykorzystanej technologii pierwszy raz w Polsce! Chcesz przyjrzeć się temu bliżej? Zapraszamy na prezentację budynku zamieszczonej na stronie: panorama-apartments.pl Panorama Apartments ul. Piotrkowska 198, 90-004 Łódź Tel. +48 504 221 121 Email. biuro@panorama-apartments.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA