REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

[echo] Przychodnia przy Milenijnej, słucham

# spacerowicz

27.01.2005 07:57

Przychodnia została uruchomiona w niecałe 9 miesięcy od poczęcia przez przecięcie wstęgi przez różnych białołęckich i warszawskich ważniaków. Można więc śmiało powiedzieć, że jest wcześniakiem. Ten fakt jednoznacznie obala twierdzenia różnej maści malkontentów, jakoby uruchomienie przychodni było spóźnione.
No sam nie wiem, czy mam się z tego śmiać, czy płakać... Na dodatek od zakończenia budowy do oficjalnego przecięcia wstęgi też minął odpowiedni okres czasu.

# pacjent

29.01.2005 07:09

Dobrze, że wogóle ruszyła !!!!!

 Matka_Sławka_z_Gdańska

29.01.2005 14:59

Matka Sławka, wywolana wdziecznie przez Kolege Malkontenta do tablicy przypomina, ze juz w pazdzierniku zwracala na to uwagei udzielila wyczerpujacej odpowiedzi, dlaczego ...
Przeczytajmy jej uwagi na ten temat kreslone pod bardzo popularnym tutaj nickiem Marginalia_Filozoficzne
Prosze, cytujemy:
'' #Marginalia_Filozoficzne 2004.10.14 o 18:06 -
Przychodnia przy ulicy Milenijnej zostala wybudowana tylko w jednym celu. Jej zadaniem jest, a wlasciwie bylo, odprowadzenie wod gruntowych zalewajacych garaze i piwnice w kamienicy na sasiedniej dzialce. Udzialy w apartamentach w naroznym apartamentowcu ma scisly Zarzad delegowany do tego celu przez Familie Radzyminska.
Po wybudowaniu przy Przychodni wielopoziomowego parkingu na 2500 samochodow oraz garazy podziemnych na 1200 wozkow inwalidzkich - wody cudownie odeszly ! Zadanie zostalo wykonane !''
Piszesz:
'' No sam nie wiem, czy mam się z tego śmiać, czy płakać... ''
Jak Ci smutno, napij sie ...

REKLAMA

# gosia

30.01.2005 12:59

o rany, działa?! a znacie może telefon do rejestracji? Jacy lekarze tam przyjmują?

# kotkaa

31.01.2005 10:28

ci sami, co na swiderskiej i na marywilskiej i na sreniawitow... i telefony sa te same :)
a my i tak chodzimy do medycyny rodzinnej :(

 Matka_Sławka_z_Gdańska

31.01.2005 22:49

Co sie martwisz ?!
Co sie smucisz ?!
Na Milenijna pojdziesz,
Do Rodzinnej wrocisz !

REKLAMA

# lisek

01.02.2005 08:50

ale tam mają byc specjalisci a w medycynie rodzinnej chyba nie wszyscy przyjmuja

 Matka_Sławka_z_Gdańska

01.02.2005 08:53

... podobno bardzo dobra klinika weterynaryjna jest na Modlinskiej, przy Plochocimskiej. Calodobowa

# dyskopatia warszawa

26.09.2016 21:54

nie znam jej
_________________
http://www.cms.waw.pl/

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break