REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Gabinet stomatologiczny - implanty

17.02.2018 15:54 #Bogdan567
Witam. tak jak w temacie szukam dobrego gabinetu stomatologicznego, który się zajmuje implantacją i znajduje się w Białołęce lub okolicach. Może ktoś korzystał z takiego gabinetu i tego typu usług i mógłby się wypowiedzieć? Nie ccę nigdzie w ciemno chodzić i wydawać nie potrzebnie pieniądze. pozdrawiam.
20.02.2018 18:48 #TomaszTy
Witam. Jeśli chodzi o implanty, to zdecydowanie polecam zrobić to prywatnie, a odpuścić na nfz, bo wtedy każdy pozna, że to garażowa robota. ja korzystałam z gabinetu, który mieści się na Myśliborskiej i nazywa się Stomapol. Nie ma wielkich kolejek, a zrobione implanty nie da się odróżnic od naturalnych zębów i o to chodzi.
21.02.2018 10:31 #to syf jest okropny
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah
22.02.2018 12:57 Serdenis
No ja bym nie zrobił implantów na NFZ...

http://sklepozarniczy.pl/
wpis modyfikowany 1 raz, 22.02.2018 13:05 
22.02.2018 14:14 #to syf, nie polecam
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah
18.03.2018 21:04 #Damian
Na NFZ to sobie można.... Mnie implant zrobili na Myśliborskiej i jest taki jak reszta zębów. nie różni się wcale. czyli wygląda naturalnie.
19.03.2018 10:01 #Krystyna.Rżąca
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona
REKLAMA
19.03.2018 22:19 dorka01
Przede wszystkim jeżeli nie masz dobrego swojego stomatologa,który by ci zrobił implanty,to może najpierw zrób rentgen zęba albo tomografię 3D,takową z tego co mi wiadomo trzeba zrobić zanim się założy implanty. Mogę ci z mojego prywatnego doświadczenia polecić "Diagdent"Pracownie Radiologii stomatologicznej i to na Białołęce. Tam się wszystkiego dowiesz,a potem szukaj stomatologa,jak już będziesz wiedział w jakim stanie masz uzębienie i korzenie zębów.
20.03.2018 09:19 #MichalProsty

ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona
21.04.2018 21:26 #gosia
mnie bardzo odpowiada gabinet na Myśliborskiej, bo mają tam nie tylko całą stomatologię, ale też i rentgen.
21.04.2018 22:04 #Syf reklama
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy
13.05.2018 22:59 #Dariusz
Jeśli ktoś ma problem nie tylko z zembami, ale i z bezdechem sennym, to centrum Stomapol pomoże. Mnie bardzo pomogli i teraz lepiej się wysypiam. O leczeniu zębów nie będę się rozpisywać, bo robią tam wszystko.
REKLAMA
14.05.2018 12:45 #syf reklama
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ..
10.07.2018 19:25 Olka1212
W takiej systuacji najlepiej wejdź na ranking https://ranking.abczdrowie.pl/ i zobacz jak oceniają ludzie specjalistów. Popatrz opinie i myślę, że na pewno kogoś znajdziesz
11.07.2018 09:18 #syfffiasta reklama

ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona..
07.10.2018 20:47 #norbert1
Stomapol! Dobrze implantują, ale też płatność można rozłożyć na raty.
12.11.2018 00:16 #Marianna111
Mnie na ulicy Myśliborskiej zrobiono protezą akrylową. Leży idealnie. Tam całą stomatologię robią.
REKLAMA

13/6755 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dom i ogród
 HelpAgd Outlet nowych urządzeń AGD Pralki, lodówki, zmywarki,kuchnie,piekarniki itd. Urządzenia nowe z gwarancją do 70% taniej Drobne uszkodzenia magazynowe Końcówki serii 05-090 Raszyn al.Krakowska 8 tel.537-777-137

Administrowanie nieruchomościami
 Oferta pożyczki pomiędzy osobami. Witam oferujemy pożyczki między osobami w wysokości od 2 do 15% do uzgodnienia tylko gwarancje na żądanie, ale uczciwy i uczciwy i niezawodny. skontaktuj się z nami już dziś daj nam znać, ile pieniędzy chcesz. Kontakt: interfinance72@gmail.com Kwota obowiązuje: od 1000 do 10 000 000 EUR

Komputery
 Serwis komputerów i laptopów. Szybkie i tanie naprawy u Klienta Tel. 502 372 348

Nieruchomości
 Sprzedajemy lokale usługowe, mieszkania z opcją na wynajem. Lokale na parterze to lokale usługowe (usługi nieuciążliwe) z możliwością przekwalifikowania na lokale do zamieszkania lub wynajmu. Ich wysokość to 3,00 m. Lokale na I i II piętrze z możliwością zamieszkania i wynajmu - istnieje możliwość przekwalifikowania ich na lokale usługowe (usługi nieuciążliwe). Ich wysokość to 2,7 m. Dla działalności gospodarczej - możliwość odliczenia vat 23% - możliwość obniżenia podatku dochodowego. ********************************************** SKALA S.A. ul. Gruszkowa 4 05-552 Wólka Kosowska REGON: 363997584, NIP: 7010559681

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA