REKLAMA
REKLAMA

Firma pytanie

22.10.2015 21:57 ZawadaRobert
Witam
Chcialbym zalozyc firme tylko nie wiem za bardzo jak pozyskac klientow. Skorzystac z jakiejs sprawdzonej oferty? Poszukac czegos, tylko gdzie. Jedyne co udalo mi sie narazie namierzyc to http://echomarketing.pl/ i wyglada to solidnie. Moze ktos korzystal i wypowie sie. Ewentualnie moze jakies inne porady z zakresu co wybrac.
Pozdrawiam
07.02.2017 19:29 Wloszek
W kwestii klientów warto też pomyśleć o oprogramowaniu dla firm jak system crm(www.sente.pl/system-sente/sprzedaz-crm/) - tym sposobem kontrola i pozyskiwanie klientów staną się bardziej zautomatyzowane i wygodniejsze
14.02.2017 08:59 #tymoteusz88
Jak juz bedziesz mial klientow to postaw na solidne karty stalego klienta :) Z doswiadczenia wiem, ze to najtansza forma reklamy, a wciaz skuteczna :) Klienci zazwyczaj trzymaja taka karte w portfelu i kojarza pozniej Twoje logo i im sie przypomina ciagle przypomina o Twoich uslugach :) Ja takie karty zamawiam juz ktorys raz w Cardon bo robia tam porzadnie wszystko, na czas i zawsze jestem zadowolony z ich uslug.
26.02.2017 20:04 oski
mogę podpisać się pod słowami forumowicza o nicku Wloszek
prosty crm poprawia zarządzanie przedsiębiorstwem, łatwiej jest znaleźć podpowiedzi w stronę rozwoju przedsiębiorstwa, gdzie można zaoszczędzić pieniądze, oraz słuzy jako baza danych klientów i kontrahentów wię warta przemyślenia inwestycja
28.03.2017 11:12 #kolasz
Zobacz też na http://szybkafaktura.pl - jak zaczynasz działalność to taki programik sporo Ci pomoże na starcie. Później oczywiście też :)
30.03.2017 16:23 Adriana
A co sądzicie o pomyśle na food truck? Ostatnio to coraz popularniejszy rodzaj gastronomii.
Tutaj: https://mmgastro.pl/wyprzedazeznalazłam wyposażenie.
Jakie pozwolenia trzeba mieć, oprócz sanepidu, które pozwala prowadzić taką działalność?

196/380 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Antyki
 KUPIE WOJSKOWE STARE ODZNACZENIA Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze zaplace telefon 694972047

Usługi motoryzacyjne
 **SKUP AUT WARSZAWA * * KUPIĘ KAŻDE AUTO** tel. 502-501-757 Kupimy samochody osobowe i dostawcze każdej marki w każdym stanie. Kilkanaście lat doświadczenia , Obsługujemy obszar Warszawy i okolic, Oferujemy : Darmowy dojazd i wycenę auta, w razie konieczności odbiór lawetą, Płatność gotówką, Umowa kupna sprzedaży, Kupujemy samochody w każdym stanie : uszkodzone mechanicznie lub blacharsko, auta bez ważnego przeglądu czy ubezpieczenia, a także ładne zadbane niezniszczone.

Sprzedam
 Produkcja garaży blaszanych IMITACJA DREWNA ,garaże na każdy wymiar ,bram garażowych , wiat smietnikowych, kojcy dla psów oraz hal wiat itp. Zapewniamy solidne wykonanie montaz oraz transport na terenie CAŁEJ POLSKI. Cena dotyczy garażu 3x5 kolor drewno podobny. Dach dwu spadowy pokryty blacho dachówką + obróbki blacharskie Zapraszamy na naszą strone : www.pewstal.pl lub do kontaktu 530 480 434

Kupię mieszkanie
 Kupię każdą nieruchomość w atrakcyjnej cenie na terenie Warszawy i okolic (Piaseczno, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki) może być ze służebnością, dożywotnikiem, lokatorem, również udział w nieruchomości, hipoteką, komornikiem, zaległościami wobec ZUS i US, starych do adaptacji, inne nieuregulowane stany prawne, również do generalnego remontu. Płacę gotówką od ręki. Tel. 505-406-361 e-mail: albert.plich@wp.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie