REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

11.03.2017 16:55 drugastrona
Brawo! Cisnąć, cisnąć i jeszcze raz cisnąć. Bez tego nic nie zostanie poprawione.
11.03.2017 17:51 jerzy
A gdy się nie da już nic więcej zrobić i będzie nadal ciasno wtedy wróci E-8. Przyszły tydzień pokaże
w jakim stopniu wprowadzone zmiany poprawią komfort jazdy.
12.03.2017 11:00 cycu
Poprawić to se możesz jak więcej zjesz, a na razie to jeszcze długo będziesz stał w korkach
na Młocinach, do bólu...
12.03.2017 11:40 drugastrona
Akurat ja w korkach stał nie będę, bo pracuję z domu. Więc w teorii te problemy nie powinny mnie nawet obchodzić, ale mimo to interesuję się sprawami osiedla. Pod innym artykułem podałem pomysł do rozważenia w sprawie rozładowania niedrożnej pętli Młociny. Jeżeli komuś zależy, to mógłby go podrzucić ZTMowi czy któremuś z radnych (np. Tumaszowi, który od lat zajmuje się infrastrukturą).

53/6329 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Dodawanie nowych wpisów wymaga zalogowania się (po uprzedniej rejestracji).

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie