REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

drukowanie tanim kosztem

# choin

13.07.2017 16:41

chcę kupić jakaś drukarkę laserową, zależy mi żeby koszty wydruku były jak najmniejze, jakie urządzenia polecacie? Pewnie najbardziej opaca się drukować na zamiennikach?

# moraven

15.07.2017 08:43

Masz 2 opcje - albo skorzystać z drukarni internetowych i zapłacić im za to grosze albo tak jak piszesz drukowac na zamiennikach. Drukarni dobrej nie znam, ale w sklepie DobreTonery.pl kupisz fajne, niedrogie zamienniki, ktore niczym nie roznia sie od oryginalow. Taka sama jakosc wydruku wiec warto :)

# levitz19

19.07.2017 10:36

Oooo tak zdecydowanie polecam sklep DobreTonery.pl ja od dawna kupuje od nich zamienniki i nawet nie wiem ile zaoszczedzilem, bo przeciez oryginaly sa o polowe drozsze. Drukowanie wyglada tak samo. Lepiej kupowac zamienniki tak jak moraven pisze;)

REKLAMA

# Kasia29

19.07.2017 14:31

Aż razi w oczy ten marketing szeptany...

# malaga

30.07.2017 20:15

Tutaj http://drukwfirmie.pl na blogu znajdziecie wiele ciekawych informacji na temat optymalizacji druku w firmie. Warto wiedzieć co można zrobić, aby sporo zaoszczędzić. Takie pieniądze można bowiem przeznaczyć na inny cel.

# kEMM

09.08.2017 20:51

jak szukasz taniego drukowania to poszukaj czegoś z brothera, oni szybko wypuszczają zamienniki do swoich modeli

REKLAMA

 EwelinaBudzynska

10.08.2017 09:05

k

# marzena33

15.08.2017 11:44

My zlecamy druk na zewnątrz - drukarni internetowej Labcreation. Np. wizytówki drukujemy bardzo tanio - pakiet 100 szt. z dostawą to 28 zł netto. Podobnie ulotki i inne formy reklamowe tego typu można zamówić w bardzo dobrych cenach. Na pierwsze zamówienie masz chyba 10% rabatu. Czasem się nie opłaca inwestować w drukarkę i tusze... A przy większych potrzebach to już w ogóle. My np. potrzebujemy często katalogów dla Klientów - w takich sytuacjach nie ma innej opcji, jak się wesprzeć drukarnią z solidnym zapleczem. Wiadomo, że takie materiały muszą dobrze wyglądać. No ale właśnie - wszystko zależy od potrzeb...

# dem

18.09.2017 14:43

też mam urządzenie brother, starszy model bo 152W, już prawie 4 lata i drukuję tylko na zamaiennikach, te marki actis są ok, tanie i wydruk ok

REKLAMA

# kawalec zbyszek

18.09.2017 15:01

super, wspaniale, cudownie.
Dobre tonery nie potrzebują takiej szm.acianej reklamy, paradoksalnie świadczy to o braku klientów i prawdopodobnie o kiepskiej jakości świadczonych usług.
Nie polecam !!!!!!!!!!!!

# ink

04.10.2017 20:49

Dobrą oszczędność dają też zamienniki w drukowaniu. Ja mam nowego laserjeta i zasilam go zamiennikami oszczędzając. Tutaj jakby ktoś chciał więcej szczegółów https://inkhouse.pl/materialy,do-hp-laserjet-pro,m12w,d-2842.html

# syfiassta reklama

05.10.2017 10:03

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...... ,.,

REKLAMA

# Justa78

20.01.2020 20:20

Korzystam z a3extra.pl i mam tanio i najwyższej jakości. Zdecydowanie polecam zapoznanie się z ofertą i kontakt!

 adri

30.01.2024 17:42

Sprawdź https://www.paczkonado.pl/czym-jest-druk-wielkoformatowy/ to dobra oferta
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy