REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

11.03.2017 16:55 drugastrona
Brawo! Cisnąć, cisnąć i jeszcze raz cisnąć. Bez tego nic nie zostanie poprawione.
11.03.2017 17:51 jerzy
A gdy się nie da już nic więcej zrobić i będzie nadal ciasno wtedy wróci E-8. Przyszły tydzień pokaże
w jakim stopniu wprowadzone zmiany poprawią komfort jazdy.
12.03.2017 11:00 cycu
Poprawić to se możesz jak więcej zjesz, a na razie to jeszcze długo będziesz stał w korkach
na Młocinach, do bólu...
12.03.2017 11:40 drugastrona
Akurat ja w korkach stał nie będę, bo pracuję z domu. Więc w teorii te problemy nie powinny mnie nawet obchodzić, ale mimo to interesuję się sprawami osiedla. Pod innym artykułem podałem pomysł do rozważenia w sprawie rozładowania niedrożnej pętli Młociny. Jeżeli komuś zależy, to mógłby go podrzucić ZTMowi czy któremuś z radnych (np. Tumaszowi, który od lat zajmuje się infrastrukturą).

430/6596 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Zdrowie i Uroda
 Witam, jestem psychoterapeuta psychodynamicznym (magister psychologii, członek PTPPd). Oferuję terapię dlugoterminową oraz konsultacje psychologiczne. Posiadam gabinety w dwóch lokalizacjach. Wolne terminy. DO KOŃCA MAJA PIERWSZA KONSULTACJA GRATIS. Zapraszam do kontaktu 508980922 Paulina Stelmachowska

Kursy, szkolenia
 Akademia Sztuki i Kultury zaprasza na teatralną czerwcówkę, czyli cztery dni intensywnych warsztatów teatralnych i głosowych, prowadzonych przez doświadczonych instruktorów. 31.05-3.06 Szczegóły: www.warsztaty-teatralne.pl

Nieruchomości zamienię
 Zamienię mieszkanie 62 m2 parter balkon. Wysoki standard. Blok po remoncie w Ciechanów tel. 882-120-352

Finanse
 Szukasz szybkiej chwilówki przez internet, trafiłeś/aś na odpowiednią firmę. To już tu możesz otrzymać pożyczkę gdzie pieniądze będziesz mógł wydać na dowolny cel. Takie usługi stale zyskują na popularności, ponieważ są przystępne i coraz tańsze, a ponadto pozwalają pozyskać gotówkę w bardzo szybkim czasie bez niepotrzebnych formalności. Skorzystaj z tych pożyczek http://superchwilowki.pl/ już dziś, ponieważ wymogi nie są za bardzo skomplikowane.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.