REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

fotografia

23.05.2017 15:54 erroossa
Szukałam idealnego studia fotograficznego i w końcu natknęłam się na http://www.studioerica.pl
mają oni bardzo dobre i profesjonalne studio oraz sprzęt. Bez problemów zrobiliśmy z ekipą całą sesje. Polecam
29.08.2017 13:29 fsfoto
Ja polecam tego fotografa: http://fsfoto.pl/
Korzystałem z jego usług i jestem bardzo zadowolony. Szczyt profesjonalizmu. Polecam.
29.08.2017 13:47 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..
04.09.2017 09:49 #Tryce
Ja już parę razy się zawiodłam na takich studiach. Teraz znalazłam sobie świetnego fotografa który potrafi robić genialne zdjęcia plenerowe Szczecin. Polecam każdemu zrobić sobie takie zdjęcia na tle natury. :)
05.09.2017 12:00 #szmata szeptana
To praca dla ciebie !!!
Warto się teraz tym zainteresować.. ,,
REKLAMA
07.09.2017 08:13 Sunter
Ja właśnie też zająłem się fotografią. Zacząłem sobie robić zdjęcia różnych obiektó i osoób i bardzo dobrze mi to wychodzi więc w tym zostałem teraz robie kurs fotograficzny i próbuje zrobić strone :
http://www.tvt1.pl może coś z tego wyjdzie nie wiem zobaczymy.
07.09.2017 08:48 #szmata szeptana
To praca dla ciebie !!!
Warto się teraz tym zainteresować.. ,,,,,,
05.10.2017 13:18 Brycomo
Ja na ślub wynająłem artystyczna fotografia ślubna poznań ktory zrobił bardzo fajną sesje przed, w trakcie i po ślubie, zrobili kilka albumów na płycie i zwykły książkowy.
06.10.2017 09:21 #syfiassta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom...
11.10.2017 13:50 Gekibers
Ja ze swojej strony mogę polecić http://mariuszwypych.pl bardzo dobry i sprawdzony przeze mnie i moich znajomych fotograf na ślub inie tylko. Warto sprawdzić bo na prawdę zdjęcia robi swietne
11.10.2017 14:01 #marcynia
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma
20.10.2017 12:41 Zafres
Ja korzystam z fotografa : http://www.fotopawlik.pl jest bardzo dobry i robi różne ciekawe sesje plenerowe i nie tylko. Warto sobie właśnie skorzystać z profesjonalnego fotografa.
20.10.2017 13:40 #syfiasssta reklama

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..- ,...
27.11.2017 12:07 AleksWoj
Ja natomiast mogę w tym miejscu wspomnieć o usłudze z której jestem zadowolona, mianowicie z fotografa otwock http://ewagraphy.com/, Pani Ewy. Dobrze sobie poradziła z sfotografowaniem eventu.
27.11.2017 12:37 #syfiassta reklama,.,

masakra, co za poziom.....
REKLAMA
11.12.2017 09:43 #Arasers
Witam potrzebny mi jakiś sprawdzony fotograf ślubny katowice czy możecie mi kogoś dobrego zaproponować? Chodzi mi o sesję plenerową, jak i ślubną , raczej bez video filmowania , same zdjęcia, będę wdzięczny za pomoc!
11.12.2017 10:21 #przykre to
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ....
04.01.2018 11:14 Ferneles
Przydałby się jeszcze jakiś ładny klasyczny album fotograficzny żeby było w co te zdjęcia włożyć. Dzięki temu zrobimy sobie fajną pamiątkę :)
04.01.2018 13:14 #bbardzo przykre
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..
15.01.2018 15:27 Sumaler
Dobry jest Foto Kołecki sam nie raz zamawiałem u niego zdjęcia i jestem bardzo zadowolony
31.01.2018 00:41 #jony892
Ja dość długo szukałem dobrego fotografa ślubnego, aż w końcu trafiłem na stronę bukowski.photo. Od razu zachwyciło mnie portfolio. Potem dowiedziałem się, że oferta jest bardzo korzysta. Pokazałem narzeczonej i wspólnie zdecydowaliśmy, że będzie to nasz fotograf ślubny. Na szczęście termin był dostępny.
01.02.2018 12:40 #syf syf
syf syf syyyyyyf
20.03.2018 09:23 Servins
U mnie zdjęcia robił Daniel Politowski - fotograf. Byłem bardzo zadowolony, świetnie się spisał. Zdecydowanie warto skorzystać z jego usług.
21.03.2018 11:20 #MichalProsty
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.

mam jeszcze cymbałki po 9

ktoś cos ?
22.03.2018 09:14 refanis
Jeśli potrzebujecie dobrego fotografa na ślub to dobrym rozwiązaniem będzie fotografia ślubna bydgoszcz. Osobiście korzystałem z ich usług i byłem bardzo zadowolony.
22.03.2018 12:37 #Urszulka.Masna
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
23.03.2018 13:04 Agni
Jeżeli szukacie Państwo profesjonalnego fotografa, który zna się na rzeczy, zapraszam na stronę Fotografia ślubna Warszawa
23.03.2018 14:12 #witek.Rozkpoter
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

110/1346 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Targówek

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
LINKI SPONSOROWANE

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Sprzedam samochód
 AUTO KOMIS NOVICARS - SKUP AUT-SPRZEDAŻ-ZAMIANA-RATY-LEASING - ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ! NOVICARS.OTOMOTO.PL

Kupię mieszkanie
 Każde mieszkanie do 47 m2 preferowane dzielnice: Bemowo, Wola, Śródmieście, Mokotów, Ochota, Żoliborz idealnie jeśli będzie balkon. Stan do remontu, do odświeżenia. Chcesz sprzedać zadzwoń 662656930 lub napisz biuro@terranum.pl

Usługi stolarskie
 Usługi remontowo-budowlane niezbyt duże, stolarstwo, renowacja mebli, inne tel. 601-384-501

Lokal użytkowy sprzedam
 Oferta kredytu: pilnie pomoc finansowa Jesteśmy dostępni, aby pomóc Ci rozwiązać twoje problemy. Abyś mógł mieć możliwość stawienia czoła problemom związanym z realizacją. zostaw wszystkie twoje prośby na nasz adres e-mail. Czy masz problemy finansowe? Czy masz problemy z spłatą swojego zadłużenia? Potrzebujesz dobrego adresu do złożenia wniosku o pożyczkę? Kwota obowiązuje: od 1000 do 10 000 000 EUR Maksymalny czas trwania: 35 lat Stopa procentowa: od 2 do 15% Kontakt: interfinance72@gmail.com Dziękuję za twoją próbę.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA