REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Wilusierny

24.08.2018 11:14

Jestem za ekranami, odgrodzić słoje z chrzanowa od miasta

# robson82

24.08.2018 12:20

#Wilusierny napisał(a) 24.08.2018 11:14
Jestem za ekranami, odgrodzić słoje z chrzanowa od miasta
popierwsze żadne słoje bo sam jesteś słojem i żadnych ekranów. jestem warszawiakiem i mieszkam od kilkunastu lat na bemowie i nie życzę sobie ekranów. A takich jak ty powinno się tępić i wypędzać z warszawy cwaniaku....

# SONNY

24.08.2018 12:52

Ekrany powinny być wzdłuż Lazurowej. Tzw. cichy asfalt, tłumiący hałas o 3-5 decybeli - to jakiś żart. przecież ciągle słychać ryk silników samochodów i motorów.
Osoba, która podobno mieszka przy Lazurowej i słyszy hałas tylko w nocy od S8 po prostu kłamie.

REKLAMA

# WarszawiakRaginis

25.08.2018 07:59

A może by tak zamontowac "ekran akustyczny" na usta tego idioty z pierwszego komentarza ?:)

# GdybyToNieByłoNaNiby

25.08.2018 08:03

Taaaak ... wytnijmy wszystkie drzewa, zabetonujmy wszytko i zagrodźmy szkłem. A co z "zielonym Bemowem"? ...

# MotoMichał

25.08.2018 09:57

Jeśli ekrany powstaną, to będę codziennie przeciągał motocyklem na jedynce do odciny, pod oknami mieszkańców spółdzielni, którzy ich chcieli :D wziuuuuuuuuuuum

REKLAMA

# Jwona

25.08.2018 11:26

Ekrany są konieczne. Halas jest ogromny. Trzeba spac przy zamkniętych oknach. Nawet w upal!!!

# Saletron

25.08.2018 13:59

Ekrany muszą być i tyle w temacie, Najlepiej czarne żeby słoi z chrzanowa nie było widać

# tentamten

25.08.2018 22:37

Byłem przeciwko ekranom, ale odkąd otworzono tę autostradę do ursusa, kierowcy szlifierek urządzają sobie rajdy które skutecznie uniemożliwiają odpoczynek normalnym osobom.

REKLAMA

# AntyJanusz

26.08.2018 09:35

Nawet, gdyby ekrany miały zasłonić brzydkie bloki Januszy z Jelonek, wolę normalny, obecny wygląd ulicy. Mieszkałem przy Grójeckiej - 3 pasy w każdą stronę, tramwaje i szpital. Nikt tam ekranów nie stawia a tu jakaś szopka. Przeszkadza hałas, to przeprowadźcie się na wieś. Mieszkacie w mieście i hałas będzie zawsze.

# Aneta123

26.08.2018 11:58

Ekrany nie obniżą zauważalnie poziomu hałasu, a już na pewno nie pomogą mieszkańców wyższych pięter. Problemem jest nieprzestrzeganie limitu prędkości, czyli 50km/h na godzinę. Lepiej byłoby postawić fotoradary, zamiast stawiać 4 metrowe wielkie ściany, które za chwile będą brudne i pobazgrane przez grafficiarzy.
Przejazd przez Ursus to obecnie jak przejazd przez getto. Brudne ściany. Jak to wygląda? Nigdzie na świecie nie stawia się tyle ekranów. Kto zapłaci za ich konserwację?

# Zbudować ekrany!

27.08.2018 10:38

Mieszkam przy Lazurowej, i zapraszam przeciwników ekranów do mnie na kawę przy otwartym oknie - wreszcie nie będę słyszał waszych idiotycznych argumentów!

REKLAMA

# ...jelonkiZnamJeOdDziecka...

28.08.2018 18:50

A ja całe życie na jelonkach... przeszło 30lat... teraz Chrzanów od 5 i jestem za... szczególnie przy samym skrzyżowaniu z batalionów

# LOLLA

29.08.2018 12:04

Przeciwnicy ekranów, zdaje się, nie mieszkają nawet przy Lazurowej. Czasem przejadą i się boją, że im ekrany widok zepsują.
Ludzie chcą ciszy!
Może progi zwalniające należy wybudować?

# Usa

31.08.2018 17:24

Mieszkam całe życie na Jelonkach i to przy Lazurowej. Nie wyobrażam sobie ekranów. Z jednej strony - ekrany, z drugiej osiedle Stella. Najwyższe bloki na Bemowie. Aż rozpiera mnie duma...
Proponuję tu zamieszkać, już pierwszy kloc zasłania wszystko mieszkańcom okolicznych bloków.
Gdybytoniebyłonaniby dobrze to skomentował/a. Najlepiej wszystko zabetonować i zasłonić! Pozbyć się ostatnich miejsc zieleni, byleby...

REKLAMA

# Koler44

01.09.2018 20:28

Jestem za ekranami, odgrodzić słoje z chrzanowa od miasta Warszawa

# kraczek

16.09.2018 21:52

i zakaz wjazdu do miasta dla aut z rej WWL, TKO TKI EOP EOL, WPN WOR itp

# Uniwersytet ę

26.09.2018 22:41

Ekrany są konieczne, słoje z chrzanowa muszą być odgrodzone od miasta Warszawa

REKLAMA

# Robert

10.03.2019 13:26

Było by zielone gdyby nie budowali tyle blokowisk, to jest koszmar. A co do ekranów jestem za, cichy asfalt nie wytłumi hałasu z silników. Jak zatrzymuje się autobus na czerwonym przy szobera to wszystko w mieszkaniu wiruje
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA