REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# Koni

07.11.2016 21:13

No i dobrze. Jak tam byłem ostatnim razem, jakieś pół roku temu, zobaczyłem dosłownie pustki. Sklepy pozamykane w 90 proc. Po hipermarkecie kręciło się raptem kilka osób. Całość wyglądała jak wymarła.

# Koniu

08.11.2016 16:04

Ikea też padnie po roku,dwóch....

# robson82

09.11.2016 15:24

myślę że w perspektywie tych wszystkich osiedli które tam powstają będzie dobrym punktem zakupowym bo będzie blisko :)

REKLAMA

# Słoik

10.11.2016 15:06

"Gdy za kilka lat tuż obok centrum handlowego powstanie stacja SKM, można spodziewać się tam nawet klientów z Białołęki i Legionowa. "
Jasne, zadzieram kiecę i pociągiem po komodę i 2 sofy z Białołęki lecę... ;-)
Macie poczucie humoru. A M1 Marki mam w polu widzenia.

# powiatowy

14.11.2016 11:52

No i spoko. Nie mam samochodu i chcąc kupić jakąś rzecz z IKEA musiałem odbyć bardzo długą podróż autobusami z przesiadkami do Marek. Janki to już w ogóle odpadają będąc poza miastem. Na Fort Wola mam zdecydowanie najbliżej i łatwiej mi będzie przewieźć jakiś gabaryt tramwajem :). Na czas budowy metra, mają zrobić węzeł i parking przesiadkowy tam, to centrum handlowe trochę odżyje. Jak deweloperka zaleje tereny po PZL WOLA to też im napędzi klientów.

# Wiktorek

20.11.2016 01:33

Ikea jest na Targowku w Warszawie a nie w Markach. Naprawde nie trzeba byc geografem zeby odroznic Warszawe od Marek.

REKLAMA

# Robson z Woli

15.12.2016 07:54

Jedyne logiczne,prócz wyburzenia,rozwiązanie.Marketów różnej maści wokoło dosyć,a tak powstanie łącznik między Jankami i Markami.Dla nie zmotoryzowanych Warszawiaków i Słoików rewelacja.Ikea przyciągnie klientów,to i chetni na wynajem powierzchni galerii się znajdą.Brawo!

# cmd

25.08.2017 14:48

Mamy koniec sierpnia, Fort Wola zamknięty od ponad pół roku, Ikea ma być otwarta "na przełomie lat 2017 i 2018", ale wygląda na to, że nic się tam nie dzieje. Nie widać żadnych prac w środku ani też na zewnątrz (rozbudowy czy choćby ruchu robotników, dostawców materiałów budowlano-wykończeniowych).

# INKA_Bem

27.05.2018 18:37

Projekt IKEA w Forcie Wola jest wstrzymany ze wzgledu na przebiegające się procedury administracyjne. IKEA otwiera swój punkt w Blue City.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break