REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# JWJW

07.02.2013 10:47

A przecież było wiadomo, że w WC Destruction dobrych mieszkań się nie kupuje...

# tiano

21.02.2013 18:13

Mieszkam na Górczewskiej Park od JWC i mam jak najlepsze zdanie o tym developerze i tej inwestycji, więc nie generalizujmy

# zdziwiony

24.02.2013 14:41

Ja też nie wiem o co halo, bo akurat Górczewska to w tej cenie jedna z lepszych inwestycji w tej części Warszawy

REKLAMA

# moni

28.03.2013 16:40

JWJW mało że się często kupuje to jeszcze się nie narzeka, a największym zawsze najliczniejsze grono ludzi nie wiem jak to nazwać, chyba zazdrości?

# fiona

17.04.2013 21:57

Pitolenie o szopenie. Mieszkam na Białołęce , w mieszkaniu od JWC i coby nie mówić to wolę tu na fajnym osiedlu za 5tys./m2 niz parę km bliżej centrum za dwa razy tyle.

# Zeus

20.04.2013 21:04

to pewnie napisali ludzie pracujący w JWC bo raczej nie mieszkańcy

REKLAMA

# J.C

20.04.2013 21:06

to pewnie napisali ludzie pracujący w JWC bo raczej nie mieszkańcy

# J.C

20.04.2013 21:07

Powinni się podpisać Pracownicy JWC, bo to raczej nie mieszkańcy

# OSZUKANY

21.04.2014 13:22

możesz sobie pitolić o kim chcesz JA WYMAGAM, ŻEBY MOJE MIESZKANIE KUPIONE NAWET ZA 1ZŁ ZA METR MIAŁO SPRAWNĄ WENTYLACJĘ. Tanio to nie znaczy byle jak.
A do pani menago nieładnie wprowadzać opinię publiczną w błąd.
To jest polityka firmy JWCH S.A. zakłamywać prawdę. Smutne. Pani menago jak pani może robić makijaż patrząc w lustro i widzą swoją buzię.

REKLAMA

# OSZUKANY

21.04.2014 13:24

możesz sobie pitolić o kim chcesz JA WYMAGAM, ŻEBY MOJE MIESZKANIE KUPIONE NAWET ZA 1ZŁ ZA METR MIAŁO SPRAWNĄ WENTYLACJĘ. Tanio to nie znaczy byle jak.
A do pani menago nieładnie wprowadzać opinię publiczną w błąd.
To jest polityka firmy JWCH S.A. zakłamywać prawdę. Smutne. Pani menago jak pani może robić makijaż patrząc w lustro i widzą swoją buzię.

# OSZUKANY

21.04.2014 13:26

możesz sobie pitolić o kim chcesz Ja wymagam żeby moje mieszkanie nawet za złotówkę miało sprawną wentylację.Tanio to nie znaczy byle jak.
A do pani menago nieładnie wprowadzać opinię publiczną w błąd.
To jest polityka firmy JWCH S.A. zakłamywać prawdę. Smutne. Pani menago jak pani może robić makijaż patrząc w lustro i widzą swoją buzię.

# Zadowolony

21.04.2014 13:27

możesz sobie pitolić o kim chcesz Ja wymagam żeby moje mieszkanie nawet za złotówkę miało sprawną wentylację.Tanio to nie znaczy byle jak.
A do pani menago nieładnie wprowadzać opinię publiczną w błąd.
To jest polityka firmy JWCH S.A. zakłamywać prawdę. Smutne. Pani menago jak pani może robić makijaż patrząc w lustro i widzą swoją buzię.

REKLAMA

# Zadowolony

21.04.2014 13:27

jest ok

# Zadowolony

21.04.2014 13:27

jest ok.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA