REKLAMA
REKLAMA

Firmy odszkodowawcze - która najlepsza?

28.10.2015 21:22 #wera
Jakie waszym zdaniem są najlepsze firmy odszkodowawcze, którym warto zaufać? Wiele słyszałam pozytywnych komentarzy o EuCO, ale moi znajomi sami nie korzystali z ich usług. Może miał ktoś z nimi styczność?
29.10.2015 10:47 #ŁukaszS
Dzień Dobry,

Nie mogę powiedzieć złego zdania na temat Europejskiego Centrum Odszkodowań. Nie mogę tez ich ocenić bo nie korzystałem z ich usług. Przy ocenie nie powinno kierować się opiniami w internecie bo są one nie obiektywne. Uważam, że firmy i kancelarie które uczciwie wykonują swoją prace i naprawdę mogą komuś pomóc są potrzebne. Przy wyborze proponuję kierować się opiniami rodziny, przyjaciół i znajomych. Osobiście współpracuje i korzystam z usług Kancelarii Prawnej Kariny Łukaszczuk i jestem zadowolony.
06.11.2015 09:22 #MarioS
Witam,

Korzystanie z usług EuCO czy Votum to tak jakby w sektorze bankowym wybrać PKO BP lub PEKAO. Klient ginie w gąszczu innych spraw innych Klientów.
Jeżeli zależy Pani na szybkim czasie przeprocesowania Pani sprawy to radzę wybrać mniejszą firmą (mniejszą nie znaczy gorszą! W większości spraw mniejsze firmy mają większą skuteczność niż ww. firmy). Będzie Pani miała pewność, że zostanie fachowo i indywidualnie obsłużona, nie będzie Pani anonimowym Klientem a wszelkie terminy zostaną skrócone do niezbędnego minimum. W ww. firmach, ze względu na olbrzymie struktury a co za tym idzie dużą ilość spraw, Klienci bardzo długo czekają nawet na informacje czy firma i ich kancelarie prawne w ogóle zajmą się sprawą (nie mówię tu już nawet o postępowaniu sądowym czy ugodowym)... Mógłbym chyba szczerze polecić ARBITER S.A. z siedzibą we Wrocławiu... Korzystałem z ich usług z polecenia przyjaciół i byłem mile zaskoczony elastycznością i czasem załatwienia mojej sprawy...
22.11.2015 19:42 #@Olga
Korzystałam z usług EUCO i jestem zadowolona. Nie znam się na przepisach prawa i dlatego bałam się sama drążyć temat. EUCO ma 10 lat doświadczenia i ludzi, którzy znają się na rzeczy.
30.11.2015 22:22 #kunik
Zdecydowanie polecam EuCO. Bardzo solidna firma.
28.02.2016 23:54 #piniu
2 lata temu korzystałem z usług EuCO. Początkowo byłem do nich negatywnie nastawiony, ale szybko się przekonałem, że to porządna firma.
27.03.2016 20:26 #abc
A ktoś wie ile trzeba zapłacić temu EuCO, żeby podjęli się prowadzenia sprawy?
29.03.2016 22:35 #lilika
Nic się nie płaci na wstępie. Wynagrodzenie pobierają z odzyskanego odszkodowanie. Jest to ok. 20% + VAT. Dokładne wynagrodzenie ustalane jest po analizie dokumentów.
31.03.2016 22:46 #wojciech6
Dla mnie niewątpliwe najlepsze jest Europejskie Centrum Odszkodowań. Zgadzam się z opiniami powyżej. Bardzo rzetelna firma.
28.04.2016 23:57 #linka
Zdecydowanie EuCO. Mają agentów w całej Polsce i świetnie się sprawdzają. Odszkodowania są spore.
30.06.2016 19:22 #arekT
Fajne jest w EuCO ro, że nie trzeba płacić nic na początku. Wynagrodzenie jest pobierane z dołu. To mi się podoba.
31.10.2016 18:20 #tasi
Faktycznie w necie jest wiele pozytywnych opinii o EuCO. Warto sprawdzić ich ofertę.
28.04.2017 20:23 #mich33
Korzystałem z pomocy tego Euco i jestem zadowolony. Agent, który załatwiał moją sprawę, to p. Adam. Jego adres mailowy a.kita@euco.pl . Można śmiało do niego pisać.
23.05.2017 23:53 #gośkaaa
Zdecydowanie Europejskie Centrum Odszkodowań! Pomogli mojej znajomej i jest mega zadowolona, bo nie musiała nic robić i w ogóle
24.05.2017 12:19 pikpakmak
Też słyszałem wiele o tym EuCO, ale sam nie wiem jak wygląda prosperowanie tej firmy.

51/533 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie