REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Drzwi do mieszkania

13.04.2015 18:54 Amins
Witam. Zdecydowaliśmy się wreszcie na zmianę drzwi wejściowych. Te obecne nie spełniają jakichkolwiek standardów, przede wszystkim przez nieszczelność. Chcemy, żeby nowe drzwi miały tę cechę, a ponadto, żeby były wytrzymałe i z dobrymi zamkami. Co byście proponowali?
28.04.2015 12:17 kalinek1
Moim zdaniem najlepsze drzwi wejściowe montują w nowych mieszkaniach PBG Erigo. Mają bardzo solidne drzwi. Niestety nie wiem, z jaką firmą współpracują, ale jestem pełen podziwu, że tego typu drzwi w ogóle nie ulegając zużyciu. Po prostu warto zainwestować w dobre rozwiązanie i wystarczy na wiele, wiele lat. Moim zdaniem są świetne.
01.05.2015 11:46 Riccord
Z moich osobistych doświadczeń mogę polecić Gerdę - także nic oryginalnego. Ale nie widzę powodów, żeby się silić na oryginalność, kiedy jest dostępna sprawdzona marka. Ich drzwi bardzo dobrze znoszą warunki zewnętrzne i są szczelne.
01.06.2015 12:53 vanessa26
Zgadzam się z moim przedmówcą. Również polecam
26.06.2015 11:43 grabka
Muszą stabilnie wyglądać!
04.01.2016 15:47 #niutor
najlepiej wypytać o takie przeczy sprzedawcę. ja drzwi kupowałem w castoramie
15.05.2016 09:52 #kalmiii
Jeśli chodzi Ci o drzwi wejściowe do mieszkania ale np z klatki schodowe, w sensie takie wewnątrzlokalowe, a nie takie z zewnątrz to sobacz sobie chociażby tutaj są tam katalogi z drzwiami różnych marek w pdfie do pobrania.[/link] są tam katalogi z drzwiami różnych marek w pdfie do pobrania.
17.05.2016 10:50 #Maja0
Jeśli chodzi o drzwi do mieszkania i ogólnie o jakieś aranżacje i inne meblowe historie to ja zawsze sobie szukam w necie inspiracji na portalach różnych. Tam jest wiele fotek i czasem artykułów z gotowymi pomysłami na dobre drzwi, wnętrza i te pe. Ostatnio natknełam się na mieszkanie z pomysłem http://www.mieszkaniezpomyslem.pl/ i mają dużo gotowych "przepisów"
06.10.2016 14:54 #Alicja Jaworska
Moim zdaniem tak na dobrą sprawę jeżeli chodzi o zakup drzwi, na początku najlepiej sprawdzić jakie mamy możliwości na lokalnym rynku. Bardzo bogatą ofertę zarówno drzwi wewnętrznych, jak i zewnętrznych, możemy znaleźć w ofercie autoryzowanego dystrybutora marki Barański- BestPol Drzwi http://www.bestpoldrzwi.pl/ . Można tam zakupić drzwi od razu z montażem, a także skorzystać z doradztwa architektonicznego. Przy czym jakość drzwi prowadzonych w sprzedaży jest bardzo wysoka, a ceny moim zdaniem nader korzystne.
17.10.2016 17:38 Polia
A ja mogę Ci polecić firmę W.Awruk, która w stolarce ma już prawie 30-letnie doświadczenie, produkty mają na najwyższym poziomie i wyróżnia się pozytywnymi opiniami na temat okien, drzwi, drewnianych podłóg, więc warto przejrzeć ich ofertę http://wawruk.pl
26.02.2017 19:47 #Maritta88
Wybór drzwi mamy dzisiaj naprawdę niezwykle duży. Przy czym możemy zdecydować się na typowo tradycyjne oferty, bądź też takie opcje jakie znajdzie, przeglądając takie propozycje, jakie oferuje pan szklarz . Znajdziemy tam bowiem niezwykle pięknie prezentujące się drzwi szklane, których stylistyka jak i kolorystyka jest bardzo ciekawa.
02.03.2017 10:19 #Luk0
Z tego co wiem to w firmie budchem mają najlepsze zaprawy tynkarskie. Po wymianie drzwi będziesz mógł tego potrzebować.
20.03.2017 13:07 #Monika0
A co byście polecili na elewację? Ostatnio widziałem w internecie ciekawe rozwiązanie jakim są elewacje z łupka. Czy to się czymś konserwuje czy to na lata jest?

33/294 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie