REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Dziwne zachowanie kelnerki

# axm

13.03.2016 19:27

Zdecydowałem się napisać o tym na forum, dlatego że myślę, że może ktoś (szczególnie jakaś kobieta) będzie potrafił wyjaśnić mi bardzo dziwną sytuację - niezrozumiałe dla mnie zachowanie kelnerki.
Byłem z wycieczką na obiedzie w restauracji. Ładny zapach, dobre polskie jedzenie i przystępne ceny. Tylko długo czekaliśmy na podanie do stolików, bo lokal choć nieduży to pełen ludzi, a kelnerka tylko jedna, choć w sumie to i tak nieźle dawała sobie radę, ale często przykucała, garbiła się.
Po zjedzeniu obiadu poszedłem do męskiej toalety, ale była zajęta wiec czekałem przed drzwiami. Wtedy usłyszałem głos z zaplecza - 'no możesz ewentualnie teraz pójść!'- i kelnerka doszła do drzwi damskiego wc, ale też był zajęty. Skulona ciągle przed nimi przykucała. Ledwo otworzyły się drzwi męskiego wc a kelnerka wyprzedziła mnie mówiąc - 'bardzo pana przepraszam i dziekuje' - i weszła przede mną pochylona zataczając biodrami. Czekałem więc dalej, przeciez nie pójde do damskiego. Kelnerka wyszła dopiero po jakichś 6-7 minutach i ku mojemu zaskoczeniu wyszła w innych rajstopach - miała cieliste, a wyszła w cienkich czarnych i to z oczkiem z boku nad kolanem. Dla mnie bardzo dziwne, że dziewczyna-kelnerka weszła do męskiego wc i to jeszcze przede mną- czekającym w kolejce facetem, który jest klientem-gościem i to TYLKO po to, żeby zmienić sobie może minutę szybciej (niż w damskim) rajstopy i w dodatku na gorsze niż miała wcześniej.

 EwelinaBudzynska

05.04.2016 10:00

Może miała "trudne dni" - wiesz, te raz w miesiącu i może sobie je pobrudziła, musiała zmienić na takie jakie miała... Może ją naprawdę bolało (uwierz to strasznie boli czasami) dlatego była ciągle pochylona i zdenerwowana....

# axm

06.04.2016 17:55

EwelinaBudzynska napisała 05.04.2016 10:00
Może miała "trudne dni" - wiesz, te raz w miesiącu i może sobie je pobrudziła, musiała zmienić na takie jakie miała... Może ją naprawdę bolało (uwierz to strasznie boli czasami) dlatego była ciągle pochylona i zdenerwowana....
Może to rzeczywiście to, ale czy możliwe jest, aby taki ból ustąpił od razu?- bo gdy wyszła to już nie była pochylona, ani nie kucała.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA