REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# wwawka

07.12.2017 21:15

Kto wymyslil jeden wjazd do 16 i jeden wjazd po 16 powinien dostac nagrode glupka roku. To juz nie mozna wrocic na zakupy jak centrum otwarte jest do 21 tym samym samochodem?

# Wawerczyk

09.01.2018 07:00

No to z jednorazowa wizyta to lekkie przegięcie, ale generalnie zgadzam się żeby wyeliminować tych "cwaniaczkow" dojezdzajacych i zostawiających auta na parkingu pod centrum. Wiele razy jezdzilem na gorze w kolko żeby gdzies zostawić auto i zrobić zakupy a teraz jest znacznie lepiej - trzeba się przyzwyczaić do parkometrów bo wszystko co nowe budzi emocje. Powinno być poprawione tak, żeby po okazaniu paragonu ze sklepu/calypso czy tez gastronomii było bezpłatne powyżej 1,5 czy 2,5 godziny. Zrobienie zakupow i zjedzenie może zajac wiecej czasu niż 1,5 godziny chyba ze chce się zrobić "fast-food" i pogonić klienow żeby zbyt długo nie siedzieli w centrum a miejsce zrobili dla nowych -kasa, kasa, kasa. mam nadzieje, ze się myle

# Andrea123

10.01.2018 23:13

Totalne zniechęcenie klientów do odwiedzania Ferio. Czas przedłużono do 2 godzin. Biorąc pod uwagę "wizytę" na siłowni, małe co nieco w Stacji Wawer i zakupy to co to są 2 godziny? Czy administrator Centrum zastanawia się co jest lepsze - utrata klientów czy wydłużenie bezpłatnego czasu parkowania np.max do 4 godzin?
Osoby pozostawiające auta na parkingu i przesiadające się do pociągu wykorzystują miejsca dłużej niź przykładowe 4 bezpłatne godziny, więc napewno nie będą korzystały z darmowego postoju, a dla nas klientów będzie to duże ułatwienie i zachęta do zakupów w Ferio. Czasy są takie , że przy dużej konkurencji centrów handlowych o klienta trzeba zabiegać. A my jako klienci nie musimy dopłacać do zakupów w Ferio.

REKLAMA

# tomekkkkk

29.03.2018 21:36

2 dni temu wydałem na zakupy w ferio troszkę ponad 1200zl, bylem z trójka dzieci, trochę pośpiech jak to z trójką dzieci bywa, przeczytałem że 2 godziny za free więc wjechałem ale nie widziałem że za brak biletu jest kara... robię, znaczy się robiłem tam zakupy zawsze 2 razy w tygodniu, tylko że zawsze przychodziłem na piechotę i nie zwracałem uwagi na napisy na parkingu, teraz pierwszy raz autem i proszę bardzo, premia.
Dzwonię to zarządcy parkingu, mówię jak było, a on chamsko pysknął że go to nie obchodzi
JUZ TAM WIĘCEJ NIC NIE KUPIĘ !!!

# Basiakk123

19.04.2018 13:38

też tak miałam, oznakowanie nie jest dokładne, szczególnie, że zaparkowałam przed znakiem informującym, że parking jest prywatny, ani jednego zdania, że powinnam pobrać bilet. Kontroler czekający chyba aby "złapać gapowicza", pozostawał niewidoczny i nie informował o konieczności pobrania biletu, co byłoby dobrą intencją. Oczywiście też nic już tam nie kupię!!!!! Zastanawiam się nad pozwem zbiorowym, ciekawe ile jest więcej takich jak ja osób?

# były klient

25.04.2018 11:18

Też dostałem mandat 80 zł. Nie było mnie 20 minut (pierwsze dwie są za darmo). To były ostatnie pieniądze jakie wydałem na terenie ferio. Nikomu nie polecam. Firma wyłudzająca kary ma na swojej stronie znak Rzetelna Firma.

REKLAMA

# bylyklient123

25.04.2018 11:19

Też dostałem mandat 80 zł. Nie było mnie 20 minut (pierwsze dwie są za darmo). To były ostatnie pieniądze jakie wydałem na terenie ferio. Nikomu nie polecam.

# adam12345

08.05.2018 14:00

Też dostałem mandat. Nigdy więcej tam nie pojadę.

# jaa

11.05.2018 21:01

Czy ktoś już pisał reklamację , która była rozpatrzona pozytywnie .

REKLAMA

# All

25.05.2018 07:40

Opłata za parking jestem za ale nie jestem za ZŁODZIEJSKIMI sposobami jej naliczania, jak chcą się pozbyć aut z kolejki niech szlabany założą a nie żerują na zabieganych ludziach.
Nawet jak jesteś ich klientem to i tak mają cię w d.... i reklamacji nie uwzględniają.

# nnn

14.08.2018 20:07

miałem dokładnie taką samą sytuację. byłem 10 min w sklepie i za parking zapłaciłem 80 zł. zaparkowałem po 20ej, więc nie było możliwości żebym przekroczył 2 godz. ja również nie wrócę do zakupów w tym centrum. nie jest to wg mnie fair. szybki zarobek odbije się niekorzystnie na renomie centrum

 Marek1914

31.08.2018 19:30

Również uważam, że bez systemu szlabanów wygląda to na żerowanie na gapowiczów
do których właśnie dołączyłem...
Czy komuś udało się anulować "mandat" na podstawie paragonów?
pozdrawiam

REKLAMA

 nawoli

05.09.2018 16:05

Niedługio to bez hybrydy w ogółe nie wjedziemy do centrum

# miedzeszynianinek

08.09.2018 19:12

Dołączyłem do grona ukaranych za nieuwagę pod Ferio Wawer. Ferio Wawer Adieu, naprawdę są ciekawe miejsca.

# była klientka

10.11.2018 00:10

Ja również byłam tam dziś ostatni raz definitywnie NIE !!!! - DLA ZŁODZIEI!

REKLAMA

# Eileen88

06.12.2018 10:48

Byłam dosłownie 10 minut, po powrocie żółty mandat. Ostatni raz zajechałam po kwiaty po zamówione wcześniej kwiaty. Czuje się oszukana. Więcej tam nie zajrzę.

# byly klient

26.01.2019 19:02

ja równiez dałam sie złapac na 80 zł w nocy w zimie. oznakowanie jest słąbo widoczne i nieczytelne. adminstaor parkigu to naciagacz zerujacy na zabieganych ludziach czesto z malymi dziecmi itp.
te 80 zł to ostanie pieniadze, jakie zostawilam w tym miejscu i tak malo popularnym wsrod zakupowiczow. wiecej tam nie pojade ...

# justyna

26.01.2019 19:05

mnie tez ci złodzieje zlapali na te 80. bylam w centrum 20 minut. nie zauwazylam po ciemku tego tzw 'regulaminu' . ostatnie 80 zł wydane w tym miejscu. mam nadzieje ze straca resztkę klientów, bo i tak nie ma tam wielu. wstyd dla zarzadzajcych tym centrum....

REKLAMA

# jan

17.04.2019 19:04

pierwszy i ostatni raz tam robiłem zakupy też dostałem mandat 80 zł nigdy więcej tam zakupów!!! po wejściu zastanawiałem się co tu tak pusto teraz już wiem nigdy nigdy więcej już na mnie nie zarobią !!!

 Pani Wiosna

24.05.2019 23:51

Internet w Polsce powinien być dla wszystkich bezpłatny i wolny od jakiejkolwiek cenzury! #wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe