REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# Atom

29.08.2014 21:35

Dzielnica Wawer nie była dotąd wystarczająco atrakcyjna dla wielkich sieci handlowych! I niech tak zostanie !!!. W ostatnich latach nastawiano o krok bidronek, lidlów , tesków i nettów , że moim zdanie starczy! POW (obwodnica) niech już obsłuży ruch lokalny ale niech nie kieruje dodatkowo ruchu klientów supermarketów. Niech Wawer zostanie zielony !

# Ella

01.09.2014 23:15

Wawer jest unikatem na skalę Warszawy, uwielbiam tę senną podmiejską atmosferę. Ferio można przeboleć, bo przynajmniej konserwuje architekturę, ale gwarantuję, że lokalna społeczność narobi problemów jeśli będą stawiane kolejne molochy.

# mdm

13.09.2014 14:01

A ja się właśnie dzisiaj dowiedziałam, że ma powstać jakaś galeria handlowa w okolicach ul. Strzygłowskiej. Są już plany tej inwestycji.
Z tego właśnie powodu sklep spożywczy przy moim domu zwija się z końcem października:(

REKLAMA

 kimsza

09.10.2014 12:33

Jeden z głupszych...a galerii to chyba juz nam wystarczy czy jeszcze mało??W lesie galeria??No jasne po zakupach na grzyby....

# Jadzia

10.10.2014 09:56

Myślę że będzie to zabójstwo dla małych , lokalnych interesów. i tak nikt o nie nie dba , nie dokłada ani nie pomaga biurokracją . Wszędzie tylko utrudnienia. Myślę że Galeria nie jest dobrym pomysłem , ja bym stawiała na rozwój lokalnego biznesu a nie kolejne sieciówki, MWS pokazało że można wspomóc małe firmy, nawet opisali jak zamierzają t zrobić

# Aguniek

14.10.2014 20:57

Jadziu gdzie znalazłaś na stronach MWS coś o rozwoju lokalnych firm ? Albo przeoczyłam albo nic tam nie ma ...

REKLAMA

# Jadzia

15.10.2014 17:42

http://mws.org.pl/ Prosże - jest tylko pewnie przeoczyłaś

# ktoś

21.12.2014 14:45

Ja mam pomysł! Wytnijcie Mazowiecki Park Krajobrazowy i na jego miejsce postawcie tyle biedronek, ile ma powierzchnia całego parku :)

# Olaf

25.12.2014 08:00

Co mnie obchodzą czyjeś lokalne interesy? Na Wawrze i tak ich praktycznie nie ma, a jak już coś jest, to z marży najchętniej by całe rodziny chcieli utrzymać, pomimo że wyboru brak... Jak najbardziej potrzeba na Wawrze galerii handlowej z prawdziwego zdarzenia. Gdyby nie Biedronka, dymałbym ładnych parę km do Marc Pola, gdzie także króluje drożyzna.

REKLAMA

# lima

07.01.2015 12:22

ja bym las zostawiła, żeby cieszył oko i jak najdłużej służył mieszkańcom, a jak ktoś ma potrzebę wybrania się do dużej galerii to przecież już niedługo w dzielnicy obok będą budować galerię wilanów, to będzie gdzie buszować po sklepach.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024