REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Bemowiak

05.04.2019 14:33

Na TVPiS znalazło się 1,3 mld zł, na hohsztaplera Rydzyka kasa jest.

# lideksynubeka

05.04.2019 17:05

Powiedzenie" Obyś chamie cudze dzieci uczył" jednak staje się prawdą. Nauczyciele,to skundlona grupa zawodowa,bez poczucia misji. Strajk,jako forma protestu,kosztem dobra dzieci. Pieniądze wydane na podwyżki wynagrodzeń dla nich,to zmarnowana forsa. O skali zdegenerowania zawodu,niech świadczy fakt,że przez 8 lat rządów PO,mimo ZAMROŻENIA płac,ani razu nie strajkowali.
Jedyny element pozytywny to to,że nauczyciele jako lemingi swoim debilnym strajkiem jeszcze zwiększą poparcie dla PiS.
A może by tak przy okazji zlikwidować kartę nauczyciela? Po ch...j im tyle przywilejów dla tych zleminżałych kundli?? Niech tyrają,jak za Tuska na śmieciówkach zamiast kontraktu,czy też mianowania.

# de kiel

05.04.2019 20:30

Aleś ty głupi linduś. Bardziej niż ustawa przewiduje. A wiesz że za tych przeklętych rządów Peło chyba nikt nie dostał podwyżki. To kto miał strajkować? A teraz kasa jest rozdawana na lewo i prawo, kiełbasa wyborcza dla nierobów, ochłapy dla emerytów, miliony dla złodzieja z Torunia i nieudacznika z TVPiS, miliony dla swoich pisiewiczów ze spółek Skarbu Państwa. I co? Mają się nauczyciele temu przyglądać? Broszka machała teczką z ustawami, a ja się pytam gdzie te ustawy i dlaczego teraz podwija ogon i do Brukseli chce uciec? Większa kasa się sołtysowej zamarzyła? A jak....

REKLAMA

# Mk0045

05.04.2019 22:45

Zajecia dla dzieci z rodzicami? Super, tylko moje dzieci mają 9 i 11 lat i nie przysługuje mi czas wolny na opiekę w razie nagłego zamknięcia szkoły. Będą siedziały w domu albo na placu zabaw. A jak nie daj Boże coś im się stanie to kto będzie odpowiadał? Ja mogę oczywiście nie iść do pracy i moje 4 koleżanki z pracy też. Zamkniemy aptekę bo mamy dzieci w wieku szkolnym i musimy się nimi zająć. I już widzę te kolejki w biedrze i sapanie i przebieranie nóżkami: czy może ktoś otworzyć następną kase? Podziękujcie tym nierobom . To jednak prawda że jak ktoś umie to pracuje, a jak nie umie to uczy. Nie wiem którzy rodzice popierają strajk. Chyba rodzice którzy są nauczycielami. 7700 i 8100 pensji za co? Za 3 miesiące wakacji?

# Doly89

06.04.2019 07:59

Owszem za co podwyżka dla nauczycieli za 3 miesiące wakacji za to że nie pracuje 8 godzin tylko 3 albo 4 a potem idzie do prywatnej szkoły lub udziela korepetycji z których nie ma też małych pieniędzy. Dlaczego tego nie wykażą tylko pasek ze szkoły państwowej. Jeżeli chcą strajkować to ok niech strajkuja ale bez wynagrodzenia za te dni, przecież ludzie to idzie z naszych pieniędzy A opiekę każdy rodzic sam musi zapewnić dziecku.

# AntyNauczyciel

06.04.2019 08:24

Jestem za tym aby nauczyciele zarabiali nawet i 6000-7000 PLN netto ale za 8h pracy dziennie, 5 dni w tygodniu i mając jedynie 26 dni urlopu w roku. Dlaczego maja zarabiać tyle co osoba na kierowniczym/ dyrektorskim stanowisku w przeliczeniu na stawkę za godzinę ? Tylko mi nie piszcie głupot, że macie dużo pracy w domu ... Ok, będziecie pracować 40h tygodniowo w szkole, wtedy ze wszystkim zdążycie. Weźmiecie sobie 2 tyg urlopu w wakacje a reszte gorącego lata w pracy ! Wtedy zrozumiecie nieroby skąd ta różnica w płacach ! Ludzie nie dajcie się nabrać... policja, nauczyciele, służba zdrowia ... maja takie a nie inne pensje, bo to posada państwowa. Jak nie pasuje niech idą do prywaciarza i tam narzekają :).

REKLAMA

# lideksynubeka

06.04.2019 17:30

@de kiel
Najbardziej podobają mi się tzw.apolityczni fachowcy z PO. Ostatnio taki jeden fachowiec,Chalupec Igor położył był firmę Ruch. Taką,co kioski prowadzi. Pyk i 600 mln długu.....
Ochłapy dla emerytów powiadasz-to znaczy esbekom nie należy niczego dawać? Zgadzam się z tobą mordo ty moja.
Reszty twojej wypowiedzi nie bardzo rozumiem.

# de kiel

07.04.2019 11:58

#lideksynubeka napisał(a) 06.04.2019 17:30
@de kiel
Najbardziej podobają mi się tzw.apolityczni fachowcy z PO. Ostatnio taki jeden fachowiec,Chalupec Igor położył był firmę Ruch. Taką,co kioski prowadzi. Pyk i 600 mln długu.....
Ochłapy dla emerytów powiadasz-to znaczy esbekom nie należy niczego dawać? Zgadzam się z tobą mordo ty moja.
Reszty twojej wypowiedzi nie bardzo rozumiem.
Ty w ogóle bardzo niewiele rozumiesz. Nie POpieram POpaprańców ani PiSuarów, więc wybacz ale twoja uwaga niecelna

# Magdalena23

07.04.2019 13:35

#lideksynubeka napisał(a) 06.04.2019 17:30
@de kiel
Najbardziej podobają mi się tzw.apolityczni fachowcy z PO. Ostatnio taki jeden fachowiec,Chalupec Igor położył był firmę Ruch. Taką,co kioski prowadzi. Pyk i 600 mln długu.....
Ochłapy dla emerytów powiadasz-to znaczy esbekom nie należy niczego dawać? Zgadzam się z tobą mordo ty moja.
Reszty twojej wypowiedzi nie bardzo rozumiem.
Stadnine koni w Janowie równo położyli fachowcy z PIS.
500+ dla krów jest projektem, który przywróci godność polskim krowom, otworzy przed krowami nowe szanse, wreszcie stanie się wspaniałym kołem zamachowym polskiej gospodarki. Krowy będą mogły po raz pierwszy wyjechać na wymarzone wakacje, czy posłać dzieci na dodatkowe zajęcia ;)

REKLAMA

# Magdalena23

07.04.2019 13:37

Z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że na połowę maja szykuje się ogólnopolski protest świń. Podobno jak się dowiedziały, że krowy dostały po 500 a one tylko 100 to wpadły w szał i zapowiedziały, że tak łatwo się nie dadzą odsunąć od koryta. Szykuje się gorąca wiosna...

# lideksynubeka

07.04.2019 13:50

Problem z polskimi krowami i świniami jest taki,że pracują w szkole w charakterze nauczycieli. Oczywiście większość wielkomiejskiego elektoratu PO, ze względu na pochodzenie też zbyt daleko od krów i świń nie odpadła. Forsa wydana na wszelki podwyżki dla świń kulturowych(nauczycieli) jest forsą zmarnowaną

# lideksynubeka

07.04.2019 13:56

Kurde,właśnie sobie uświadomiłem,że przecież krowy pobierają dopłaty z Unii Europejskiej. I co proszę małorolnego zakompleksionego chłopstwa,zakochanego w UE,wyrazicie się przeciw prawu unijnemu? Przecież UE jest dla was wyrocznią we wszystkich możliwych sprawach.
A jak UE wprowadzi dopłaty do świń? Jutro będziecie popierać to,z czego dziś macie bekę....

REKLAMA

# BezczelnyLewak

07.04.2019 14:09

#lideksynubeka napisał(a) 07.04.2019 13:50
Problem z polskimi krowami i świniami jest taki,że pracują w szkole w charakterze nauczycieli. Oczywiście większość wielkomiejskiego elektoratu PO, ze względu na pochodzenie też zbyt daleko od krów i świń nie odpadła. Forsa wydana na wszelki podwyżki dla świń kulturowych(nauczycieli) jest forsą zmarnowaną
Ty to jednak jesteś PiSowskim gamoniem

# Magdalena22

08.04.2019 10:49

#lideksynubeka napisał(a) 05.04.2019 17:05
Powiedzenie" Obyś chamie cudze dzieci uczył" jednak staje się prawdą. Nauczyciele,to skundlona grupa zawodowa,bez poczucia misji. Strajk,jako forma protestu,kosztem dobra dzieci. Pieniądze wydane na podwyżki wynagrodzeń dla nich,to zmarnowana forsa. O skali zdegenerowania zawodu,niech świadczy fakt,że przez 8 lat rządów PO,mimo ZAMROŻENIA płac,ani razu nie strajkowali.
Jedyny element pozytywny to to,że nauczyciele jako lemingi swoim debilnym strajkiem jeszcze zwiększą poparcie dla PiS.
A może by tak przy okazji zlikwidować kartę nauczyciela? Po ch...j im tyle przywilejów dla tych zleminżałych kundli?? Niech tyrają,jak za Tuska na śmieciówkach zamiast kontraktu,czy też mianowania.
Słuchaj pseudointeligencie, przestań mówić ludziom co mają robić, Ty i twoi srednio rozgarnięci koledy z PISu rozpalili ogień a teraz zwalają odpowiedzialność na kogoś innego, czemu twoja koleżanka Zalewska nie uśmiechała się glupkowato wczoraj?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA