REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# ekolog

27.02.2017 19:45

,,Locha próbowała mnie zaatakować" ......?
Trzeba było jej kasztanów i żołędzi nie wyżerać ....

# ekolog

27.02.2017 21:02

Trzeba zwiększyć limity odstrzału bo dziki rozmnażają się teraz jak króliki.

# Gosia

01.03.2017 05:51

O tak ! wytnijcie wszystkie drzewa, wybijcie wszystkie zwierzęta i ptaki, trawniki zastąpcie betonem. Wiwat ! nowe oblicze cywilizacyjne, pełne alergików i nieuków. Bo owadów jest już coraz mniej i to też zasługa homo sapiens, czyżby ... sapiens ?

REKLAMA

# coffee

01.03.2017 11:27

#ekolog napisał(a) 27.02.2017 21:02
Trzeba zwiększyć limity odstrzału bo dziki rozmnażają się teraz jak króliki.
Tak. Limit odstrzału podpisujących się "ekolog" jest zdecydowanie za mały.
Zwierzęta można wyłapywać i wywozić w nowe miejsca z dala od siedzib ludzkich, a nie do nich strzelać.

# Misiusio

01.03.2017 19:51

To i tak dobrze, że niedźwiedzie jeszcze się nie rozpanoszyły...

# sapiens

08.03.2017 18:49

Niedźwiedzie nie, za to nie brakuje ,,jeleni" i ,,baranów"...

REKLAMA

# XXX

12.03.2017 22:47

Moim skromnym zdaniem, wręcz niedorzeczne jest to iż mieszkając w stolicy, każdego dnia gdy wychodzę z domu towarzyszy mi strach... Juz od jakiś 5 lat borykam się z problemem jakim są wesoło hasające sobie nie pojedyncze sztuki, lecz całe dzicze rodziny po mojej ulicy.Szczerze straciłam już nadzieję na jakiekolwiek rozwiązanie tego problemu.

# YYY (z Warszawy)

13.03.2017 22:16

Jakbyś mieszkał w stolicy to dzików byś nie miał, a jak Tobie się wydaje, że mieszkasz w stolicy dlatego są...

# JaJaJa

22.05.2017 09:22

Coffee ty wiesz co mówisz? Czy jesteś w stanie oszacować ile kosztuje wywiezienie jednego dzika? I ile to zajmuje czasu? Trzeba je odstrzelić i tyle. Na terenie miasta są ich setki.

REKLAMA

# Radościanka

30.06.2017 22:59

Nie ma żartów. Mnie dzik gonił na ul. Trakt Napoleoński jakieś 100 metrów. Skręciłam w las aby wleźć na drzewo ale dzik na szczęście poszedł sobie. Miesiąc wcześniej dziki zaatakowały psa mojego brata podczas spaceru w lesie. Rozpruły mu cały bok. Dzięki kosztownej operacji pies żyje
Po tych miłych incydentach boimy się wychodzić.z naszych domów. O spacerach z psami nie ma mowy.tym bardziej, że po ulicy przy której mieszkamy.codziennie rano lub wieczorem włóczą się stada dzików. Zawiadamialiśmy odpowiedzialne za porządek służby ale nikt nie jest zainteresowany sprawą.

# .m.

03.07.2017 11:15

Radościanka - gdyby pies Twojego brata był na smyczy (a powinien - las) to nie musiałabyś pisać o kosztownej operacji tegoż

# Dzikuska

19.04.2024 08:54

#.m. Otóż mylisz się. Moje psy są na smyczy, ale gdyby je zaatakowal dzik, to nie miałyby szansy na ucieczkę. Jak widzę, że są dziki, to psy puszczam wolno , ale idą przy nodze trzymane za obrożę. W razie ataku mogą uciekać.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024