REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Joannapietrewicz@op.p

08.06.2017 23:08

Dziwi mnie taki entuzjazm inwestora, gdy nie zapewnił dróg dojazdowych do Galerii. Niech odpowie, którędy klienci mają tam dojechać lub dojść? Nie ma zaplanowanych bezkolizyjnych kładek dla pieszych, ani takich dojazdów. Jeśli myśli, że przez Młociny, to my Samorząd nie wyrażamy na to zgody i skutecznie to zablokujemy. Inwestor powinien się spotkać z nami!!! joannapietrewicz@op.pljoannapietrewicz@op.pl

# jaa

09.06.2017 07:22

Zgadzam sie w 100% z powyzszym komentarzem

# Zenon2

09.06.2017 11:43

ja mam to w d.u.p.i.e

REKLAMA

# po co

09.06.2017 14:38

Po co kolejce CH w Polsce?Jesteśmy prowiderem w europice jeśli chodzi o ilość CH.Czy naprawdę nie lepiej byłoby tam zrobić centrum rekreacyjne dla mieszkańców bielan?No tak... zapomniałam..ludzie teraz spędzają weekendy zdziećmy w CH,zamiast na rowerach....nowa "kultura"...

# Kaziu

10.06.2017 19:57

To jest totalnie chore. Budować wielką galerię handlową bez infrastruktury drogowej !!!!
Przecież żadna poważniejsza trasa nie powstanie w ciągu roku czy dwóch, będziemy się męczyć wszyscy wiele lat ....

# Księżycowy

11.06.2017 20:42

Najbardziej hardcorową rozrywką na Bielanach będzie wjazd i wyjazd z galerii ....

REKLAMA

# ona

14.06.2017 16:14

Ja jestem happy, będę miała blisko spacerkiem, nareszcie będzie coś dużego w mojej bliskości, wszędzie mam teraz bliziutko, i Lidl, Biedronka, Żabka, Auchan, itd itd itd ... Galeria dla nas, mieszkańców z pobliskiego osiedla jest super sprawą, nie mogę się już doczekać kiedy będzie gotowa :) pozdr

 eRDe

15.06.2017 00:17

#ona napisał(a) 14.06.2017 16:14
nareszcie będzie coś dużego w mojej bliskości,

Głównie będą duże korki:)

# miętus

16.06.2017 21:42

ona - jak chcesz coś dużego to zmień faceta....

REKLAMA

# Tomi42Ww

21.06.2017 21:08

Bo jak nie wiecie o co chodzi,to chodzi o kasie.Bielany zbogaciły sie o 100 mil euro to już są zadowoleni bo jest czym się dzielić

# adss2

02.08.2017 15:57

A co to za problem niby, po co infrastruktura drogowa, taki problem ruszyć się i wsiąść w tramwaj lub metro? ;)

# olka2

29.08.2017 18:48

Czy jest tam salon fryzjerski? Czy szukali mebli fryzjerskich na http://www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/category/meble-dostepne-w-48h?horizontal ?

REKLAMA

# szmata szeptana

30.08.2017 08:39

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować...

# Anka89

02.01.2018 18:31

Czy warto otworzyć tam salon fryzjerski? Czy warto zainwestować w urządzenia z http://www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl ?

# trefl

21.02.2018 21:52

Miało być w sierpniu tego roku. Później w marcu 2019, a teraz to już do końca nie wiadomo wcale.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe