REKLAMA
REKLAMA

fototapety z warszawa ?

13.09.2016 02:23 g1614233
fajne fototapety ścienne znalazłam z warszawą - pytanie tylko czy wziac palac kultury czy plac zamkowy? :)
10.04.2017 10:45 #Kiki
A co Tobie się najbardziej podoba??
10.04.2017 11:07 Amira
Sama natomiast najchętniej wybrałabym zdecydowanie bardziej panoramiczną fototapetę i to raczej innego miasta. Nawet udało mi się już znaleźć wiele ciekawych fototapet z motywem Paryża na sklep.foteks.pl/fototapety-57-Paryz.html i według mnie prezentują się ona bardzo interesująco. Przy czym można sobie tutaj wybrać dowolny rozmiar fototapety i dopasować ją do określonego pomieszczenia, nadając mu niepowtarzalny charakter:)
17.04.2017 19:41 #Matka77
Z fototapetami jest ten problem, że zostają na długo. Nasz syn ma w pokoju fototapetę z czołgiem ze względu na grę komputerową tylko, że dawno już w nią nie gra i czołgi przestały go interesować.

------------
fazikids.pl
10.07.2017 16:18 #alina-koszka
i to jest prawda. Z fototapetami trzeba uważać bo zostają na długi czas. Miałam jakieś pół roku temu niesamowite pragnienie fototapety, ale gdzie by ją nakleić aby nie było inwazyjnie bo to moja pierwsza. Wybrałam sypialnię. W internecie jest tego zatrzęsienie więc wyszukałam sobie w google taką fototapetę do mojej sypialni art.widi.pl/fototapety-do-sypialni/ ładna, ale już po pół roku chciałam czegoś innego i pojawił się problem bo fototapeta to nie farba. Nie można jej po prostu zamalować. Teraz czekam na remont i na pewno wybiorę fototapetę, ale na pewno dłużej się będę zastanawiać nad wzorem.
23.08.2017 10:38 #kador
Trzymajcie namiary - https://tapetuj.pl/
Mają genialne fototapety - kwestia dopasowania pod swój styl, tzn. pod pomieszczenie.
Przecież to musi jakoś pasować, robić pozytywne wrażenie, prawda?
Na pewno nie stawiajcie na byle jakie wzory i tapety z dolnej półki jakościowe.
Szybko wam wyjdą z tego tylko problemy.
24.08.2017 14:46 #szmata szeptana
szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, to praca dla ciebie.
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.

55/561 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Zdrowie i Uroda
 Zapraszam do nowootwartego gabinetu fizjoterapii i masażu na Bemowie. Mam ponad 13letnie doświadczenie w zawodzie. Techniki stosowane w gabinecie: - manualna praca indywidualna z pacjentem, - techniki rozluźniania, - igłoterapia, - taping. Szczególnie zapraszam : - pacjentów bólowych w stanie ostrym i przewlekłym, - pacjentów ortopedycznych, - pacjentów po urazach i operacjach, - sportowców kontuzjowanych oraz chcących uniknąć przeciążeń na prewencję urazów, - osoby szukające rozluźnienia i relaksu poprzez masaż. "Skuteczność miarą prawdy" Cechą charakterystyczną mojej pracy z pacjentem jest to, że konsultacje są bezpłatne a płatność za pierwszą wizytę odbywa się na drugim spotkaniu lub później aż pomogę pacjentowi. Nie pobieram opłat za godzinę czy za wizytę a za efekt. Oczywiście nie wykonuję masaży erotycznych itp usług! Serdecznie zapraszam Marek

Nieruchomości poszukuję
 CITIHAUS oferuje pomoc w restrukturyzacji zadłużenia, ochronie prawnej obiektów komercyjnych, których zobowiązania takie jak np. kredyty przewyższają wartość nieruchomości, zablokowanie działań komornika. Współpracujemy z bankami, i instytucjami finansowymi. Negocjujemy z wierzycielami. Prosimy o kontakt: 511-422-888 www.citihaus.pl

Kupię części
 Kupię stare motocykle - części 505-529-328

Dom i ogród
 Naprawa Okien PCV 796-698-555

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie