REKLAMA
REKLAMA

Drzwi do mieszkania

13.04.2015 18:54 Amins
Witam. Zdecydowaliśmy się wreszcie na zmianę drzwi wejściowych. Te obecne nie spełniają jakichkolwiek standardów, przede wszystkim przez nieszczelność. Chcemy, żeby nowe drzwi miały tę cechę, a ponadto, żeby były wytrzymałe i z dobrymi zamkami. Co byście proponowali?
28.04.2015 12:17 kalinek1
Moim zdaniem najlepsze drzwi wejściowe montują w nowych mieszkaniach PBG Erigo. Mają bardzo solidne drzwi. Niestety nie wiem, z jaką firmą współpracują, ale jestem pełen podziwu, że tego typu drzwi w ogóle nie ulegając zużyciu. Po prostu warto zainwestować w dobre rozwiązanie i wystarczy na wiele, wiele lat. Moim zdaniem są świetne.
01.05.2015 11:46 Riccord
Z moich osobistych doświadczeń mogę polecić Gerdę - także nic oryginalnego. Ale nie widzę powodów, żeby się silić na oryginalność, kiedy jest dostępna sprawdzona marka. Ich drzwi bardzo dobrze znoszą warunki zewnętrzne i są szczelne.
01.06.2015 12:53 vanessa26
Zgadzam się z moim przedmówcą. Również polecam
26.06.2015 11:43 grabka
Muszą stabilnie wyglądać!
04.01.2016 15:47 #niutor
najlepiej wypytać o takie przeczy sprzedawcę. ja drzwi kupowałem w castoramie
15.05.2016 09:52 #kalmiii
Jeśli chodzi Ci o drzwi wejściowe do mieszkania ale np z klatki schodowe, w sensie takie wewnątrzlokalowe, a nie takie z zewnątrz to sobacz sobie chociażby tutaj są tam katalogi z drzwiami różnych marek w pdfie do pobrania.[/link] są tam katalogi z drzwiami różnych marek w pdfie do pobrania.
17.05.2016 10:50 #Maja0
Jeśli chodzi o drzwi do mieszkania i ogólnie o jakieś aranżacje i inne meblowe historie to ja zawsze sobie szukam w necie inspiracji na portalach różnych. Tam jest wiele fotek i czasem artykułów z gotowymi pomysłami na dobre drzwi, wnętrza i te pe. Ostatnio natknełam się na mieszkanie z pomysłem http://www.mieszkaniezpomyslem.pl/ i mają dużo gotowych "przepisów"
06.10.2016 14:54 #Alicja Jaworska
Moim zdaniem tak na dobrą sprawę jeżeli chodzi o zakup drzwi, na początku najlepiej sprawdzić jakie mamy możliwości na lokalnym rynku. Bardzo bogatą ofertę zarówno drzwi wewnętrznych, jak i zewnętrznych, możemy znaleźć w ofercie autoryzowanego dystrybutora marki Barański- BestPol Drzwi http://www.bestpoldrzwi.pl/ . Można tam zakupić drzwi od razu z montażem, a także skorzystać z doradztwa architektonicznego. Przy czym jakość drzwi prowadzonych w sprzedaży jest bardzo wysoka, a ceny moim zdaniem nader korzystne.
17.10.2016 17:38 Polia
A ja mogę Ci polecić firmę W.Awruk, która w stolarce ma już prawie 30-letnie doświadczenie, produkty mają na najwyższym poziomie i wyróżnia się pozytywnymi opiniami na temat okien, drzwi, drewnianych podłóg, więc warto przejrzeć ich ofertę http://wawruk.pl
26.02.2017 19:47 #Maritta88
Wybór drzwi mamy dzisiaj naprawdę niezwykle duży. Przy czym możemy zdecydować się na typowo tradycyjne oferty, bądź też takie opcje jakie znajdzie, przeglądając takie propozycje, jakie oferuje pan szklarz . Znajdziemy tam bowiem niezwykle pięknie prezentujące się drzwi szklane, których stylistyka jak i kolorystyka jest bardzo ciekawa.
02.03.2017 10:19 #Luk0
Z tego co wiem to w firmie budchem mają najlepsze zaprawy tynkarskie. Po wymianie drzwi będziesz mógł tego potrzebować.
20.03.2017 13:07 #Monika0
A co byście polecili na elewację? Ostatnio widziałem w internecie ciekawe rozwiązanie jakim są elewacje z łupka. Czy to się czymś konserwuje czy to na lata jest?
13.07.2017 14:24 #perkio
To najlepszym wyjściem będzie zamontować drzwi antywłamaniowe i dzięki temu będziemy czuć się bezpieczniej. Podobne zakładałem u siebie i jestem zadowolony! :)
13.07.2017 14:33 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."..

65/359 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie