REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Echo Białołeckie - jest coraz.....

# kolega z tarchomina

11.10.2003 19:55

Echo Białołęckie jest coraz bardziej znane i chętniej czytane, wiem to z doświadczenia ponieważ pracuje w p-polska i roznoszę gazetę do Państwa domów od kilkunastu miesięcy.
Na początku roznosząc gazetki echa mieszkańcy byli źli na mnie że wieszająć na ich klamki typowe "ulotki" zaśmiecam ich klatki.
Obecnie, gdy dostarczam Echo Białołeckie mieszkańcy pytają się o tą gazetke ponieważ wiedzą, że jest to jedyne źródło wiedzy,aby być zorientowanym co się dzieje w naszej jakże pięknej gminie.

# Stiffer

11.10.2003 21:17

Na Picassa roznosi jakiś leniwiec bo ostatnie wydanie Echa było rzucone na skrzynki a nie jak do tej pory na klamkach.

# kolega z tarchomina

11.10.2003 21:42

wszelkie takie nie dociągniecia proszę zgłaszać do firmy p-polska
która jest odpowiedzialna za dystrybucje echa białołeckiego

REKLAMA

# jotes

11.10.2003 23:55

Kiepsko roznosisz skoro ja nie widziałem Echa od conajmniej miesiąca a mieszkam na Buczynku.

 

12.10.2003 08:38

Na podstronie
www.echo.3w.pl/cgi-bin/echo/txt.pl?dystrybucja
jest formularz do zgłaszania zastrzeżeń do dystrybucji. Proszę go wypełniać w przypadku zastrzeżeń.
Na Buczynku mamy kilkanaście punktów kontrolnych i z naszych danych wynika, że dystrybucja robiona jest prawidłowo. Proszę wypełnić formularz podajac swoje dane adresowe. Wówczas będzimy mogli mieć ten adres pod szczególną uwagą kontroli.

# kolega z tarchomina

12.10.2003 13:27

Ja nie roznoszę na buczynku Echa białołęckiego trudno byłoby
gdybym miał oblecieć całą Białołęke szczególnie, że dystrybucja zwykle trwa 2 dni. Mam wyznaczoną trasę przez p-polska i jej się mam trzymać.

REKLAMA

# Vladymir

12.10.2003 21:59

Jotes ma rację, na Buczynku II również Echa nie ma od dawna, czyżby nakład był za mały i nie starczał na wszystkie osiedla ?

# Ola

13.10.2003 10:27

przepraszam, jak wygląda Echo bialołęckie???

# 07

14.10.2003 14:00

No właśnie, dystrybucja jest mówiąc oględnie "do niczego"- od miesięcy uraszam głównego o zwrócenie uwagi na mój rejon i - bez efektu. Popmijając fakt, że coraz mniej w tym pisemku do poczytania a coraz więcej do oglądania, to właśnie ci, którzy dają reklamy, płacą słono za to, żeby Echo trafiało w faktycznym nakładzie do prawdziwych a nie tylko wirtualnych odbiorców. To po prostu drwina i oszustwo! ODBIÓR!!!

REKLAMA

# czytelnik

14.10.2003 20:30

Jesli dystrybucja jest do niczego, to skąd wiesz jak wygląda pismo i ile w nim do poczytania?
Jestem stałym czytelnikiem, do poczytania jest mało - to prawda, ale w której gazecie jest wiecej o Bialołęce? A że duzo reklam - to norma w dzisiejszym swiecie. W telewizji ten przesyt jest znacznie trudniej odbierac, w prasie ja to znosze bez kłopotów.

# 07

15.10.2003 11:44

Wiem, jak wygląda, bo siłą rzeczy, jeśłi płacę za reklamę w nim, kierownictwo MUSI mi dostarczyć te egzemplarze, gdzie sie ogłaszam. A więcej o Białołęce to czasem można przeczytać w Wyborczej.

# czytelnik

15.10.2003 13:08

Ale narzekanie na zbyt wiele reklam, podczas gdy samemu zaśmieca się echo reklamami, to już brak konsekwencji.

REKLAMA

# James Bond

15.10.2003 14:35

07, skoro jesteś niezadowolony z dystrybucji "Echa" i jego treści, to po co zamieszczasz w nim reklamy?!

# 07

16.10.2003 13:49

To chyba logiczne, że jeśli chce się dziś przetrwać na rynku, trzeba się reklamować, akurat Echo Białołęckie jako jedne z nielicznych jak dotąd dociera na teren, który mnie interesuje. Ale to wcale nie brak konsekwencji, że tym samym reklamy nie są moją ulubioną intelektualną rozrywką ani lekturą. Ludzie, zasanównie się, kogo i czego bronicie. Wydaje mi się, że w naszych czasach powinno się szanować swoją pracę, jeśli się ją już ma i nie pozwalać na to, by szerzyła się bylejakość i brak rzetelności. Czy to tak trudno zrozumieć?

# James Bond

16.10.2003 20:35

To uszanuj także pracę redakcji "Echa", myślę, że oni też chcą przetrwać

REKLAMA

# playgirl

16.10.2003 21:34

Ono jest bardzoooooooooooooooooooooooooo seksiiiiiiiiiiiiiiii. Czasami bierze mnie mocniej niż...................... wiecie co.

# 07

17.10.2003 11:18

James Bond, wybacz, ale chyba w ogóle nie dociera do Ciebie, co mówię. BEZ ODBIORU.

 

17.10.2003 13:21

Do #07:
Nie przypominamy sobie permanentnych sygnałów o złej dystrybucji na Białołęce Dworskiej. Wręcz przeciwnie, w tym rejonie nie ma żadnych kłopotów, poza osiedlem strzeżonym na Czołowej, na które nie wchodzimy.
Co do drwiny i oszustwa nie polemizujemy. Każdy ma prawo do własnego zdania. Tym zdaniem kierują się osoby zlecające nam reklamę. Także #07 - jak sądzimy.

REKLAMA

# 07

17.10.2003 13:48

O tym, mam nadzieję, jeszcze porozmawiamy . Niestety, takie sygnały były i w rozmowie osobistej możemy w bardzo prosty sposób do tego wrócić. Proszę mnie źle nie zrozumieć, jak niektórzy forumowicze. Obowiązuje zasada, że jeśli zlecający za coś płaci, ma prawo domagać się zrealiwowania warunków umowy. To nie znaczy, że nie szanujemy Państwa pracy, chodzi jednak o to, czy macie rzeczywistą kontrolę nad dystrubucją? Co do TEGO właśnie mam wątpliwości i zastrzeżenia.

# czytelnik

17.10.2003 14:27

Do mnie juz dwa razy przyszli ci z kontroli. Pukali do wszystkich sasiadów, a na kartce stawiali sobie plusy i minusy. Niestety nie zauważyłem, czego bylo wiecej. Do mnie echo dociera raczej zawsze.
Nagodziców

# czytelnik

17.10.2003 14:33

Więcej o Białołęce w Wyborczej?
W której, bo ja chyba czytam inną wyborczą. Przecietnie jeden-dwa teksty na tydzień. Każdego dnia z uporem maniaka próbuje coś znalezć o naszej dzielnicy i prawie zawsze nic nie ma.
Chyba czesciej o Bialolece pisze ZW, ale w wiekszości źle o nas piszą.

REKLAMA

# lidka

17.10.2003 14:54

Mieszkam w Bialolece Dw. i zawsze Echo dostaję,tu dystrybutorzy sa sumienni!

# 07

17.10.2003 15:27

Ja też mieszkam na Białołęce Dw. i od jakiegoś czasu ani widu ani słychu a po ostatniej Radzie Osiedla dotarły do mnie podobne głosy z innych ulic. To świadczy, że jednak ktoś tu nawala, tak czy inaczej, chyba należałoby to skontrolować.

# jotes

18.10.2003 19:03

Szanowna Redakcjo.
Piszecie o kilkunastu punktach kontrolnych na Buczynku i cóż z tego wynika - nic.
Do mnie panienka z p-polska dzwoni z pytaniem czy otrzymałem przesyłkę, nawet kilka razy w miesiącu !

REKLAMA

 banan

20.10.2003 11:47

A ja Echo czytam tylkow internecie bo w papierze to u mnie na osiedlu AKACJE I nigdy nie widziałem. Znalazłem kiedyś na parapecie w sklepiku na bazarku koło LEader Price'a.Ankiete ze stwierdzeniem, że do mnie na osiedle nie dociera wypełniłem i g.....
Nic się nie zmieniło.Pozdrawiam wszystkich.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break