REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Drukarka

19.07.2017 12:49 #drex
Czy warto kupić do drukarki tusz zamiennik? Bo oryginał jest bardzo drogi :(
19.07.2017 19:28 #despa
jak najbardziej, jaką masz drukarkę? Poszukaj czy do twojego modelu nie ma actisów albo active jetów, oni szybko wypuszczają swoje zamienniki
20.07.2017 13:30 #vidall
ja zamienniki kupuje na DobreTonery.pl i nie mam pojecia jaka jest ich cala oferta, bo mnie interesuje tylko jeden model, ale mozesz zajrzc nóż widelec bedzie tam to czego szukasz. Same zamienniki dobre jakosciowo i to akurat moge potwierdzic :P
12.08.2017 15:15 #did
kupuję tylko zamienniki, nie widzę dużej różnicy między nimi a oryginałami, za to kaski sporo w kieszeni zostaje, moje ulubione to Actis, kupuję od lat
31.08.2017 14:07 #malineczka
Podobnie jest z active jetami, dobra marka, dobra cena i jakość zadowalająca :) Moim zdaniem warto drukować na zamiennikach.
19.09.2017 12:26 #did
Actve jet i actis to ta sama marka, tylko Actis są bardziej budżetową wersję, do zdjęć na pewno się nie nadadzą ale już do zwykłego domowego wydruku są ok
19.09.2017 12:33 #syffffiasta reklama
poszedł wino tam, i mrówka siedzi na tomasz tusz woli na rzeka trawa był
nie ma tam nic było dobre to jak wino tra siedem widział i poszedł
19.09.2017 16:40 #mefjuu
dziekuje slicznie za polecenie sklepu dobretonery.pl zamowilem od nich zamienniki i nie zawiodlem sie. Nie wysychaja ani nic, a drukowanie praktycznie identyczne jak na oryginalnych tuszach tylko oczywiscie ponad polowe tansze. Polecam takie rozwiazanie ;)
19.09.2017 20:11 #leniwy
czy można się wysrrrrać nie idąc do kibla
28.09.2017 12:26 #bartoszek1
hmm... ja sie tak zastanawiam czy jest sens w ogole posiadania drukarki. drozej to wychodzi niz zlecenie druku gdzies na zewnatrz...ceny tonerow powalaja... ja zlecam wydruki wszelkiego rodzaju na http://drukujdobrze.pl - szybko i tanio.
28.09.2017 13:04 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom.....

745/2756 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi inne
 CITIHAUS oferuje pomoc w restrukturyzacji, oddłużeniu i ochronie prawnej obiektów komercyjnych, których zobowiązania takie jak np. kredyty przewyższają wartość nieruchomości. Współpracujemy z bankami, i instytucjami finansowymi. Negocjujemy z wierzycielami. Prosimy o kontakt: 511-422-888 www.citihaus.pl

Sprzedam
 W naszej ofercie znajdą Państwo pieczątki. Wykonywane przez nas pieczątki charakteryzują się długim okresem eksploatacji. Zamówione u nas pieczątki oprawiane są w nowoczesne, trwałe i wygodne w obsłudze automaty znanych marek jak: SHINY, COLOP, TRODAT, WAGRAF. Na wykonywane przez nas pieczątki udzielamy 2 letniej gwarancji. Pieczątki mogą zamówić Państwo wygodnie przez internet na naszej stronie www.pieczatki-firmowe.pl lub wysłać zamówienie e-mailem na adres: sklep@pieczatki-firmowe.pl Zamówienia złożone do godziny 14.00, staramy się wysyłać do Państwa jeszcze tego samego dnia. Warunkiem przesyłki jest akceptacja przesłanego przez nas projektu oraz dokonanie wpłaty na konto. Pieczątki wysyłamy do Państwa kurierem UPS. Koszt przesyłki w przypadku przedpłaty wynosi 0 zł. Wykonaliśmy już ponad 50.000 pieczątek dla firm i osób prywatnych z całej Polski. Zaufaj naszemu doświadczeniu i już dziś zamów pieczątkę na stronie www.pieczatki-firmowe.pl

Usługi motoryzacyjne
 Holowanie 513-606-666

Poszukuję do wynajęcia
 Wynajmę dom lub inne pomieszczenia na przedszkole z opcję odkupienia po kilku latach 519-610-400

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.