REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Straszne

20.09.2019 17:24

Będąc przeciwnikiem PO moglbym mieć tzw. Schadenfreude z kolejnej klęski tej partii. Ale nie mam. Tragedia po prostu. Sprawa zbyt poważna.

# Wincynty

21.09.2019 09:37

Czemu gwarancja nie została uznana? Bo to, że się rzeczy psują to norma.

# Xyz

21.09.2019 21:17

Niektórzy to są bogaci! Po 6 latach sypie się miejska inwestycja za dobrych kilka miliardów zł a oni, że to norma dla rzeczy. Jakby chodziło o rower za 300 zł.z supermarketu. Głupota? Blazenada? Myślę że po prostu polityka ludziom rozum odbiera.

REKLAMA

# Ż-ART

23.09.2019 10:27

i ja się pytam: gdzie te celebryty, dziennikarze śledcze, aktorzy którzy tak czynnie walczyli o kornika, dzika, karpia, czyste powietrze bez smogu a teraz kiedy szambo się leje do Wisły ... CICHO SZA... odpady toksyczne z Czajki rozwożą po całej Polsce... CICHO SZA... a ekolodzy i zieloni... SPOKOJNIE TO TYLKO awaria, przez małe "a"... CICHO SZA!

# Hejter

25.09.2019 13:45

Wczoraj słyszałem w TV wypowiedź pewnego profesora, który w swoim czasie był w jakichś strukturach doradzających przy inwestycji Czajki. Mówił, że parcie na tę wielka kasę było wielkie i nie chciano słyszeć pojawiających się głosów, że przyjmowane rozwiązania technologiczne grożą katastrofą. I jeszcze jedno, w przeliczeniu na uzyskane "moce" tej oczyszczalni, to jest najdroższa oczyszczalnia na świecie.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break