REKLAMA
REKLAMA


23.11.2017 12:17 #rex
To są efekty prac budowlanych. Ciężkie wywrotki zdemolowały tę ulicę podczas budowy.
Przed rozpoczęciem budowy była w poprawnym stanie. Deweloper powinien odbudować ul. Waldorffa.
23.11.2017 12:36 #maaa
zgadzam się , nawierzchnia była w niezłym stanie. Jak sie buduje osiedle to i dojazd by wypadało ? Prywatne samochody przyszłych mieszkańców już dewastują tereny fortów i zabytkowy mostek. jest zakaz wjazdu --nikt go nie respektuje, wieczorami,/ nie wiem jak w dzięń/ prywatne samochody parkują na mostku , za mostkiem / to już forty Bema / rozjeżdżona trawa, koleiny, błoto. No i śmietnik zaczyna sie robić nie mówiąc już o załatwianiu potrzeb osobiostych bo toy - toyek brak, a przyszli posiadacze muszą gdzieś na strone iśc
23.11.2017 12:40 #Jacek z Pobliża
Dla porządku: to co widać na zdjęciach to nie tylko efekt bezpośrednich prac przy Osiedlu Awangarda. To także efekt budowy kanalizacji, która to właśnie została na tej ulicy położona i będzie służyła także innym osiedlom w przyszłości.
Niemniej ulica była w ZŁYM stanie. Wiem, bo jeżdżę nią od 12 lat skuterem i groziło to wręcz wypadkiem. Często prosiłem urząd bemowski aby reagowali i łatali ulicę. Chodników praktycznie nie ma na całej długości. Te fragmenty które są nie nadają się do użytkowania. Co też widać gdy ulicą w weekendy chodzą spacerowicze. Wszyscy idą ulicą co też grozi wypadkiem.
Opóźnienie remontu tej ulicy może mieć fatalne skutki dla bezpieczeństwa w tym miejscu. W ciągu kilku miesięcy do Awangardy zaczną się też wprowadzać pierwsi mieszkańcy. Szczerze im współczuję
23.11.2017 21:17 #rex
Czego im współczujesz? Tego ,że ich inwestycja dewastuje Fort Bema??? Czy tego ,że kupili
pseudo-apartamenty, za 12 koła z metra na tyłach autostrady??? A może sobie współczujesz???
25.11.2017 13:58 #Jędrek
Wiceburmistrz Pawełczyk zaskoczony...To za co on bierze pensję?
Nie dopilnował tematu dwukrotnie: raz gdy deweloperzy niszczyli drogę,a drugi raz, gdy sprawa była u konserwatora.
I w ten sposób zafundował dzielnicy problem na lata...
REKLAMA
25.11.2017 14:54 #Rafał
Może ul. Waldorffa nie była w najlepszym stanie, ale to co jest teraz to efekt prowadzenia prac budowlanych.
25.11.2017 20:48 #jacek_k
Ulica nie by była w najlpeszym stanie na odcinku od rondo do kościoła. Od ronda do budynków Osiedla Leśnego była w bardzo dobrym stanie i jeździli po niej rolkarze, rowerzyści i inni. W chwili obecnej jest kompletnie zniszczona i nezprzejezdna nawet rowerem. Z asfaltu nic nie zostało, błoto po kostki z winy developera. Ulice należy odbudować w czym developer powinien partycypować. Należy ograniczyć wjazd na forty jakimikolwiek pojazdami spalinowymi. Sa to tereny rekreacyjne, które mają służyć mieszkańcom dzielnicy.
29.11.2017 23:17 #MartaX.
Trudno mi zrozumieć wiele decyzji, jakie podejmowane są nie tylko na Bemowie, ale i w całej Warszawie. Z jednej strony mamy nowe osiedla, obiekty handlowe, usługowe, baseny, linie metra itd. a z drugiej ktoś olewa temat naprawy dróg. Mieszkam na osiedlu przy Duracza 10 (nowe osiedle Bliskie Bemowo 2) z jednej strony widzę rozwój Bemowa, a z drugiej wychodzą takie kwiatki. To bez sensu.
30.11.2017 08:37 #reklama syfiasta
Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.
14.12.2017 15:02 #hiacynt
Stan nawierzchni ulicy jest fatalny. Potrzeba tam pilnej interwencji i prac naprawczych właściwie od zaraz.
03.01.2018 20:14 #werticalo
Ulica Waldorffa nigdy nie była zabytkiem, to zwyczajna dojazdówka asfaltowa od kościoła św. Jozafata do parku. Od wielu lat była w tragicznym stanie, z wielkimi dziurami po jednej stronie. Wręcz wymagany jest jej natychmiastowy remont i doprowadzenie do stanu używalności. przecież teraz tam będzie mieszkało mnóstwo ludzi, którzy muszą jakoś dojeżdżać swoimi samochodami do Powązkowskiej. Ale decyzja konserwatora chyba dotyczy tych małych brukowanych uliczek, które nie mają znaczenia komunikacyjnego. Ważne, by ucywilizować ul. Waldorffa. I jeszcze jedno: w artykule jest zasadniczy błąd. 99,9% drogi Waldorffa pokryta jest asfaltem. Teraz po takich zniszczeniach już nie ma czego chronić. Tylko remontować i to solidnie. Bo nawet nie było tam działających latarni, tylko wąski chodnik. Za czasów Legii nikt tam się takimi bzdurami nie przejmował, teren był wojskowy i w miarę uporządkowany, hotel tam był i kort tenisowy. Dopiero od 25 lat wszystko wpadło w ruinę. Pan Krasucki chce chyba stworzyć "trwałą ruinę". "Brawo" !!
03.01.2018 21:38 #mukluk
Jakaś analogia do katastrofy jaka spotkała Rotundę, pod auspicjami tego pana.
26.01.2018 02:13 #z Bemowa Lotnisko
Biegam po Waldorffa prawie codziennie. Zdjęcia pokazują stan spowodowany budową wspomnianego osiedla. W pewnym momencie nie dało się tamtędy przejść, ponieważ rozjechane przez ciężarówki błoto sięgało dosłownie po kostki. Developer tego nie sprzątał. Teraz, gdy przed mrozami błoto spłynęło z deszczem widać zniszczenia po budowie. Ulica Waldorffa nie wyglądała tak przed rozpoczęciem budowy osiedla. Może nie była najrówniejszą drogą na terenie fortów - zawsze wklęsła od strony chodnika - ale chodziło się nią znacznie lepiej niż po pokrzywionych chodnikach, na których można było nabawić się skoliozy lub potknąć i wybić zęby. Co do zabytkowości ulicy mogę tylko napisać, że pod uszkodzonym miejscami asfaltem zawsze wyraźnie było widać tzw. kocie łby, czyli starą jezdnię wykonaną z kamieni (szczególnie na odcinku od ronda w stronę kościoła). Witać tam także pozostałości starego torowiska - być może po powojennej Wojskowej Centrali Handlowej, a może po starszych, przedwojennych terenach kompleksu mieszkalnego dla oficerów Wojska Polskiego, które tam się kiedyś znajdowały.
Jak słusznie zauważył #jacek_k, jest to teren rekreacyjny. Odkąd pamiętam, latem ludzie zawsze swobodnie spacerowali ulicą Waldorffa, biegali, jeździli na wrotkach, rowerach. Czasami widziałem nawet rodziców biegających z dziecięcymi wózkami. Dotychczas od strony kościoła św. Jozafata na bramie umieszczony był zakaz wjazdu, a jedyne samochody na terenie należały do ludzi trenujący i pracujących na legii, którzy i tak na rondzie najczęście skręcali do ośrodka treningowego.
Ostatnio biegając zauważyłem, że ktoś usunął już część blokad przejazdowych z ulicy Waldorffa na rogu budynków "Osiedle Leśne". Zrobią z Waldorffa zwykłą ulicę?
Obserwując kto tam obecnie jeździ i w jaki sposób, wygląda mi na to, że teraz nazjeżdża się jeszcze większa "awangarda" z całej Polski (i nie tylko) niż dotychczas widzieliśmy w okolicy fortów.
I jakby mało było nowych blokowisk i smrodu, i hałasu z trasy S4 na Bemowie, zamiast posadzić tam drzewa i posiać trawę, trzeba było stawiać kolejne bloki na terenach rekreacyjnych.
26.01.2018 09:22 #hucuł
Normalne. Powtarza się scenariusz z okolicami ulicy Księżycowej. I nie ma winnych, wszyscy święci.

 49/2010 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo


treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:
 
dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi stolarskie
 Dzień dobry Chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy z naszą firmą. Zajmujemy się realizacją mebli. Nasze meble wykonywane są na indywidualne zamówienie. Do każdego zamówienia możemy wykonać projekt i wizualizacje. Do produkcji używamy: płyt laminowanych, fornirów, drewna, płyt mdf na nasze meble dajmy 24 miesiące gwarancji, a na niektóre okucia, które stosujemy producent daje nawet dożywotnią gwarancje. Zadzwoń, zapytaj -wyjaśnimy, doradzimy i pomożemy zaprojektować meble które będą praktyczne, funkcjonalne, dopasowane do indywidualnych wymagań i zarazem nie powtarzalne. Zapraszamy na naszą stronę http://WWW.meblenazamowienie.com Kontakt : Tel. 691 709 760 biuro@meblenazamowienie.com

Komputery
 A A Serwis Komputerowy Dojazd 504-617-837

Dom sprzedam
 Dom o powierzchni całkowitej 275m2, użytkowej 218m2 na działce 780m2 Zapraszam: Wchodzimy do domu i przed sobą mamy salon, z wejściem na piętro. Po lewej stronie kuchnię i jadalnie częściowo otwartą na salon. Natomiast po prawej stronie mamy wejście do sporej łazienki i pokój, który idealnie pasuje na gabinet, a jeśli ma być w domu też prowadzona działalność - będzie idealnie pasował. Z okna pokoju widok na drugi, zaciszny taras. Na piętrze: trzy pokoje, jeden z garderobą, jeden z balkonem, a jeden z oknami połaciowymi. Tutaj też duża łazienka z wanną z hydromasażem, kabina z opcją sauny. Obok łazienki siłownia. Dom posiada poddasze. Właściciele zadbali o dobre docieplenie, które wykonano wełną mineralną. Dzięki temu zmniejszono utratę ciepła. koszt utrzymania domu ok.900zł/mc średniorocznie). Na większej części domu zainstalowane ogrzewanie podłogowe, podłogi wykonano z drewna. Garaż na dwa spore samochody, wbudowany w bryłę domu. Założony alarm, automatyczna brama. www.vanillahome.eu

Nauka
 Technik usług kosmetycznych za Darmo! Twoją pasją jest kosmetyka ? Chcesz pracować w salonie kosmetycznym, studiach stylizacji i wizażu a może salonie odnowy biologicznej? MAMY DLA CIEBIE PROPOZYCJĘ ! Zapraszamy do nauki na kierunku technik usług kosmetycznych. Szkoła kosmetyczna prowadzona jest w trybie zaocznym, obejmuje takie zagadnienia, jak podstawy anatomii czy dermatologii, kosmetykę pielęgnacyjną i upiększającą czy zabiegi dłoni, stóp i ciała. Studium kosmetyczne daje wiedzę i umiejętności, dzięki którym absolwenci będą mogli zdobyć pracę! Klikaj i zarezerwuj miejsce w grupie: https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online Zapraszamy! Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Wileńska 44 05-200 Wołomin Tel. 224281209 www.zak.edu.pl/wolomin


TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.