REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Drukarka

# drex

19.07.2017 12:49

Czy warto kupić do drukarki tusz zamiennik? Bo oryginał jest bardzo drogi :(

# despa

19.07.2017 19:28

jak najbardziej, jaką masz drukarkę? Poszukaj czy do twojego modelu nie ma actisów albo active jetów, oni szybko wypuszczają swoje zamienniki

# vidall

20.07.2017 13:30

ja zamienniki kupuje na DobreTonery.pl i nie mam pojecia jaka jest ich cala oferta, bo mnie interesuje tylko jeden model, ale mozesz zajrzc nóż widelec bedzie tam to czego szukasz. Same zamienniki dobre jakosciowo i to akurat moge potwierdzic :P

REKLAMA

# did

12.08.2017 15:15

kupuję tylko zamienniki, nie widzę dużej różnicy między nimi a oryginałami, za to kaski sporo w kieszeni zostaje, moje ulubione to Actis, kupuję od lat

# malineczka

31.08.2017 14:07

Podobnie jest z active jetami, dobra marka, dobra cena i jakość zadowalająca :) Moim zdaniem warto drukować na zamiennikach.

# did

19.09.2017 12:26

Actve jet i actis to ta sama marka, tylko Actis są bardziej budżetową wersję, do zdjęć na pewno się nie nadadzą ale już do zwykłego domowego wydruku są ok

REKLAMA

# syffffiasta reklama

19.09.2017 12:33

poszedł wino tam, i mrówka siedzi na tomasz tusz woli na rzeka trawa był
nie ma tam nic było dobre to jak wino tra siedem widział i poszedł

# mefjuu

19.09.2017 16:40

dziekuje slicznie za polecenie sklepu dobretonery.pl zamowilem od nich zamienniki i nie zawiodlem sie. Nie wysychaja ani nic, a drukowanie praktycznie identyczne jak na oryginalnych tuszach tylko oczywiscie ponad polowe tansze. Polecam takie rozwiazanie ;)

# leniwy

19.09.2017 20:11

czy można się wysrrrrać nie idąc do kibla

REKLAMA

# bartoszek1

28.09.2017 12:26

hmm... ja sie tak zastanawiam czy jest sens w ogole posiadania drukarki. drozej to wychodzi niz zlecenie druku gdzies na zewnatrz...ceny tonerow powalaja... ja zlecam wydruki wszelkiego rodzaju na http://drukujdobrze.pl - szybko i tanio.

# syfiasssta reklama

28.09.2017 13:04

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom.....

# Wasad

15.07.2019 12:30

Ja polecam zapoznac sie z drukarka 3d, moze trzeba toche zainwestowac ale za to cieszy jak prezent dla dziecka :D
http://www.megafaza.pl/drukarki-3d-rewolucja-w-wielu-branzach/

REKLAMA

# gaweł

21.10.2019 20:19

Ja mam drukarkę L3111 od epsona i dobrze się sprawdza póki co. Ten producent ma dobrej jakości sprzęt, ale i w dobrej cenie. Teraz można jeszcze skorzystać z promocji cashback, także można otrzymać zwrot części pieniędzy za zakupy.

# roszka

30.10.2019 10:55

Te epsony to widzę wszystkie atramentowe na promocji? Poszczególne modele podobne, ale faktycznie można kasę odzyskać, dobre i 100 zlotych.

# Janek665

15.11.2021 11:16

A gdzie zaopatrujecie się zwykle w tusze do drukarek? Bo my zastanawiamy się nad http://offishop.pl/, w bardzo przyzwoitych cenach.

REKLAMA

 gu-gusia

16.11.2021 12:30

Na Allegro. Tam ceny są najniższe.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break