REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

22.09.2017 11:21 #tomeck
Co tam, że problem jest z przepełnionymi szkołami, przedszkolami czy żłobkami. Budujmy kolejny basen.
22.09.2017 11:41 #Czytelniczka
Zamiast szkołę zbudować żeby naszą na Boernerowie odciążyć, to gejzery i wodotryski z basenem wymyślili.
22.09.2017 14:30 #Nika
Basen ma służyć nie tylko dzieciom ale również dorosłym, nie same rodziny z dziećmi są na Bemowie. Czy jeśli planuje się coś dla wszystkich a nie tylko dla dzieci to już wielkie halo?
22.09.2017 14:43 #stłucz słoja
dziwisz się, w ciagu 3 lat przybyło nam tu kilka tysięcy słoi ze swoimi 500+
to bardzo roszczeniowe towarzystwo
22.09.2017 14:44 #nie dla słoi
oddzielmy wielki murem chrzanów od miasta i problem sam zniknie
22.09.2017 20:23 #Czytelniczka
O nie. Wypraszam sobie te impertynencje. Od urodzenia mieszkam w Warszawie, Rodzice i Dziadkowie też z Warszawy, a tu towarzystwo wzajemnej adoracji i pożal się Boże aktywistów jak mniemam spod znaku miłośników jaśnie króla Dąbrowskiego, zapewne wie lepiej co mnie motywowało do zamieszczenia wpisu o szkole. Proszę te uwagi przekierować do "warszawiaków" w pierwszym pokoleniu, chyba nawet bardziej roszczeniowych od tych, których nazywacie "słoikami". Nawiasem mówiąc kiedyś nikt w Warszawie tak nie mówił. Były buraki, wieśniaki lub "Grójce". Coś mi się wydaje, że pojęcie słoja wprowadziły do obiegu te buraki, które uważają że przerejestrowanie samochodu jest już awansem społecznym.
22.09.2017 21:05 #piotrekf
Wszyscy jesteście dziwni. Zamiast się cieszyć z czegoś nowego, dla wszystkich, to wszyscy tylko narzekacie. Jak będziemy budować tylko bloki i szkoły (przedszkola) to zwariujemy.
P.S. Murem to trzeba zapyziałe Jelonki ogrodzić..............
22.09.2017 21:51 #Dor
Ludzie się Kochają to i dzieci przybywa a jak ktoś nie ma z kim się Kochać to i 500+ nie będzie ;) przykro mi dalej wal do słoja ;):)
23.09.2017 06:18 #PanJan
Dzielnica musi mieć priorytety. Jeżeli szkoły są przepełnione to trzeba wybudować nowe. Rekreacja jest mniej istotna od edukacji. Dopóki urzędnicy twierdzą, że nie można wybudować nowej szkoły bo nie ma pieniędzy to nie powinni tych pieniędzy wydawać na cele mniej ważne.
Przypomnę, że są też inne inwestycje odłożone z braku środków, np. dokończenie poszerzenia Lazurowej/Kaliskiego do trasy Obrońców Grodna.
23.09.2017 14:59 #zjelonek
A co się dzieje z basenem przy szkole na Brygadzistów - zburzony , remontowany , zawalił się , bo dawno tam nie byłem ?
23.09.2017 16:48 #Czytelniczka
Tak, przy szkole nr 301 do której uczęszczałam. :-) Super był. :-)
24.09.2017 11:40 #Zła
Może by pomyślał jeden z drugim, że Warszawiacy też tu mieszkają!! I osobiście nie jestem słojem,a mieszkanką Jelonek od 40 lat!!!
24.09.2017 12:52 #SłoikLubiWawe :)
Słoiki lubią się kąpać, na pewno odwiedzimy basen cała rodziną. Słoiki dziękują Warszawie :) ... więcej atrakcji dla nas. Achhh jeszcze metro pod nosem i będzie fantastycznie :).
24.09.2017 16:23 mieszkanka Jelonek
Basen na Oławskiej jest przepełniony i to mocno. Większość tego przepełnienia generują grupy szkolne i sportowe - czyli owe dzieci, o które tak troszczą się malkontenci z dwóch komentarzy powyżej. A przepełniony tor do pływania, to tor, na którym można dostać kopniaka albo łokciem w głowę od innego pływaka. Bezpiecznie? Dla dziecka, które uczy się pływać?

Osobiści bardzo się cieszę z tego projektu. W dzień powszedni po tłumnych zajęciach szkolnych na basenie można się nawąchać smrodu uryny pod prysznicami i w szatniach. Nowa pływalnia odciąży Oławską i sprawi, że będzie tam nie tylko bardziej bezpiecznie, ale i higienicznie.
25.09.2017 13:36 #rodowityz rodowodem
dziękujemy za basen dla słoi, może dzięki temu będzie mniej śmierdziało w komunikacji ..

POPIERAMMMMMMMM !!!!!!!!!!!!!!!!!
26.09.2017 20:33 #Ewelinka
Zanim zacznie się bojkot, to może warto czytać ze zrozumieniem? Na razie to tylko propozycja, a i na przedszkole/żłobek miejsce się znajdzie. Wyraźnie jest zaznaczone w tekście, że radni chcą przesunąć basen na skrzyżowanie Lazurowej i Batalionów Chłopskich. Osobiście nie mam nic przeciwko, bo mam mieszkanie na Bliskim Bemowie (Powstańców Śląskich) i bliżej będę mieć na Lazurową niż do Pingwina.
29.09.2017 15:23 #racjaracja
#SłoikLubiWawe :) napisał(a) 24.09.2017 12:52

Słoiki lubią się kąpać, na pewno odwiedzimy basen cała rodziną. Słoiki dziękują Warszawie :) ... więcej atrakcji dla nas. Achhh jeszcze metro pod nosem i będzie fantastycznie :).
super, super, to właśnie dla was. Może dzięki temu będzie mniej śmierdziało w komunikacji
30.09.2017 13:12 #SloiczkaPospolita
Czyli wszyscy będą zadowoleni :). Jak ja uwielbiam Warszawiaków, tych prawdziwych, życzliwych ... aż nie mogę się doczekać co jeszcze dla nas Słoików nowego zrobicie ;). Może przedszkola i szkoły ? Bo naszym dzieciom chcemy dać dobre wykształcenie..., dzieci pewnie pójdą w ślady Słoików ojców- inżynierów i lekarzy:). A nie, czekajcie ... przecież taki "Racjaracja" myśli, że słoiki to jedynie robole, którzy zabierają mu pracę przy łopacie :)...
02.10.2017 09:56 #agusia milusia
#rodowityz rodowodem napisał(a) 25.09.2017 13:36

dziękujemy za basen dla słoi, może dzięki temu będzie mniej śmierdziało w komunikacji ..

POPIERAMMMMMMMM !!!!!!!!!!!!!!!!!
troszkę to na wyrost napisane, jednak gdy wsiadam do autobusu, który jedzie z chrzanowa to faktycznie odór jakby wprost z obory............
04.10.2017 09:39 #stłuc słoja
troszkę to na wyrost napisane, jednak gdy wsiadam do autobusu, który jedzie z chrzanowa to faktycznie odór jakby wprost z obory............

trafnie ujęte, bez urazy słoje, ale wy po prostu śmierdzicie
04.10.2017 10:33 #boskiogier
hahahhahahahahhahahhaha
śmieszne, niestety także prawdziwe
o jak to dobrze czuć teraz hahahhahahaha
04.10.2017 14:48 #agrafka
Kolejny? Mamy tylko jeden a piszecie jakby mieli zamiar budować przynajmniej czwarty.....
Basen drugi jest potrzebny.

Dzieci w 2 klasie mają zajęcia na basenie i chcą na nie jeździć i wszystko jest wysyłane na Pingiwna, gdzie jest ogromny ścisk !
05.10.2017 15:48 #jkk
Wydaje mi się, że obiekt typu basen można wybudować na terenie określanym mianem parku po wschodniej stronie Lazurowej vis a vis Batalionów Chłopskich. Przeznaczenie terenu - rekreacyjne. Tym samym oszczędzić można na inne ważne cele obie gminne działki przy Lazurowej, np działkę proponowaną przez grupę radnych pod basen z dostępem od Batalionów Chłopskich przeznaczyć można pod zespół przedszkole- żłobek, a tę przy Obrońców Grodna na przedszkole. Dziwi mnie spór zastępczy na forum, mieszkam przy Lazurowej od 1970 roku i doskonale pamiętam puste pola po jej obydwu stronach. Dopiero w połowie lat siedemdziesiątych zaczęto budowę osiedli, skąd wzięli się ludzie, którzy w tych osiedlach zamieszkali? Czyżby było tak jak w powiedzonku: przyganial kocioł garnkowi?

37/1903 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

2-pokojowe sprzedam
 Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie/ 41 m2/ z widną kuchnią i balkonem na 4 piętrze w bloku 10 piętrowym.Do mieszkania przynależy schowek na tym samym piętrze. Mieszkanie do remontu. Kontakt Wiesław 781 032 335

Komputery
 Green Web, Digital Marketing Agency Nasza specjalizacja to: Pozycjonowanie serwisów internetowych w wyszukiwarkach Prowadzenie kampanii reklamowych z wykorzystaniem Google Adwords (Reklama kontekstowa) Kompleksowe wsparcie działalności sklepów internetowych Usługi analityczne związane z promocją internetową Promocja w social mediach oraz marketing szeptany Audyty użyteczności stron internetowych i pozycjonowania Optymalizacja SEO Pomoc techniczna Projekt graficzny (WEB-Design) Tworzenie stron www Chętnie dzielimy się wiedzą. Jeśli szukasz rzetelnego partnera, który oferuje pozycjonowanie, kampanie AdWords, marketing w mediach społecznościowych, tworzenie stron www, zadzwoń lub napisz do nas. +48 786212222 Kraków, ul. Władysława Łokietka 6a 30-010 info@greenweb-agencja.pl www.greenweb-agencja.pl

Nieruchomości
 Sprzedam dom z działką 5400m2 w miejscowości Olszewka gm.Jednorozec cena 180tys.tel 505434720 lub 004915215255805

Dam pracę
 Agenta ochrony do 50 lat, biurowiec Bielany 509740966

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie