REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# ezeeee

28.05.2012 19:12

Nie był bym taki pewny czy ta droga będzie otwarta. Straciłem wszelką nadzieję na jej otwarcie , a szkoda :( bo to ważna droga. Żal mi i szkoda tych wszystkich ludzi którzy tam jechali na GPS-ach RZ,KR, BWM,GD,BKL, DB i wiellu innych straciło tam nerwy! brak znaków, że nieda się jej (Dzwigowej) objechać inaczej niż przez Prymasa... w korku...
Pozdrawiam
Trzymam kciuki może się uda!

# bogdan

29.05.2012 10:35

#ezeeee napisał(a) 28.05.2012 19:12
Nie był bym taki pewny czy ta droga będzie otwarta. Straciłem wszelką nadzieję na jej otwarcie , a szkoda :( bo to ważna droga. Żal mi i szkoda tych wszystkich ludzi którzy tam jechali na GPS-ach RZ,KR, BWM,GD,BKL, DB i wiellu innych straciło tam nerwy! brak znaków, że nieda się jej (Dzwigowej) objechać inaczej niż przez Prymasa... w korku...
Pozdrawiam
Trzymam kciuki może się uda!

Nie wiem gdzie mieszkasz, ale ja widziałem nie jeden znak informujący o objeździe. Może za mało ich, ale są. Miejmy nadzieję, że wreszcie otworzą. Ale na szczęście ma zostać otwarty nowy przejazd na Ursus pod koniec roku zbudowany z Lazurowej --> Nowolazurowa.

# tunelowicz

29.05.2012 19:52

Witam wszystkich,
wiem że to kosztuje, ale może ktoś by sie zlitował i "walnął" przy okazji te smetne szare ściany w tunelach jakimś jaśniejszym kolorem? Błagam!Przecież tam od lat wieje grozą, przypominając, że podobno w czasie wojny i po wojnie też, w tunelach więzili Polaków Niemcy i przyjaciele Rosjanie.

REKLAMA

# Hulek

29.05.2012 19:57

#bogdan napisał(a) 29.05.2012 10:35
Nie był bym taki pewny czy ta droga będzie otwarta. Straciłem wszelką nadzieję na jej otwarcie , a szkoda :( bo to ważna droga. Żal mi i szkoda tych wszystkich ludzi którzy tam jechali na GPS-ach RZ,KR, BWM,GD,BKL, DB i wiellu innych straciło tam nerwy! brak znaków, że nieda się jej (Dzwigowej) objechać inaczej niż przez Prymasa... w korku...
Pozdrawiam

#ezeeee napisał(a) 28.05.2012 19:12
Nie wiem gdzie mieszkasz, ale ja widziałem nie jeden znak informujący o objeździe. Może za mało ich, ale są. Miejmy nadzieję, że wreszcie otworzą. Ale na szczęście ma zostać otwarty nowy przejazd na Ursus pod koniec roku zbudowany z Lazurowej --> Nowolazurowa.

Bzdura - pierwszy fragment Nowolazurowej nie będzie doprowadzony do połczyńskiej/Poznańskiej. Utknie na Ursusie.
Co do Dźwigowej i tego, że nie da jej się objechać - też bzdura. Da się przez Odolany (po dziurach, ale się da!).

# docent

30.05.2012 23:28

Termin zakończenia prac na 31 maj to jakieś bajka. Mieszkam tuż przy dźwigowej, tam nawet jeszcze nie ma asfaltu.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA