REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# mieszkaniec miasta

07.07.2014 09:31

doskonały tern pod hipermarket ale z prawdziwego zdarzenia a nie kolejną protezę.Legionowo to chyba jedno z nielicznych miast tych gabarytów które nie ma przyzwoitego marketu.

# zakochana w legionowie

07.07.2014 09:54

Hipermarket kolejny??? Człowieku porąbało cie! Zgadzasz się na to by zabrali kolejny kawałek zielonego terenu? Bo ja nie

# mieszkaniec miasta

07.07.2014 11:35

do zakochana w Legionowie -jaki kolejny ?bo ja nie widzę żadnego ,a zielono jest wszędzie,wyłączając bloki w kolorze "majtkowym" no jeszcze dni "katastrofy ekologicznej"które w zimie funduje nam Miejskie przedsiębiorstwo energetyki cieplnej.

REKLAMA

# jaboniety

07.07.2014 12:40

Ze względu na przepisy uchwalone jakoś jeszcze za PiSu, szanse z powodu ogromnej biurokracji na duży hipermarket są bardzo małe. Dlatego też tak namnożyły się Biedronki i inne dyskonty.

# tadeusz

07.07.2014 18:51

Pasowałby dwu-trzypiętrowy budynek handlowy z parkiem na dachu i kinem 3 salowym. Przeszklone ściany mini-galerii byłyby całkiem ok

# Kate

10.07.2014 00:19

Ja się nie zgadzam! Uwielbiam ten widok i wolną przestrzeń. Lepiej jakby zadbali o ten teren i stworzyli miejsce na pikniki i rekreację. Już niedługo wszędzie, gdzie się nie obejrzymy będzie beton! Masakra! Do centrum handlowego można iść gdzie indziej. Protestuję i mam nadzieję, że ktoś pójdzie po rozum do głowy.

REKLAMA

# zakochanawlegionowie

10.07.2014 10:08

Kate,dokładnie!
Do mieszkańca Legionowa,chyba zapomniałeś o ulicy husarskiej(gdzie sie wychowałam).którą tak okropnie zmienili na nie korzysć.A mam na mysli min.przedszkole i 2 bloki które jakiś czas temu powstały.I co? Kiedyś było tam zielono.

 Daro

10.07.2014 15:09

Niektórzy widzą rozwój Legionowa tylko przez pryzmat wciskanych wszędzie betonowych kloców.
Dzięki temu z miasta o dość luźnej zabudowie z terenami zielonymi robimy betonową pustynię i typowe blokowiska
Napływ zaś kolejnych mieszkańców skuszonych tańszymi niż w Warszawie mieszkaniami kończy się zapchanymi ulicami, brakiem miejsc do parkowania,przepełnionymi szkołami i brakiem szansy na miejsce w przedszkolu nie mówiąc o żłobku
Jeżeli tak ma wyglądać rozwój naszego miasta to dziękuję bardzo

# mieszkaniec miasta

11.07.2014 09:22

do miłych Pań-chyba trzeba żyć resentymentami aby obecny wygląd ulicy Husarskiej postrzegać jako negatywny,ja akurat zmiany wizerunku tej ulicy nie stawiam w realiach błędu,natomiast tz .tereny zielone nie mogą przypominąć swym wyglądem ugorów.Urządzanie pikników w obrębie miasta nie należy do najlepszych pomysłów,wiele jest osób które sobie ponad wszystko cenią święty spokój i chyba nie można im tego zabraniać w miejscu zamieszkania.Zanim zacznie się protestować czasami warto się zastanowić przeciwko czemu?lub za czym?jak widać wolność i tolerancja nie jedno ma imię.

REKLAMA

# Kate

16.07.2014 16:27

Do miłego mieszkańca miasta! dokładnie zastanowiłam się przeciwko czemu protestuję. Zanim zacznie się krytykować innych należy nauczyć się czytać ze zrozumieniem! Wolę park gdzie będą biegać i wypoczywać dzieci, gdzie będzie można chwilę zrelaksować się i odpocząć, niż centrum handlowe lub inne zabudowania. Jeżeli ponad wszystko cenisz święty spokój to raczej nie zaznasz go gdy na terenie wolnym zbudują kolejny hipermarket lub blok. Zastanów się dokładnie kiedy będziesz miał święty spokój? Piknik= forma wypoczynku na trawie, spożywanie posiłku na kocu/ centrum handlowe= tłumy ludzi i samochodów

# Muszka Tse tse

18.07.2014 23:27

1. Ręce precz ... od terenu aktualnych boisk dla dzieci !!!
2. Teren działki, gdzie okresowo wykorzystywany jest przez cyrki lub lunaparki,
przeznaczyć nawet pod budynek mieszkalny, bo poza w/w okresowym wykorzystaniem, właściciel czyli gmina Legionowo wykorzystuje na unikalną
... HODOWLĘ WYSOKICH CHWASTÓW legionowskich !!!
Władze Legionowo powinny się co najmniej wstydzić za ten stan rzeczy,
ale Ich wstyd spływa po Nich, jak woda w rynnie.
...
Sugeruje Redakcji TU prezentowanie okresowe "dorobku" władz Legionowa
w HODOWLI WYSOKICH CHWASTOW.
Niestety WYSOKIE CHWASTY ... nie nadają się na choinki bożonarodzeniowe,
mimo ze stercza nawet do Świat Bożego Narodzenia, jak ich "uwali" śnieg.

 Daro

20.07.2014 15:35

Czy w Legionowie nie może pozostać kawałek niezabudowanej przestrzeni chociażby na ten nieszczęsny cyrk.
Większość dostała totalnego hopla na punkcie zabudowania każdego wolnego kawałka ziemi tak jakby postawienie kolejnego betonowego kloca było jakąś nobilitacją
I tak w Legionowie mamy jedno z większych zaludnień na metr kwadratowy a ciągle słyszę o pomysłach zabudowania wszystkiego
Szkoda tylko że wraz z wciskaniem kloców nie buduje się infrastruktury

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe