REKLAMA
REKLAMA

Escape Room - pokój zagadek

17.06.2016 15:36 urodzinn4
Szukacie ciekawej formy rozrywki w Warszawie ? Jeśli tak to powinien wam zainteresować, escape room gry w różnego rodzaju pokojach zagadek. Razem ze znajomymi możecie niesamowicie dobrze spędzić czas, sami zobaczcie na możliwości tych pokoi i recenzje innych osób które odwiedziły już to niesamowite miejsce !
28.07.2016 20:53 #marta74
Warto też zajrzeć tutaj http://showescape.pl. Mają tam różne pokoje, dlatego też jest z czego wybierać. Każdy może wybrać grę dopasowaną do swoich potrzeb. Poza tym zawsze można wrócić, aby rozwiązać kolejne zadania.
06.02.2018 14:12 #Karolina1977
http://masterofescape.pl/ Master of Escape - Asasino Polecam!
06.02.2018 15:17 #syf syf
to syf najgorszy jest, byłem nie polecam nikomu
08.02.2018 11:41 #Marino
Ja byłem i wrażenia nawet nawet. Ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu.
REKLAMA
08.02.2018 13:32 #syf syfffff
a ja nie polecam, dziadostwo

18/925 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
CHCESZ 400 ZŁ NA ZAKUPY NA ALLEGRO? ZAŁÓŻ KARTĘ
ŁAPIE CIĘ GŁÓD? ZAMÓW PIZZĘ

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 Jestem szczupłą blondynką o magicznych oczkach, namiętnych ustach, z wielką ochotą na... sami wiecie :) Moje zadbane i pachnące ciałko, uroczy uśmiech oraz zniewalające spojrzenie doprowadzi Cię do tego, że będziesz chciał do mnie wracać co noc :) Jeżeli jesteś zdecydowanym facetem to odezwij się do mnie. Numer telefonu lub email znajdziesz na stronie zboczone18.pl/madzia Pamiętaj, że jeżeli chcesz tylko popisać to szkoda naszego czasu :)

Zdrowie i Uroda
 To co oferujemy jest wyjątkowo ciekawe: -Doradztwo i organizacja Opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi -Wykwalifikowane, sprawdzone Opiekunki z doświadczeniem i referencjami -Opiekunki dostosowane do zakresu obowiązków, ustalanego indywidualnie w zależności od potrzeb -Gwarancja świadczonych usług: z nami ją masz lub zwracamy Ci pieniądze -U nas płacisz tylko raz i zostajemy z Tobą na zawsze! -Możliwość wyboru, kontaktu, rozmowy z kandydatkami zanim podejmiesz decyzję -Bogaty pakiet usług zapewniających ciągłość opieki Pamiętaj: żadna Opiekunka nie jest na zawsze, a sekret trwałej i ciągłej opieki polega na doborze profesjonalnej firmy, która zorganizuje wszystko za Ciebie nawet wtedy, gdy znienacka zostaniesz tej opieki pozbawiony. My właśnie jesteśmy tą firmą, a naszą myślą przewodnią jest: "ŻEBY NIKT NIE MUSIAŁ RADZIĆ SOBIE SAM!" Dlatego: POMAGAMY WSZYSTKIM! Zadzwoń i sprawdź nas: 539 193 885. "Pomagamy Wszystkim"

Sprzedam
 TRALKI BETONOWE - Figury ogrodowe, Fontanny, Wazony Wyroby betonowe z białego cementu: - figury - fontanny - wazony i kosze - tralki balkonowe i ogrodzeniowe - balustrady i kolumny www.weltbet.pl

Budowlane
 Malowanie-Tapetowanie-Remonty-Osobiście tel. 694-065-757

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.