REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

07.11.2016 21:13 #Koni
No i dobrze. Jak tam byłem ostatnim razem, jakieś pół roku temu, zobaczyłem dosłownie pustki. Sklepy pozamykane w 90 proc. Po hipermarkecie kręciło się raptem kilka osób. Całość wyglądała jak wymarła.
08.11.2016 16:04 #Koniu
Ikea też padnie po roku,dwóch....
09.11.2016 15:24 #robson82
myślę że w perspektywie tych wszystkich osiedli które tam powstają będzie dobrym punktem zakupowym bo będzie blisko :)
10.11.2016 15:06 #Słoik
"Gdy za kilka lat tuż obok centrum handlowego powstanie stacja SKM, można spodziewać się tam nawet klientów z Białołęki i Legionowa. "

Jasne, zadzieram kiecę i pociągiem po komodę i 2 sofy z Białołęki lecę... ;-)

Macie poczucie humoru. A M1 Marki mam w polu widzenia.
14.11.2016 11:52 #powiatowy
No i spoko. Nie mam samochodu i chcąc kupić jakąś rzecz z IKEA musiałem odbyć bardzo długą podróż autobusami z przesiadkami do Marek. Janki to już w ogóle odpadają będąc poza miastem. Na Fort Wola mam zdecydowanie najbliżej i łatwiej mi będzie przewieźć jakiś gabaryt tramwajem :). Na czas budowy metra, mają zrobić węzeł i parking przesiadkowy tam, to centrum handlowe trochę odżyje. Jak deweloperka zaleje tereny po PZL WOLA to też im napędzi klientów.
REKLAMA
20.11.2016 01:33 #Wiktorek
Ikea jest na Targowku w Warszawie a nie w Markach. Naprawde nie trzeba byc geografem zeby odroznic Warszawe od Marek.
15.12.2016 07:54 #Robson z Woli
Jedyne logiczne,prócz wyburzenia,rozwiązanie.Marketów różnej maści wokoło dosyć,a tak powstanie łącznik między Jankami i Markami.Dla nie zmotoryzowanych Warszawiaków i Słoików rewelacja.Ikea przyciągnie klientów,to i chetni na wynajem powierzchni galerii się znajdą.Brawo!
25.08.2017 14:48 #cmd
Mamy koniec sierpnia, Fort Wola zamknięty od ponad pół roku, Ikea ma być otwarta "na przełomie lat 2017 i 2018", ale wygląda na to, że nic się tam nie dzieje. Nie widać żadnych prac w środku ani też na zewnątrz (rozbudowy czy choćby ruchu robotników, dostawców materiałów budowlano-wykończeniowych).

128/874 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
CHCESZ 400 ZŁ NA ZAKUPY NA ALLEGRO? ZAŁÓŻ KARTĘ
ŁAPIE CIĘ GŁÓD? ZAMÓW PIZZĘ

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Finanse
 #Szybka i tania pożyczka na raty Oprocentowanie pożyczki już od 3% !! Pożyczki szybkie, łatwe i dopasowane do Klienta. Do 25 000 zł pożyczki nawet na 36 miesięcy! Sprawdź ofertę pożyczki marki takto na: www.get-money.pl/chwilowki

Kupię części
 Do Fiata 125 + PRL 513-606-666

Usługi inne
 SZUKASZ FINANSOWANIA-TUTAJ DOWIESZ SIĘ JAK UZYSKAĆ POMOC : POTRZEBNA CI GOTÓWKA ? (pożyczki firmowe są opisane niżej) Jeśli potrzebujesz gotówki na dowolny cel zapoznaj się z naszym ogłoszeniem! Z nasza pomocą masz możliwość skorzystać oferty kredytów bankowych na jasnych i przejrzystych zasadach. Proponujemy proste i proste i szybkie rozwiązania. Wybraliśmy kilka banków także masz możliwość wyboru adekwatnej dla Ciebie oferty. 40 000zł z elastycznym okresem spłaty bez zgody małzonka na jeden dokument dochodowy na sam wyciąg wystarczy PIT kredyty bankowe GOTÓWKA DO 100TYS Z UPROSZCZONYMI PROCEDURAMI - ONLINE - CAŁY KRAJ Gwarantujemy fachowe podejście do tematu! Zadzwoń po więcej informacji , złóż wniosek i otrzymaj szybką decyzję! + + + KONSOLIDACJA Znalezienie najtańszego kredytu konsolidacyjnego na własną rękę jest trudne ponieważ dostępnych wiele ofert. telefon 796520126

Inne nieruchomości sprzedam
 miejsce garażowe KW osiedle Kochanowskiego sprzedam 513774634

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.