REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
?

REKLAMA

LINKI SPONSOROWANE

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 Oferta pożyczki: szybka odpowiedź Witam, jestem osobą, która oferuje krótkoterminowe i długoterminowe pożyczki prywatne o wartości od 5000 do 19 000 000 euro wszystkim poważnym osobom o oprocentowaniu 2% rocznie. Jestem dostępny, aby zadowolić moich klientów bez protokołu w maksymalnie 2 dni Kontakt: kimdescamper@gmail.com

Porady prawne
 Profesjonalne prowadzenie spraw sądowych przeciwko bankom o roszczenia z kredytów frankowych Kancelaria prowadzi sprawy sądowe przeciwko bankom o roszczenia z umów kredytowych powiązanych z kursem franka szwajcarskiego. Analizujemy umowy kredytowe pod kątem sprawy sądowej - kompletujemy wraz z klientem niezbędną dokumentację - występujemy do banku o wydanie niezbędnych zaświadczeń - zlecamy dokonanie odpowiednich przeliczeń ekspertom z zakresu bankowości - sporządzamy pozew i wnosimy go do sądu - występujemy z wnioskami do Prezesa UOKiK oraz Rzecznika Finansowego - walczymy w sądzie o zwrot nadpłat lub o unieważnienie całej umowy. Radca prawny Mariusz Pasternak | +48 606 551 298 | biuro@kancelaria-pasternak.com | kancelaria- pasternak.com | ul. Świderska 113C lok. 58, 03-128 Warszawa

Grunt sprzedam
 Sprzedam Działkę w Komorowie 27400 m dojazd s8 70 km od warszawy działka leży obok Sadów Klemensa tel 727861900

Kupię mieszkanie
 Bezpośrednio kupię nieruchomość na terenie Warszawy, Gdańska, Sopotu, Gdyni, z możliwością adaptacji bądź do generalnego remontu. Interesują mnie nieruchomości z lokatorami, również sprzedaż udziału. Zapraszam do kontaktu: 792-401-501 tomekzawi8@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA