REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Fajna akcja ZDMu!

# Kredka

08.06.2018 16:39

Widzieliście już to? Generalnie ZDM zrobił akcję, aby kierowcy nie parkowali bliżej niż 10 metrów od przejścia dla pieszych, ponieważ jest to niebezpieczne dla pieszych. Ale zrobili to bardzo fajnie, mega propsy dla nich, że zrobili to prześmiewczo, ale nikogo nie obrażając. Obczajcie:
youtu.be/Osq4GPyeNJQ
youtu.be/Q8Ulxp5oGqI
youtu.be/iIwNANJBZmQ
youtu.be/C3COrU4KhYE
Dodatkowo, jest jeszcze artykulik, gdzie pokazali troszeczkę niewykorzystanych materiałów. Można sobie go wyszukać w google: zdm 10 metrów, ale niestety nie podlinkuję, bo się nie da. Ciekawa sprawa i tak to generalnie powinno wyglądać w reklamach publicznych, coby docierały do ludzi. Podobno ma lecieć w TV niedługo. ;)

# mario222

10.06.2018 19:36

Bardzo dobra akcja. popieram w 100%

# ernest

11.06.2018 12:54

Bezmyslność kierowców poraża. DObrze, że się zajęli tym tematem, bo takie parkowanie to plaga

REKLAMA

# japcok

12.06.2018 00:31

Świetny motyw, czytałem o tym na na innych portalach. Brawo zdm

# meza

16.06.2018 15:38

Jak słyszę te tłumaczenia to po prostu masakra

# didiko

17.06.2018 17:48

A ma jakis ciąg dalszy ta kacja? Cos tam się jeszcze dzieje?

REKLAMA

 Amanda231

25.06.2018 18:53

Wreszcie to zrobili :). Ja juz pokazalam mojemu tacie, ktory - zawsze w goracej wodzie kapany - parkowal tam, gdzie bylo miejsce, byle jak najszybciej. I obiecal mi, ze wiecej nie bedzie, takze jest sukces ;) No ale zobaczymy jak to bedzie wygladalo w praktyce.

# Angela

25.06.2018 19:40

Widziałam akcję i http://10m.waw.pl/ gdzie są nawet podane statystyki - prawie 10 000 ofiar tylko przez parkowanie?! To straszne :(
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break