REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA


23.11.2017 12:17 #rex
To są efekty prac budowlanych. Ciężkie wywrotki zdemolowały tę ulicę podczas budowy.
Przed rozpoczęciem budowy była w poprawnym stanie. Deweloper powinien odbudować ul. Waldorffa.
23.11.2017 12:36 #maaa
zgadzam się , nawierzchnia była w niezłym stanie. Jak sie buduje osiedle to i dojazd by wypadało ? Prywatne samochody przyszłych mieszkańców już dewastują tereny fortów i zabytkowy mostek. jest zakaz wjazdu --nikt go nie respektuje, wieczorami,/ nie wiem jak w dzięń/ prywatne samochody parkują na mostku , za mostkiem / to już forty Bema / rozjeżdżona trawa, koleiny, błoto. No i śmietnik zaczyna sie robić nie mówiąc już o załatwianiu potrzeb osobiostych bo toy - toyek brak, a przyszli posiadacze muszą gdzieś na strone iśc
23.11.2017 12:40 #Jacek z Pobliża
Dla porządku: to co widać na zdjęciach to nie tylko efekt bezpośrednich prac przy Osiedlu Awangarda. To także efekt budowy kanalizacji, która to właśnie została na tej ulicy położona i będzie służyła także innym osiedlom w przyszłości.
Niemniej ulica była w ZŁYM stanie. Wiem, bo jeżdżę nią od 12 lat skuterem i groziło to wręcz wypadkiem. Często prosiłem urząd bemowski aby reagowali i łatali ulicę. Chodników praktycznie nie ma na całej długości. Te fragmenty które są nie nadają się do użytkowania. Co też widać gdy ulicą w weekendy chodzą spacerowicze. Wszyscy idą ulicą co też grozi wypadkiem.
Opóźnienie remontu tej ulicy może mieć fatalne skutki dla bezpieczeństwa w tym miejscu. W ciągu kilku miesięcy do Awangardy zaczną się też wprowadzać pierwsi mieszkańcy. Szczerze im współczuję
23.11.2017 21:17 #rex
Czego im współczujesz? Tego ,że ich inwestycja dewastuje Fort Bema??? Czy tego ,że kupili
pseudo-apartamenty, za 12 koła z metra na tyłach autostrady??? A może sobie współczujesz???
25.11.2017 13:58 #Jędrek
Wiceburmistrz Pawełczyk zaskoczony...To za co on bierze pensję?
Nie dopilnował tematu dwukrotnie: raz gdy deweloperzy niszczyli drogę,a drugi raz, gdy sprawa była u konserwatora.
I w ten sposób zafundował dzielnicy problem na lata...
REKLAMA
25.11.2017 14:54 #Rafał
Może ul. Waldorffa nie była w najlepszym stanie, ale to co jest teraz to efekt prowadzenia prac budowlanych.
25.11.2017 20:48 #jacek_k
Ulica nie by była w najlpeszym stanie na odcinku od rondo do kościoła. Od ronda do budynków Osiedla Leśnego była w bardzo dobrym stanie i jeździli po niej rolkarze, rowerzyści i inni. W chwili obecnej jest kompletnie zniszczona i nezprzejezdna nawet rowerem. Z asfaltu nic nie zostało, błoto po kostki z winy developera. Ulice należy odbudować w czym developer powinien partycypować. Należy ograniczyć wjazd na forty jakimikolwiek pojazdami spalinowymi. Sa to tereny rekreacyjne, które mają służyć mieszkańcom dzielnicy.
29.11.2017 23:17 #MartaX.
Trudno mi zrozumieć wiele decyzji, jakie podejmowane są nie tylko na Bemowie, ale i w całej Warszawie. Z jednej strony mamy nowe osiedla, obiekty handlowe, usługowe, baseny, linie metra itd. a z drugiej ktoś olewa temat naprawy dróg. Mieszkam na osiedlu przy Duracza 10 (nowe osiedle Bliskie Bemowo 2) z jednej strony widzę rozwój Bemowa, a z drugiej wychodzą takie kwiatki. To bez sensu.
30.11.2017 08:37 #reklama syfiasta
Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.
14.12.2017 15:02 #hiacynt
Stan nawierzchni ulicy jest fatalny. Potrzeba tam pilnej interwencji i prac naprawczych właściwie od zaraz.
03.01.2018 20:14 #werticalo
Ulica Waldorffa nigdy nie była zabytkiem, to zwyczajna dojazdówka asfaltowa od kościoła św. Jozafata do parku. Od wielu lat była w tragicznym stanie, z wielkimi dziurami po jednej stronie. Wręcz wymagany jest jej natychmiastowy remont i doprowadzenie do stanu używalności. przecież teraz tam będzie mieszkało mnóstwo ludzi, którzy muszą jakoś dojeżdżać swoimi samochodami do Powązkowskiej. Ale decyzja konserwatora chyba dotyczy tych małych brukowanych uliczek, które nie mają znaczenia komunikacyjnego. Ważne, by ucywilizować ul. Waldorffa. I jeszcze jedno: w artykule jest zasadniczy błąd. 99,9% drogi Waldorffa pokryta jest asfaltem. Teraz po takich zniszczeniach już nie ma czego chronić. Tylko remontować i to solidnie. Bo nawet nie było tam działających latarni, tylko wąski chodnik. Za czasów Legii nikt tam się takimi bzdurami nie przejmował, teren był wojskowy i w miarę uporządkowany, hotel tam był i kort tenisowy. Dopiero od 25 lat wszystko wpadło w ruinę. Pan Krasucki chce chyba stworzyć "trwałą ruinę". "Brawo" !!
03.01.2018 21:38 #mukluk
Jakaś analogia do katastrofy jaka spotkała Rotundę, pod auspicjami tego pana.
26.01.2018 02:13 #z Bemowa Lotnisko
Biegam po Waldorffa prawie codziennie. Zdjęcia pokazują stan spowodowany budową wspomnianego osiedla. W pewnym momencie nie dało się tamtędy przejść, ponieważ rozjechane przez ciężarówki błoto sięgało dosłownie po kostki. Developer tego nie sprzątał. Teraz, gdy przed mrozami błoto spłynęło z deszczem widać zniszczenia po budowie. Ulica Waldorffa nie wyglądała tak przed rozpoczęciem budowy osiedla. Może nie była najrówniejszą drogą na terenie fortów - zawsze wklęsła od strony chodnika - ale chodziło się nią znacznie lepiej niż po pokrzywionych chodnikach, na których można było nabawić się skoliozy lub potknąć i wybić zęby. Co do zabytkowości ulicy mogę tylko napisać, że pod uszkodzonym miejscami asfaltem zawsze wyraźnie było widać tzw. kocie łby, czyli starą jezdnię wykonaną z kamieni (szczególnie na odcinku od ronda w stronę kościoła). Witać tam także pozostałości starego torowiska - być może po powojennej Wojskowej Centrali Handlowej, a może po starszych, przedwojennych terenach kompleksu mieszkalnego dla oficerów Wojska Polskiego, które tam się kiedyś znajdowały.
Jak słusznie zauważył #jacek_k, jest to teren rekreacyjny. Odkąd pamiętam, latem ludzie zawsze swobodnie spacerowali ulicą Waldorffa, biegali, jeździli na wrotkach, rowerach. Czasami widziałem nawet rodziców biegających z dziecięcymi wózkami. Dotychczas od strony kościoła św. Jozafata na bramie umieszczony był zakaz wjazdu, a jedyne samochody na terenie należały do ludzi trenujący i pracujących na legii, którzy i tak na rondzie najczęście skręcali do ośrodka treningowego.
Ostatnio biegając zauważyłem, że ktoś usunął już część blokad przejazdowych z ulicy Waldorffa na rogu budynków "Osiedle Leśne". Zrobią z Waldorffa zwykłą ulicę?
Obserwując kto tam obecnie jeździ i w jaki sposób, wygląda mi na to, że teraz nazjeżdża się jeszcze większa "awangarda" z całej Polski (i nie tylko) niż dotychczas widzieliśmy w okolicy fortów.
I jakby mało było nowych blokowisk i smrodu, i hałasu z trasy S4 na Bemowie, zamiast posadzić tam drzewa i posiać trawę, trzeba było stawiać kolejne bloki na terenach rekreacyjnych.
26.01.2018 09:22 #hucuł
Normalne. Powtarza się scenariusz z okolicami ulicy Księżycowej. I nie ma winnych, wszyscy święci.

 333/2206 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

Trwa cisza wyborcza.
Dodawanie nowych wpisów zostało zablokowane.

LINKI SPONSOROWANE

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:
 
dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nieruchomości
 Witamy, Zapraszamy do naszego biura. TIGER Real Estate Investments, to profesjonalne biuro nieruchomości świadczące swoje usługi na najwyższym poziomie. www-tiger-rei.com.pl office@tiger-rei.com.pl tel. 690 909 709 ul. Połczyńska 10, Warszawa

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 Dam koszty Sprzedam faktury Koszty Dam/Odstąpię Koszty VAT - szybko, profesjonalnie i tanio. Chciałbyś obniżenia zbyt wysokiego podatku VAT oraz pit (cit), potrzebujesz faktur kosztowych od innych podmiotów. Proponujemy Faktury VAT na usługi, oraz Faktury VAT na towary. Faktury są księgowane i wykazywane w JPK Sprzedam fakturę , kupie fakturę , sprzedam VAT , kupie VAT , sprzedam koszty , kupie koszty , koszty vat , dam faktury , dam koszty vat , kupie fakturę https://www.sites.google.com/view/oferujemy-koszty-faktury Tel.896-503-950 vatkoszty@mail.ru

2-pokojowe sprzedam
 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,4 m2. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju, łazienki oraz balkonu. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w kamienicy. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, przeprowadzono generalny remont. Wszystkie okna zostały wymienione, w pokojach na podłodze deska, w przedpokoju, aneksie kuchennym i łazience położony gres. Kuchnia wyposażona w meble w zabudowie, lodówkę, płytę grzewczą, piekarnik, okap, zmywarkę. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu: 500-410-500

Sprzedam samochód
 kupię mercedesa Sprintera 208 210 212 213 216 308 310 311 312 313 316 408 410 412 413 416 kupię Mercedes Kaczkę 207 208 209 210 307 308 309 310 407 408 409 410 814 817 914 917 1014 1017 1114 1117 Vito MB100 Skup Mercedes 124 W124 190 W201 C-202 najlepiej płacę za każdego Mercedes Sprintera Kupie Volkswagena Lt28 Lt35 Lt46 Transportera T3 T4 T5 T6 Caddy Passata B5 B6 Bora Golfa IV V Kupię Toyotę Avensis Corollę E8 E9 e10 E11 E12 E15 Carinę Yaris Aygo Auris Tel. 725 562 998 Skup Toyot z całej Polski szybki odbiór dziś dzwonisz i dziś sprzedajesz


TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA