REKLAMA
REKLAMA

Drogeria czy apteka

25.08.2016 11:46 #amma34
Cześć. Pytanie kieruję do kobiet. Gdzie lubicie kupować kosmetyki. Preferujecie drogerie czy może kupujecie kosmetyki w aptekach?
25.08.2016 13:00 #kirmi
Z uwagi na moja delikatną cerę preferuje kosmetyki apteczne, dermokosmetyki. Zamawiam przez internet w aptekach bo jakbym kupowała je w stacjonarnych aptekach to chyba bym zbankrutowała. Wiele osob nie kupuje takich kosmetyków bo są przekonani,że są one bardzo drogie. Prawda jest jednak inna. Warto jest polować na promocje, dzieki nim można zaopatrzyć się w kosmetyki takich firm jak Vichy, Iwostin czy te Avene w cenie o połowę niższej.
Spora wyprzedaż kosmetyków jest obecnie w Cefarmie:
http://www.cefarm24.pl/

Dzięki temu zrobiłam sobie spory zapas na następne miesiące.
12.02.2018 12:40 #gość
Na razie się uczę tego wszystkiego i dziewczyny w Dr Zdrowie są bardzo pomocne, pomagają wdrażać się w poszczególne rzeczy - ogarnianie gdzie leży jaki lek, jakie są jego ew. zamienniki jeśli czegoś nie ma.
12.02.2018 13:05 #syf syf
nie polecam nikomu, to syf

121/2897 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
CHCESZ 400 ZŁ NA ZAKUPY NA ALLEGRO? ZAŁÓŻ KARTĘ
ŁAPIE CIĘ GŁÓD? ZAMÓW PIZZĘ

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dom i ogród
 Naprawa Okien PCV 796-698-555

Kupię części
 Do Fiata 125 + PRL 513-606-666

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 Jestem szczupłą blondynką o magicznych oczkach, namiętnych ustach, z wielką ochotą na... sami wiecie :) Moje zadbane i pachnące ciałko, uroczy uśmiech oraz zniewalające spojrzenie doprowadzi Cię do tego, że będziesz chciał do mnie wracać co noc :) Jeżeli jesteś zdecydowanym facetem to odezwij się do mnie. Numer telefonu lub email znajdziesz na stronie zboczone18.pl/madzia Pamiętaj, że jeżeli chcesz tylko popisać to szkoda naszego czasu :)

Usługi motoryzacyjne
 SKUP MOTOCYKLI WARSZAWA MAZOWIECKIE INTERESUJE NAS KAŻDY MOTOCYKL SPRAWNY i NIESPRAWNY BEZWYPADKOWY I POWYPADKOWY DOJAZD DO KLIENTA WARSZAWA i OKOLICE TEL 572-124-555 e-mail 24skup@wp.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.