REKLAMA
REKLAMA

erekcja

23.01.2017 10:11 urszula
Czy wasi partnerzy używają tabletek na poprawę erekcji? Ja znalazłam suplement Poprawia on erekcję, wzmacnia wytrysk, wydłuża czas stosunku. Jest bez recepty.
25.02.2017 17:29 #gonia8
Ja bym się za coś takiego nie brała. Takie rzeczy najlepiej konsultować z lekarzem. Ze zdrowiem lepiej nie eksperymentować. Są inne sposoby na poprawę jakości życia seksualnego. Można by chociaż sięgnąć po gadżety erotyczne -https://refform.pl/pl/30-korki-analne . To dobry sposób na przełamanie rutyny.
26.04.2017 20:16 #monika_ch
Mój partner nie używa tego typu preparatów. Chętnie korzystamy jednak z różnych gadżetów erotycznych. Zazwyczaj kupujemy je przez internet, w sklepach takich jak ten: https://sexownysklep.pl/
11.07.2017 00:21 #Tina
Mnie zainteresowała oferta Lovense, mają wibratory oraz masturbatory, którymi można sterowac zdalnie przez internet albo przez bluetooth. To dobre urozmaicenie, jak w łóżku wieje nudą, albo partner często wyjeżdża :) Trzeba trochę urozmaicać sobie życie erotyczne, to i problemy z erekcją będą mniejsze.
11.07.2017 08:52 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."..
09.08.2017 15:59 #azik
Owszem, może i co niektórym pomogą, a co jeśli nie, mi nie pomogły a problem narastał. Wiecie co z własnego już doświadczenia wiem, że warto się zebrać w sobie i odważyć porozmawić najlepiej ze swoją partnerką. Normalnie oboje poszliśmy pewnego wieczoru do apteki i wyłożyłem kawę na ławę. Pani farmaceutka poleciła mi wtedy maxon (pomyślałem kolejna guma do żucia) ale już po pierwszej tabletce oboje odczuliśmy poprawę, oj to nie jest guma do żucia, to działa.

36/362 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie