REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

11.03.2017 16:55 drugastrona
Brawo! Cisnąć, cisnąć i jeszcze raz cisnąć. Bez tego nic nie zostanie poprawione.
11.03.2017 17:51 jerzy
A gdy się nie da już nic więcej zrobić i będzie nadal ciasno wtedy wróci E-8. Przyszły tydzień pokaże
w jakim stopniu wprowadzone zmiany poprawią komfort jazdy.
12.03.2017 11:00 cycu
Poprawić to se możesz jak więcej zjesz, a na razie to jeszcze długo będziesz stał w korkach
na Młocinach, do bólu...
12.03.2017 11:40 drugastrona
Akurat ja w korkach stał nie będę, bo pracuję z domu. Więc w teorii te problemy nie powinny mnie nawet obchodzić, ale mimo to interesuję się sprawami osiedla. Pod innym artykułem podałem pomysł do rozważenia w sprawie rozładowania niedrożnej pętli Młociny. Jeżeli komuś zależy, to mógłby go podrzucić ZTMowi czy któremuś z radnych (np. Tumaszowi, który od lat zajmuje się infrastrukturą).

155/6388 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Dodawanie nowych wpisów wymaga zalogowania się (po uprzedniej rejestracji).

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Porady prawne
 Ochrona Dłużnika,Umorzenie Długów,Stop Komornikom, Upadłość Pomagamy także osobom zadłużonym w prawnym umorzeniu długów. e). http://www.frydberg.pl https://ridero.eu/pl/books/jak_pozyczyc_i_nie_oddac_jak_kupic_i_nie_zaplacic/ Tel. (61) 622-26-81

Usługi inne
 SERWIS APARATÓW OLYMPUS Kraków www.naprawafotovideo.pl Na wszystkie wykonane przez Nas usługi serwisowe udzielamy gwarancji oraz oferujemy bezpłatną diagnozę usterki przed wykonaniem naprawy. OLYMPUS SERWIS Kraków Ul. Worcella 6/4 tel. 733-130-085 www.naprawafotovideo.pl

Usługi motoryzacyjne
 SKUP AUT WARSZAWA i OKOLICE INTERESUJE NAS KAŻDE AUTO STARE I NOWE CAŁE I POWYPADKOWE BEZPŁATNY DOJAZD DO KLIENTA BEZPŁATNA WYCENA AUTA UMOWA KUPNA SPRZEDAŻY WIĘCEJ O NAS NA NASZEJ STRONIE www.autoskupwawa.pl WKLEJ LINK DO PRZEGLĄDARKI ZDJĘCIA I OPISY AUT PROSIMY PRZESYŁAĆ NA e- mail 24skup@wp.pl TEL 572-124-555

2-pokojowe sprzedam
 Stara Ochota, do sprzedania jasne rozkładowe mieszkanie w bloku czteropiętrowym, na 4 piętrze. Brak windy.Lokal jest dwustronny.W skład wchodzą dwa pokoje, widna kuchnia, łazienka. Na podłodze parkiet dębowy, okna plastikowe. Nowe piony CO, instalacji gazowej, miejska ciepła woda.Do mieszkania przynależy piwnica.Budynek z cegły z 1955 roku.Klatka po generalnym remoncie.Podwórko zamykane.Mieszkanie jest do generalnego remontu. Sprzedaż tylko bezpośrednio. Kontakt Wiesław 781032335

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie