REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

firma budowlana

# merolo

09.09.2019 15:22

czy możecie polecić rzetelną firmę budowlaną która ogarnie temat domu od podstaw?

# hdc66

16.09.2019 14:21

Grunt to dobry projekt i sprawdzona ekipa. Sporo się już nasłuchałam o nierzetelnych wykonawcach, którzy zostawiają dom w połowie bo mają lepszą fuchę - serio! Koleżankę coś takiego spotkała i co... budowa wstrzymana na pół roku, a kredyt leci :( Szok! Dlatego ja zrobiłąm research w temacie firm budowalnych i na pewno wybierzemy New House z Warszawy. Kilka znajomych z nimi budowało i takie przestoje z nimi byłyby nie do pomyślenia. Chłopaki wiedzą po co pracują i jak dobrze wykonać zlecenie, nie grają na czas, czy na koszty. Poza tym w tych czasach tylko fachowców z polecenia biorę i po znajomości bo inaczej to strach.

# nie polecam

16.09.2019 20:01

super, czyli dno

REKLAMA

# Raskal

24.02.2020 13:51

Ze swojej strony polecam firmę RS-DOM, która zajmowała się budową naszego domu. U nas zajęli się wszystkim, od wykonania projektu, przez budowę, aż po wykończeniówkę. Bardzo pracowita, dokładna i terminowa ekipa. Przykładają uwagę do najmniejszych szczegółów, a także potrafią podsunąć ciekawe rozwiązania.

# Valeryy

01.08.2020 00:11

Espiro Property. U nas od A do Z - od wyboru projektu po stan deweloperski. Firmę polecił nam kolega męża, u którego ta firma budowała dom. Sprawdziliśmy jeszcze opinie w internecie, które również były bardzo przychylne. Kontakt z firmą tylko nas utwierdził w przekonaniu, że współpraca będzie się układać świetnie. I tak też było.

# miko36

04.09.2020 16:17

Same dobre opinie słyszeliśmy o Espiro Property, ich realizacje również robią na nas duuuuże wrażenie. Planujemy pomału budowę i rozglądamy się za wykonawcą, ale oferta tej firmy jest wg mnie bezkonkurencyjna. Przemawia do nas i gwarancja na wykonane prace, i brak zaliczki i sposób rozliczania się, a także gwarancja stałej ceny. No i bez wątpienia doświadczenie.

REKLAMA

# Antek92

24.11.2020 23:18

W mojej opinii jeżeli chodzi o prowadzenie firmy budowlanej to warto przede wszystkim zadbać o dobrą ekipę oraz oczywiście potrzebne wyposażenie które ułatwi Wam realizowanie poszczególnych prac. My zajmując się stanami surowymi potrzebowaliśmy tego dość dużo, jak http://sklep.abcszalunki.pl/rasto/28-glowica-podpory-rasto.html w zakresie wykonania połączeń podpory szalunkowej z płytami szalunkowymi. W ofercie sklepu ABC Szalunki mogliśmy dobrać wszystko co potrzebne. Mają produkty zarówno nowe, jak i używane, a do tego także dbają o dobry zakres cenowy jak i sprawne przeprowadzenie realizacji.

# Wojtek85

25.01.2021 08:41

Myślę, że na ofertę BGEF Investment (www.bgefinvestment.com) możesz liczyć jeśli chodzi o spieki ceramiczne. Korzystałem z tej propozycji i jestem zadowolony. Wykończenie na wysokim poziomie, estetyka super, ale też jakość pracy wysoka, wszystko zadbane, wykończenie z dużą starannością więc faktycznie widać, że pracownicy firmy świetnie sobie radzą.

# Tymek88

27.02.2022 23:34

Od siebie mogę dodać namiar na firmę AURIS, https://www.auris.pl/, bardzo solidna i profesjonalna firma budowlana. Działają w Wawie, ich specjalizacja to domy jednorodzinne. Firma ma świetne opinie i referencje od poprzednich klientów, dla nas to było kluczowe przy ich wyborze, a potem sami przekonaliśmy się, że te pozytywne rekomendacje to sama prawda :)

REKLAMA

# Cegłowaty

28.10.2023 14:43

Warto sprawdzić na https://domzcegly.pl/. Strona bardzo dobra, praktyczna, gdzie mamy dużo zdjęć. Warto sprawdzić
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA