REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

08.06.2017 23:08 #Joannapietrewicz@op.p
Dziwi mnie taki entuzjazm inwestora, gdy nie zapewnił dróg dojazdowych do Galerii. Niech odpowie, którędy klienci mają tam dojechać lub dojść? Nie ma zaplanowanych bezkolizyjnych kładek dla pieszych, ani takich dojazdów. Jeśli myśli, że przez Młociny, to my Samorząd nie wyrażamy na to zgody i skutecznie to zablokujemy. Inwestor powinien się spotkać z nami!!! GaleriaGaleria
09.06.2017 07:22 #jaa
Zgadzam sie w 100% z powyzszym komentarzem
09.06.2017 11:43 #Zenon2
ja mam to w d.u.p.i.e
09.06.2017 14:38 #po co
Po co kolejce CH w Polsce?Jesteśmy prowiderem w europice jeśli chodzi o ilość CH.Czy naprawdę nie lepiej byłoby tam zrobić centrum rekreacyjne dla mieszkańców bielan?No tak... zapomniałam..ludzie teraz spędzają weekendy zdziećmy w CH,zamiast na rowerach....nowa "kultura"...
10.06.2017 19:57 #Kaziu
To jest totalnie chore. Budować wielką galerię handlową bez infrastruktury drogowej !!!!
Przecież żadna poważniejsza trasa nie powstanie w ciągu roku czy dwóch, będziemy się męczyć wszyscy wiele lat ....
11.06.2017 20:42 #Księżycowy
Najbardziej hardcorową rozrywką na Bielanach będzie wjazd i wyjazd z galerii ....
14.06.2017 16:14 #ona
Ja jestem happy, będę miała blisko spacerkiem, nareszcie będzie coś dużego w mojej bliskości, wszędzie mam teraz bliziutko, i Lidl, Biedronka, Żabka, Auchan, itd itd itd ... Galeria dla nas, mieszkańców z pobliskiego osiedla jest super sprawą, nie mogę się już doczekać kiedy będzie gotowa :) pozdr
15.06.2017 00:17 eRDe
#ona napisał(a) 14.06.2017 16:14

nareszcie będzie coś dużego w mojej bliskości,
Głównie będą duże korki:)
16.06.2017 21:42 #miętus
ona - jak chcesz coś dużego to zmień faceta....
21.06.2017 21:08 #Tomi42Ww
Bo jak nie wiecie o co chodzi,to chodzi o kasie.Bielany zbogaciły sie o 100 mil euro to już są zadowoleni bo jest czym się dzielić
02.08.2017 15:57 #adss2
A co to za problem niby, po co infrastruktura drogowa, taki problem ruszyć się i wsiąść w tramwaj lub metro? ;)
29.08.2017 18:48 #olka2
Czy jest tam salon fryzjerski? Czy szukali mebli fryzjerskich na wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl ?
30.08.2017 08:39 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować...

90/1291 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nieruchomości poszukuję
 Kupię mieszkanie od ręki! Warszawa, CAŁA POLSKA! Kupie mieszkanie za GOTÓWKĘ: - zadłużone, z kredytem - z komornikiem, zajęciami - z lokatorem, dożywociem - z dowolnym problemem prawnym - lokatorskie, spółdzielcze - z udziałem, częścią własności - spadkowe lub nieprzeprowadzonym spadkiem Gotówka od ręki!! Kontakt pod numerem telefonu 503-496-805

Finanse
 01. A. +++ Szybkie i wygodnie pożyczki od 500 zł do 4 000 zł na pilne wydatki! Proces przyznania pożyczki Chwilówkomat odbywa się w 100% online. Decyzję o przyznaniu pożyczki klient może otrzymać w kilka minut. Od klienta nie wymaga się żadnych zaświadczeń ani dodatkowych dokumentów. Pierwsza pożyczka Chwilówkomat za darmo! Wniosek o pożyczkę Chwilówkomat złożysz na: www.get-money.pl/chwilowki

Usługi transportowe
 Przeprowadzki 24h wywóz starych mebli z mieszkań piwnic 663-833-288

Kursy, szkolenia
 Kosmetyka! 15 wolnych miejsc! / weekendy Zawsze marzyłaś, aby zgłębić tajniki wiecznej urody? To Twoja ostatnia szansa aby podjąć naukę na tym zupełnie DARMOWYM kierunku! Rekrutacja trwa tylko do 31 pażdziernika! Posiadamy profesjonalną pracownię kosmetyczną w centrum miasta. Proponujemy wiele ciekawych i praktycznych zajęć! Skorzystaj z naszej oferty! I zarezerwuj miejsce nie wychodząc z domu! Link do formularza: ** www.zak.edu.pl/zapisz-sie-online ** ZAPRASZAMY Centrum Nauki i Biznesu "Żak" w Legionowie ul. Jagiellońska 8a ( wejście obok banku ) www.legionowo.zak.edu.pl / Tel. 605-490-067 Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00 oraz Sobota: 9:00 - 14:00

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie