REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Franczyza i gwarancja bankowa?

# miljana

22.01.2017 18:40

cześć, prowadzę własną działalność i jestem teraz przed decyzją założenia sklepu sieciowego (w modelu franczyzowym) i potrzebuję gwarancji bankowej na kwotę 80 tys na zabezpieczenie ewentualnej zapłaty za towar. Znalazłem takie usługi w kilku bankach (m.in. https://www.deutschebank.pl/klienci-biznesowi/finansowanie/finansowanie-transakcji-handlowych-/gwarancja-bankowa.html), ale zastanawiam się jak długo trwa taki proces i jakich dokumentów bank wymaga? czy ktoś z was przez to przechodził i mógłby podzielić się swoim doświadczeniem?

# AdamOr

02.02.2017 15:26

Czemu sklep internetowy pod franczyzą? Taka mocna marka? Jak na swojej własnej domenie to i tak musisz wszystko sam wypromować od zera. Jeżeli już masz doświadczenie z prowadzeniem sklepu internetowego to zapomnij, że w ogóle się odzywałem, ale jak nie to warto może samemu.
Pozdrawiam
http://aorel.weebly.com

# AdamOr

02.02.2017 15:28

aaa sorry, źle przeczytałem, nie wiem czemu sieciowy wziąłem za internetowy, a nie że chodzi o sieciówkę. Za dużo przy kompie już chyba siedzę.
Pozdrawiam
Adam O.

REKLAMA

# daybyday

04.04.2017 22:00

Szczerze mówiąc nie wiem ile trwa taki proces, ale gwarancja bankowa nie może za długo trwać (w sensie proces uzyskiwania) bo nie może przeszkadzać przy uzyskiwaniu kredytu itp. Sam widziałem taką gwarancję w Raiffeisen Polbank, więc może tam poszukaj

 red_lollipop

05.04.2017 15:03

Zapytaj w paru bankach i dzięki temu będziesz mieć informacje z pierwszej ręki. A jeśli są jakieś różnice między formalnościami, to będziesz mieć porównanie.

# lola38

25.04.2017 14:50

Moim zdaniem http://franczyzawpolsce.pl/baza-sieci to dobry pomysł na biznes, jednak oczywiście trzeba się liczyć z koniecznością takich zabezpieczeń czy tez większych inwestycji. Każda sieć ma chyba w tym zakresie własne wytyczne?

REKLAMA

# neppen

07.05.2017 23:28

Każda sieć ma własne wytyczne, to prawda, ale warto w to wejsć. Szczególnie jeśłi uda nam się zdobyć dobrego poręczyciela. Znajomy uzyskał gwarancję bankową od Raiffeisen POlbank i nie miał później żadnych problemów

# karpek

04.07.2017 09:49

Miałem identyczną sytuację, przyjaciel chciał otworzyć jakąś sieć franczyzową, uzyskał gwarancję bankową od Raiffeisen Polbank, nie pamiętam dokładnie ile to trwało, ale niedługo. Warto próbować

# mick34

11.07.2017 13:31

Jak wg Was sprawdza się http://franczyzawpolsce.pl/? Jakie macie obserwacje na ten temat? Z tego co czytałem, to sieci jest naprawdę sporo rozmaitych, więc możliwości jest mnóstwo, jak Wam się sprawdzają takie biznesy?

REKLAMA

# grifing

06.08.2017 14:42

Bardzo dobrze, jeśli masz dobrą lokalizację i pomysły na inwestycje to warto w to wejść. Polecam uzyskać gwarancję bankową - ułatwi Ci to załątwianie wielu rzeczy do firmy. Z doświadczenia polecam Raiffeisen Polbank - bardzo profesjonalnie pomagają z wszystkim

# martenka

24.06.2018 12:55

A franczyza placówki bankowej? Myślicie, że to dobry pomysł w mieście powyżej 30 tys. mieszkańców? Jak się za to zabrać?

 opiekunnestbank

11.07.2018 17:10

#martenka napisał(a) 24.06.2018 12:55
A franczyza placówki bankowej? Myślicie, że to dobry pomysł w mieście powyżej 30 tys. mieszkańców? Jak się za to zabrać?

Szanowna Pani, jeżeli jest Pani zainteresowana otwarciem placówki bankowej, to zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Banku: nestbank.pl/franczyza Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.
Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.
Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl

REKLAMA

# marcyynia

12.07.2018 09:56

ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła
i ni ma

# dominik

01.10.2018 18:53

Czy można sfinansować otwarcie własnej placówki partnerskiej Nest Banku ze środków Unii Europejskiej?

 opiekunnestbank

16.10.2018 17:00

#dominik napisał(a) 01.10.2018 18:53
Czy można sfinansować otwarcie własnej placówki partnerskiej Nest Banku ze środków Unii Europejskiej?

Szanowny Panie, Nest Bank zezwala na finansowanie otwarcia Placówki Partnerskiej ze środków pomocowych Unii Europejskiej.
Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.
Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl

REKLAMA

# norbert

15.12.2018 22:43

Czy przy takiej franczyzie Nest Banku lokal musi być moją własnością czy może być wynajęty?

 opiekunnestbank

22.01.2019 20:51

#norbert napisał(a) 15.12.2018 22:43
Czy przy takiej franczyzie Nest Banku lokal musi być moją własnością czy może być wynajęty?

Szanowny Panie, Nest Bank nie wymaga, aby Partner był właścicielem lokalu oraz nie oczekuje wynajmowania lokalu na cały okres trwania Umowy Partnerskiej. Wymagane jest natomiast zachowanie ciągłości działania Placówki przez cały okres trwania Umowy Partnerskiej. Więcej informacji: nestbank.pl/franczyza/pytania.html
Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.
Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy