REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Ferie

# Duśka

23.01.2003 12:32

Gdzie wyjężdżacie na ferie?

# likierek

23.01.2003 14:19

w gory na narty :)

# pola

23.01.2003 16:14

A ja w tym roku zostaję na Riwierze Białołęckiej.

REKLAMA

# Rudal

23.01.2003 17:11

Ja też zostaje w domu, ale w tym roku bedę starał się jakoś zorganizować czas w sposób przemyślany, żebym się zbytnio nie nudził.Pozdrawiam.

 m0n1ka

23.01.2003 22:03

Ferie? A co to takiego? :)

# Basia

24.01.2003 09:36

Ja też niestety nie mam już ferii :(

REKLAMA

# Jarek

25.01.2003 12:44

Mam pomysł na feryjną nudę!!!
Przyjdźcie w sobotę 1 lutego o godzinie 9.30 do GOS-u przy Światowida 56a.
Zabierzcie sprzęt do ping-ponga i koniecznie buty sporowe. Od 10-do 14 będziecie mieli okazję pograć o nagrody.
Dzieciaki mają swój turniej w piątek 31 stycznia, te same godziny. Obowiązuje strój i buty sporowe. Dla rodziców otwarty będzie balkon.
Nagrody rozdamy w niedzielę o 16.
Zapraszam.
Jarek

# historyk

26.01.2003 19:15

A czy mogą być buty sportowe dżinsy i podkoszulka (ostatni strójsportowy miałem na pierwszych latach studiów a to już dekada) ?

# Jarek

27.01.2003 17:26

Historyku!!! Możesz grać w garniturze lub we fraku

REKLAMA

# Jarek

08.02.2003 10:09

Dlaczego nie przyszedłeś na turniej Krzysztofie? Zabawa była wyśmienita, nagrody rozdane. Wszyscy pytali na zakończenie kiedy następny turniej tenisowy.
Tego jeszcze nie wiem.
Za to wiem, że w marcu/kwietniu zorganizuję turniej (też sportowy) ale w innej dyscyplinie. Jarek

# historyk

08.02.2003 13:11

Sprawy rodzinne i konieczność wyrobienia się z pilnym zajęciem w pracy- wziąłem robotę na weekend, pracowałem długo w nocy i w sobotę wstałem o 13 i byłem delikatnie mówiąc nieprzytomny. W ogóle mam dość tej zimy 9ciągle chce mi się spać)- może zorganizujmy się wiosną na jakiś rajd rowerowy, albo rozegrajmy mecz piłkarski- np. rady rady rodziców kontra rady osiedla.
Pozdrawiam
Krzysiek

# Jarek

18.02.2003 16:34

Bardzo chętnie Krzysiu. Mam jeszcze w zanadrzu trochę pomysłów, które przy odrobinie dobrej woli można będzie zrealizować. Jarek

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe