REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Drukarka

19.07.2017 12:49 #drex
Czy warto kupić do drukarki tusz zamiennik? Bo oryginał jest bardzo drogi :(
19.07.2017 19:28 #despa
jak najbardziej, jaką masz drukarkę? Poszukaj czy do twojego modelu nie ma actisów albo active jetów, oni szybko wypuszczają swoje zamienniki
20.07.2017 13:30 #vidall
ja zamienniki kupuje na DobreTonery.pl i nie mam pojecia jaka jest ich cala oferta, bo mnie interesuje tylko jeden model, ale mozesz zajrzc nóż widelec bedzie tam to czego szukasz. Same zamienniki dobre jakosciowo i to akurat moge potwierdzic :P
12.08.2017 15:15 #did
kupuję tylko zamienniki, nie widzę dużej różnicy między nimi a oryginałami, za to kaski sporo w kieszeni zostaje, moje ulubione to Actis, kupuję od lat
31.08.2017 14:07 #malineczka
Podobnie jest z active jetami, dobra marka, dobra cena i jakość zadowalająca :) Moim zdaniem warto drukować na zamiennikach.
19.09.2017 12:26 #did
Actve jet i actis to ta sama marka, tylko Actis są bardziej budżetową wersję, do zdjęć na pewno się nie nadadzą ale już do zwykłego domowego wydruku są ok
19.09.2017 12:33 #syffffiasta reklama
poszedł wino tam, i mrówka siedzi na tomasz tusz woli na rzeka trawa był
nie ma tam nic było dobre to jak wino tra siedem widział i poszedł
19.09.2017 16:40 #mefjuu
dziekuje slicznie za polecenie sklepu dobretonery.pl zamowilem od nich zamienniki i nie zawiodlem sie. Nie wysychaja ani nic, a drukowanie praktycznie identyczne jak na oryginalnych tuszach tylko oczywiscie ponad polowe tansze. Polecam takie rozwiazanie ;)
19.09.2017 20:11 #leniwy
czy można się wysrrrrać nie idąc do kibla
28.09.2017 12:26 #bartoszek1
hmm... ja sie tak zastanawiam czy jest sens w ogole posiadania drukarki. drozej to wychodzi niz zlecenie druku gdzies na zewnatrz...ceny tonerow powalaja... ja zlecam wydruki wszelkiego rodzaju na http://drukujdobrze.pl - szybko i tanio.
28.09.2017 13:04 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom.....

264/2573 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Fauna i flora
 22 września został znaleziony i uratowany kocurek zamknięty w zaklejonym pudełku !!! Kotek jest do adopcji w Lecznicy Weterynaryjnej na ul.Pancera 6a- Amiculus. Tel. kontaktowy : 533-994-483.

Turystyka
 Święta Bożego Narodzenia w Bieszczadach. Wśród atrakcji m.in. wspólne świętowanie, ubieranie choinki, kolędowanie, wręczanie prezentów przez Św. Mikołaja, seanse saunowe i jacuzzi, ognisko, kulig oraz prawdziwa uczta dla Waszych podniebień :) Więcej informacji pod nr tel. 695 904 772. DANFARM Bieszczadzki Ośrodek Wypoczynkowo Konferencyjny, Równia, 38-700 Ustrzyki Dolne.

Dam pracę
 Grupa HDOmedical zatrudni opiekunki osób starszych. Elastyczny czas pracy. Tel. 669-913-716

Dom sprzedam
 Oferujemy nieruchomosc gruntową (3500 m2) zabudowaną domem mieszkalnym z cegły o powierzchni około 100 m2, na który składają się kuchnia, trzy sypialnie, duży przedpokój oraz pomieszczenie na łazienkę. Budynek do generalnego remontu. Woda z sieci, do podłączenia do budynku - ujecie za domem. Możliwość zagospodarowania poddasza. Duży budynek gospodarczy, murowany około 150 m2 powierzchni. Dojazd drogą utwardzoną gminną około 1 kilometra do asfaltu. W okolicy lasy. Odległości do Drobina 7 km, do Staroźreb 8 km, do Płocka 29 km, 100 km od Warszawy. Prezentacja nieruchomosci po uprzednim umówieniu z Pośrednikiem. tel 732 737 190

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie