REKLAMA
REKLAMA

fototapety z warszawa ?

13.09.2016 02:23 g1614233
fajne fototapety ścienne znalazłam z warszawą - pytanie tylko czy wziac palac kultury czy plac zamkowy? :)
10.04.2017 10:45 #Kiki
A co Tobie się najbardziej podoba??
10.04.2017 11:07 Amira
Sama natomiast najchętniej wybrałabym zdecydowanie bardziej panoramiczną fototapetę i to raczej innego miasta. Nawet udało mi się już znaleźć wiele ciekawych fototapet z motywem Paryża na sklep.foteks.pl/fototapety-57-Paryz.html i według mnie prezentują się ona bardzo interesująco. Przy czym można sobie tutaj wybrać dowolny rozmiar fototapety i dopasować ją do określonego pomieszczenia, nadając mu niepowtarzalny charakter:)
17.04.2017 19:41 #Matka77
Z fototapetami jest ten problem, że zostają na długo. Nasz syn ma w pokoju fototapetę z czołgiem ze względu na grę komputerową tylko, że dawno już w nią nie gra i czołgi przestały go interesować.

------------
fazikids.pl
10.07.2017 16:18 #alina-koszka
i to jest prawda. Z fototapetami trzeba uważać bo zostają na długi czas. Miałam jakieś pół roku temu niesamowite pragnienie fototapety, ale gdzie by ją nakleić aby nie było inwazyjnie bo to moja pierwsza. Wybrałam sypialnię. W internecie jest tego zatrzęsienie więc wyszukałam sobie w google taką fototapetę do mojej sypialni art.widi.pl/fototapety-do-sypialni/ ładna, ale już po pół roku chciałam czegoś innego i pojawił się problem bo fototapeta to nie farba. Nie można jej po prostu zamalować. Teraz czekam na remont i na pewno wybiorę fototapetę, ale na pewno dłużej się będę zastanawiać nad wzorem.

16/526 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie