REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

fotografia

23.05.2017 15:54 erroossa
Szukałam idealnego studia fotograficznego i w końcu natknęłam się na http://www.studioerica.pl
mają oni bardzo dobre i profesjonalne studio oraz sprzęt. Bez problemów zrobiliśmy z ekipą całą sesje. Polecam
29.08.2017 13:29 fsfoto
Ja polecam tego fotografa: http://fsfoto.pl/
Korzystałem z jego usług i jestem bardzo zadowolony. Szczyt profesjonalizmu. Polecam.
29.08.2017 13:47 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..
04.09.2017 09:49 #Tryce
Ja już parę razy się zawiodłam na takich studiach. Teraz znalazłam sobie świetnego fotografa który potrafi robić genialne zdjęcia plenerowe Szczecin. Polecam każdemu zrobić sobie takie zdjęcia na tle natury. :)
05.09.2017 12:00 #szmata szeptana
To praca dla ciebie !!!
Warto się teraz tym zainteresować.. ,,
07.09.2017 08:13 Sunter
Ja właśnie też zająłem się fotografią. Zacząłem sobie robić zdjęcia różnych obiektó i osoób i bardzo dobrze mi to wychodzi więc w tym zostałem teraz robie kurs fotograficzny i próbuje zrobić strone :
http://www.tvt1.pl może coś z tego wyjdzie nie wiem zobaczymy.
07.09.2017 08:48 #szmata szeptana
To praca dla ciebie !!!
Warto się teraz tym zainteresować.. ,,,,,,
05.10.2017 13:18 Brycomo
Ja na ślub wynająłem artystyczna fotografia ślubna poznań ktory zrobił bardzo fajną sesje przed, w trakcie i po ślubie, zrobili kilka albumów na płycie i zwykły książkowy.
06.10.2017 09:21 #syfiassta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom...
11.10.2017 13:50 Gekibers
Ja ze swojej strony mogę polecić http://mariuszwypych.pl bardzo dobry i sprawdzony przeze mnie i moich znajomych fotograf na ślub inie tylko. Warto sprawdzić bo na prawdę zdjęcia robi swietne
11.10.2017 14:01 #marcynia
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma
20.10.2017 12:41 Zafres
Ja korzystam z fotografa : http://www.fotopawlik.pl jest bardzo dobry i robi różne ciekawe sesje plenerowe i nie tylko. Warto sobie właśnie skorzystać z profesjonalnego fotografa.
20.10.2017 13:40 #syfiasssta reklama

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..- ,...
27.11.2017 12:07 AleksWoj
Ja natomiast mogę w tym miejscu wspomnieć o usłudze z której jestem zadowolona, mianowicie z fotografa otwock http://ewagraphy.com/, Pani Ewy. Dobrze sobie poradziła z sfotografowaniem eventu.
27.11.2017 12:37 #syfiassta reklama,.,

masakra, co za poziom.....
11.12.2017 09:43 #Arasers
Witam potrzebny mi jakiś sprawdzony fotograf ślubny katowice czy możecie mi kogoś dobrego zaproponować? Chodzi mi o sesję plenerową, jak i ślubną , raczej bez video filmowania , same zdjęcia, będę wdzięczny za pomoc!
11.12.2017 10:21 #przykre to
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ....

3/1209 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Targówek

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Inne do wynajęcia
 Sprzedam lub WYNAJMĘ stoisko handlowe o następujących parametrach: Wymiary 200 x 300 cm; Wysokość maksymalna 130 cm, postała wysokość 110 cm; Lady i gabloty przeszklone o głębokości 40 cm; Lada pełna kasowa, wejściowa i otwarta do ekspozycji tekstyliów na rurach chromowanych, głębokość 50 cm; Meble wykonane z płyty laminowanej o kolorze biała Alaska; Szkło bezpieczne hartowane o grubości 8;6;4 mm; Cokół wys. 10 cm - aluminium szczotkowane; Oświetlenie taśmami LED - boki i daszki gablot; Wszystkie drzwiczki pełne i szklane oraz szuflada lady kasowej zamykane na jeden klucz. Stoisko posiada następujące atesty: - higieniczny Nr9/779/11/2011 - certyfikat zgodności WE cϵ nr 1034-CPD-2000/1B/2012 - deklaracja właściwości użytkowych Nr KPL_MFC SF-B_CPR_001. Bardzo solidnie wykonane stoisko było używane przez kilka tygodni do ekspozycji tekstyliów; jest w bardzo dobrym stanie. Obecnie jest złożone, gotowe do użytku od zaraz. Cena do ustalenia. Kontakt 505 464 103 Pokrowiec GRATIS!

Usługi motoryzacyjne
 Holowanie 513-606-666

Dom i ogród
 Dzień dobry Chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy z naszą firmą. Zajmujemy się realizacją mebli. Nasze meble wykonywane są na indywidualne zamówienie. Do każdego zamówienia możemy wykonać projekt i wizualizacje. Do produkcji używamy: płyt laminowanych, fornirów, drewna, płyt mdf na nasze meble dajmy 24 miesiące gwarancji, a na niektóre okucia, które stosujemy producent daje nawet dożywotnią gwarancje. Zadzwoń, zapytaj -wyjaśnimy, doradzimy i pomożemy zaprojektować meble które będą praktyczne, funkcjonalne, dopasowane do indywidualnych wymagań i zarazem nie powtarzalne. Zapraszamy na naszą stronę http://WWW.meblenazamowienie.com Kontakt : Tel. 691 709 760 biuro@meblenazamowienie.com

Sprzedam samochód
 Skoda Octavia II Sedan Ambiente 1,6 75 KW Manual Przedni 1Z Pierwszy właściciel os prywatna. Polski salon Kolor Grafit Antracyt Nr VIN: TMBCA21Z682149712 OC do 28_V_2018 Przegląd do 22_VI_2018 Brak napraw po wypadkach/kolizjach drogowych. LPG Landi Renzo - w 2016 wymieniony Rid. LI02 AM ANTIVIB spalanie gazu 6,6-8 l/100 km W 2016 r. wymieniony: 1) rozrząd 2) pompa wody 3) odboje amortyzatorów tył 4) sprężyny przedniego zawieszenia Wersja Ambiente: m.in 1) przedni podłokietnik z chłodzonym schowkiem i naw na tylną kanapę 2) podłokietnik tylnej kanapy 3) zdalne sterowanie centralnego zamka (składany kluczyk x 2) 4) Climatic - klimatyzacja półautomatyczna z funkcją chłodzenia schowków 5) przednie reflektory przeciwmgielne 6) czujnik parkowania - tył (sygnał dźwiękowy i optyczny na wyświetlaczu radia 7) listwy boczne 8) autoalarm 9) immobilizer 10) el szyby i podgrzewane lusterka 11) inne wg specyfikacji zamówienia. Dodatkowo kpl opon na stalowych felgach zima / lato

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.