REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Pipid

15.07.2017 18:41

A mnie śmieszy , że projekty do budżetu partycypacyjnego składają radni.Ten proces jest dla mieszkańców.Rani mają inne narzędzia.Zresztą Pani Marta Sylwestrzak jest wielką zwolenniczką kebaba i za czasów gdy kebab był przy sterach mogła wymóc na nim nawet wybudowanie Disenejlendu w Parku Górczewska.W tym "parku" czuję się na wiejskiej imprezie disco polo w remizie.

# Czytelniczka

15.07.2017 22:59

To bardzo niezdrowy system, który niesie ryzyko korupcji. Radni będący blisko władzy, teoretycznie są w stanie przygotować projekty spełniające wszystkie wymogi formalne, a jednocześnie oczekiwania określonych grup interesu.

# Giśka

16.07.2017 10:59

Żal d**ę ściska. Wygrały najfajniejsze projekty. Bez znaczenia czy były one pomysłem radnej czy zwykłego cywila. Widocznie większość mieszkańców uznała, że tego im właśnie potrzeba w Parku Górczewska.

REKLAMA

# Guzik

16.07.2017 11:38

Określone grupy interesu chcą fajniejszego parku

# Emerytka

16.07.2017 11:39

Większość głosujących nie stanowi większości mieszkańców. Większość nie chce zabudowy i dzielenia parku ogrodzeniami. Jeszcze kilka " świetnych pomysłów" i powstanie komitet obrony parku. Już teraz robi się ciasno. Budy piwne, betonowy bunkier zwany amfiteatrem i parking w środku parku na kilkadziesiąt samochodów.

# Emerytka

16.07.2017 11:40

#Guzik napisał(a) 16.07.2017 11:38
Określone grupy interesu chcą fajniejszego parku

A ja myślę, że chcą po prostu zarobić.

REKLAMA

 Gortelon

17.07.2017 10:45

Ja ogólnie http://www.prognoza-pogody-dlugoterminowa.pl/ właśnie widziałem że pogoda się poprawia i atrakcje jakieś są zapowiadane wiec oby tak dalej pogoda się utrzymała i będzie fajnie w najbliższym czasie.

# Rozmyślania przy grillu

17.07.2017 11:28

Gortelonie, dziękujemy za wyrażenie na piśmie Twoich głębokich przemyśleń w sprawie zagospodarowania Parku Górczewska. Potrzeba nam więcej takich myślicieli...

# maza

17.07.2017 22:48

45 drzew to tyle co nic. Ciekawe kto będzie okrywał na zimę drzewa owocowe a także je przycinał.

REKLAMA

# Babajaga

17.07.2017 23:44

Park, jak sama nazwa wskazuje, powinien być miejscem pełnym drzew i krzewów,gdzie można spokojnie pospacerować, posiedzieć na ławce lub trawie,oddychac powietrzem oczyszczonym przez zielen,zrelaksować się i nabrać sił przed następnym tygodniem szkoły lub pracy.Nie powinniśmy absolutnie zgadzać się na oddanie choćby metra ziemi pod różne dziwne obiekty a nawet powinniśmy odzyskać część terenu przeznaczonego na parking. Park Górczewska jest jednym z niewielu miejsc zielonych w tym rejonie Bemowa.Jesli pozwolimy na przekształcanie go w udeptany teren,to kolejne zielone płuca Warszawy znikną a my będziemy się dusić w smogu .

# Emerytka

18.07.2017 00:47

A jak już zaczniemy się dusić, to jakaś aktywna radna zaproponuje w ramach kolejnego budżetu "obywatelskiego" ogródek tlenowy (lub inny idiotyzm) oczywiście też w parku. Ogródek zapewne będzie drogi, betonowy i ogrodzony, a kształtem może nawiązywać do cząsteczki tlenu widzianej w powiększeniu, ptaszka kiwi, lub tężni w Ciechocinku. Wystarczająco głupio? Niestety takimi bzdurami jesteśmy karmieni od lat. Proszę mi wybaczyć ten sarkazm, ale poziom głupoty na Bemowie osiągnął już pułap budzący mój sprzeciw. Dobranoc.

# kargul

20.07.2017 12:57

#Babajaga napisał(a) 17.07.2017 23:44
Park, jak sama nazwa wskazuje, powinien być miejscem pełnym drzew i krzewów,gdzie można spokojnie pospacerować, posiedzieć na ławce lub trawie,oddychac powietrzem oczyszczonym przez zielen,zrelaksować się i nabrać sił przed następnym tygodniem szkoły lub pracy.Nie powinniśmy absolutnie zgadzać się na oddanie choćby metra ziemi pod różne dziwne obiekty a nawet powinniśmy odzyskać część terenu przeznaczonego na parking. Park Górczewska jest jednym z niewielu miejsc zielonych w tym rejonie Bemowa.Jesli pozwolimy na przekształcanie go w udeptany teren,to kolejne zielone płuca Warszawy znikną a my będziemy się dusić w smogu .
A jak na miotle lata to parku technologicznego nie widziała , co ?

REKLAMA

# zbij słoja

20.07.2017 13:31

a co ma k.wa chrzanów do parku ?????
z tego co wiem to buraki siedzą za lazurową, czyli tam gdzie ich miejsce.
Pokupowali buce betonowe łapartamenty w gettcie, a do parku chcą do nas przychodzić.....wara!!!
Odgrodzić słoje od miasta.

# jkk

20.07.2017 14:05

Teren parku jeszcze w połowie lat siedemdziesiątych, podobnie jak teren osiedla Górczewska zajęty był pod uprawę, głównie warzyw. Warszawa przyszła tutaj, bo potrzebne były nowe tereny pod budownictwo. Kto tutaj zamieszkał, czyżby jedynie warszawiacy nie mieszczący się w swoich dotychczasowych mieszkaniach? Dlaczego przedstawiciele warszawiaków w drugim pokoleniu wykazują taką pogardę dla nowych mieszkańców stolicy? Ponadto, wśród mieszkających po zachodniej stronie Lazurowej, wiele osób mieszkało tam zanim wybudowano pierwszy blok na polach kapusty w osiedlu Lazurowa czy Górczewska, wiele osób przeprowadziło się na nowe osiedla właśnie z tych starszych osiedli w okolicy czy z innych rejonów Warszawy.

 Sertens

01.09.2017 09:14

No i dobrze niech rośnie to wszystko. Fajnie, że właśnie takie parki powstają mi się podoba ta inicjatywa żeby powstawały takie parki ogólnie do siedzenia. Niech wysadzą drzewkami kolejne miejsca zrobią tam ścieżki i będzie super.
_________
http://www.nasiona-agro.pl/22-bobik

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA