REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

frustracja zakupowa

# carrapicho

17.01.2018 07:44

potrzebuję pomocy.. nie mam możliwości trafić tak, żeby spodnie na mnie pasowały. jakieś tam materiałowe to podrzucam ciotce bo ma maszynę to zwęża jak trzeba bo nie opłaca się odsyłać na przykład. ale jeansów nie zszyje bo maszyna nie bierze. uwielbiam spodnie ze sztruksu ale niestety o tych to już w ogóle mogę zapomnieć. jeansów nie mam wcale - a właśnie one mi się marzą aktualnie. rozmiary mam standardowe ale zawsze trafiam źle z zamówionym towarem. co mogę robić nie tak?

# Wioletta Bemowo

18.01.2018 23:13

Dla mnie proste - źle wybierasz sklepy. Zamiast "rozmiar S" kupuj rozmiar numerkowy - ale nie że 36 bo to tak samo nic nie mówi. Szukaj takiego sklepu żeby miał wymiary co do centymetra zmierzony model w każdą stronę świata.

# carrapicho

19.01.2018 06:21

o matuchno, to nie do zrobienia z jeansami! naprawdę już sporo miejsc przewertowałam od A do Z jeśli chodzi o towar i no oferty bywają super, chociaż akurat nie w tym rodzaju spodni, bo tych o dziwo mało. ale nigdy nie wiem które zamówić.. to niby takie proste a szkoda mi na odsyłanie wciąż i wciąż bo to zawsze te 10 złotych kilka razy i wychodzi okrągła sumka.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA