REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# cave

14.06.2018 11:12

Nie wiem, jak Pani Aneta Skubida wytrzymuje w jednym pomieszczeniu z tymi wszystkimi durniami, ale trudno nie docenić jej uporu. W tej i wielu innych kwestiach. Mój głos w najbliższych wyborach na pewno ma.

# bemowiak

14.06.2018 13:26

"- Jestem za poszerzeniem Górczewskiej - przyznał radny Jan Nowak. - Znając przebiegłość zarządów dróg w tym mieście, łatwo powiedzieć, że może powstać teoria, że oto możemy zwęzić jezdnie, ale jeżeli postawimy nakaz jazdy 200 km/h, to przepustowość nawet się zwiększy. Proszę się nie śmiać. Ja nie takie paranoje w tym mieście już widziałem."
Idiota. Serio. Na logikę zdrowego rozumu- im mniejsza prędkość samochodów, tym odległości między nimi są mniejsze co z kolei równa się większej ilości samochodów na danej powierzchni i z tego znowu wynika większa "święta" przepustowość. Kto go wybrał? Przecież ci pseudo radni Woli (tak, tak Woli- co ich obchodzi Bemowo i jeszcze lepiej Babice. Może jeszcze niech o Leszno zadbają), powinni przejść jakieś testy na iloraz inteligencji. Jeśli np. IQ<100 to nie mogą piastować stanowiska radnego i przynosić wstydu dzielnicy Wola. Już raz się popisali- jak to drzewa przeszkadzają w jeździe samochodem bo liście, bo światło słoneczne migocze itd. Szkoda tych bzdur dokładnie przytaczać.

# DDD

14.06.2018 13:55

#bemowiak napisał(a) 14.06.2018 13:26
Idiota. Serio. Na logikę zdrowego rozumu- im mniejsza prędkość samochodów, tym odległości między nimi są mniejsze co z kolei równa się większej ilości samochodów na danej powierzchni i z tego znowu wynika większa "święta" przepustowość.

Kolega niech się lepiej na logikę nie powołuje... Przepustowość drogi nie jest od tego, żeby więcej samochodów na niej stało, tylko więcej nią przejechało. W ciągu godziny więcej samochodów przejdzie przez dany punkt z prędkością 30 km/h czy 60 km/h?

REKLAMA

# wawiak

14.06.2018 20:32

#DDD napisał(a) 14.06.2018 13:55
Kolega niech się lepiej na logikę nie powołuje... Przepustowość drogi nie jest od tego, żeby więcej samochodów na niej stało, tylko więcej nią przejechało. W ciągu godziny więcej samochodów przejdzie przez dany punkt z prędkością 30 km/h czy 60 km/h?

Jan Nowak?

# Zaafuun

15.06.2018 09:45

Tylko i wylaxznie po 3 pasy w kazda strone z tym ze 1 pas to buspass a 2 psy dla osobowek. Nie wiem co pije/pali/uzywa Pani radna ale jej szkodzi to jest pewne. Juz raz miala pomysl bu Górczewska i Wolska zrobic jednokierunkowe. Boże chroń nas przed takimi ludźmi

# Ość

18.06.2018 01:00

Zwiększanie przepustowości dla osobówek nie ma sensu... kiedy ludzie to wreszcie zrozumieją? Sytuacja komunikacyjna poprawi się tylko wtedy kiedy ulicami będzie jeździć mniej samochodów. Proponuję prosty eksperyment (w Stanach się nie powiódł ale może my jeszcze nie jesteśmy tak durni...), w jakiś wybrany dzień zabronić samotnego jeżdżenia samochodem = możesz jechać ale tylko pod warunkiem że masz min. 2 pasażerów na pokładzie. Zagadka: o ile aut mniej byłoby na ulicach? Czy komfort podróżujących faktycznie zostałby obniżony?

REKLAMA

 Amanda231

22.06.2018 19:38

Komfort komfortem, ale mam nadzieję, że ktoś wziął pod uwagę bezpieczeństwo pieszych. Już się boję wchodzić na statystki (ale może warto, żeby się na drugi raz zastanowić, zanim zostawi się auto przy pasach: http://10m.waw.pl/ ile osób ginie z... no właśnie z czego? Nieuwagi?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy