REKLAMA
REKLAMA

Drew-lux listwy drewniane

20.02.2017 22:20 Sylvia63
Szukam opinii na temat listw przypodłogowych od Drew Lux. Trafiłam na nie i bardzo mi się podobają takie wysokie, białe. Wyglądają rewelacyjnie. Chciałabym wiedzieć jak są wykonane i czy nie było problemu z samym zakupem ich.
21.02.2017 08:49 #ernest
listwy fatalnej jakości, krzywe, rozpadają sie juz podczas montażu. Wykonawca mówił, że gorszych nie widział. Nie polecam
23.02.2017 20:53 #MariolaK
Ja mam odmienne zdanie. Mam ich listwy przypodłogowe w każdym pomieszczeniu w swym domu. Montaż sami wykonywaliśmy z mężem i nie mieliśmy z tym najmniejszych problemów. Jestem zdziwiona #ernest, że się Wam rozpadały. Listwy prezentują się bardzo elegancko. Zamówienie składałam przez internet. Dostawa była bardzo szybka, a towar był należycie zabezpieczony tak, ze podczas transportu nie miał prawa ulec uszkodzeniu.
26.02.2017 14:44 #Alina80
Opinie na jakie natrafiłam dotyczące Drew-Lux są bardzo pozytywne i sama niebawem chcę dokonać u nich zakupów. Podoba mi się ich spory wybór listw przypodłogowych, a przede wszystkim to, że we wszystkich listwach dolne krawędzie są zabezpieczone przed wilgocią. Dodatkowym atutem jest to, ze znaczna ilość oferowanych wzorów ma podfrezowanie na kable co ułatwi mi zapanowanie nad porządkiem w kącie gdzie stoi telewizor. Mam jednak jeszcze dylemat na tym czy wybrać białe czy jednak te pasujące kolorem do podłogi. Muszę to jeszcze przedyskutować z mężem.
27.02.2017 10:06 #Karolina84
drew-lux poleca chyba jedynie sam ich producent, potwierdzam wcześniejszą negatywną opinie na ich temat. Listwy są słabej jakości, pękają podczas montażu, u nas kolor zmienił się po pół roku, wyblakły, pożółkły, wyglądają fatalnie. Wiosną zmieniamy na drewniane. Szkoda tylko kasy na ten badziewny plastik.
27.02.2017 16:18 #karolina_61866
Mają dużo wzorów i na pewno wysokiej jakości towar. Ceny też dobre, bo to producent a nie sklep, czy też jakaś hurtownia. MI w oko wpadły takie bardziej proste wzory, bez frezów ozdobnych
27.02.2017 22:38 Karolina32
Ja posiadam listwy od tej firmy( od ponad roku). Nie było żadnych problemów podczas montażu, z kolorem po tym czasie też nic się nie dzieje, więc śmiało mogę polecić tą frme :)
28.02.2017 10:50 #Karol79
czytam i...........dokładnie mam to samo. Te listwy to jakaś porażka. Moje powyginały się po roku użytkowania. Odstają od ścian na ponad 2 cm. Fatalnie to wygląda. Produkt bardzo słabej jakości.
28.02.2017 14:20 #Stefan88
poczytałem w sieci i faktycznie te listwy są bardzo słabe. Dziękuję za info, Szukam innych
28.02.2017 20:08 #Karol66
Pytanie o którą firmę Drew Lux tutaj chodzi. Bo ja znalazłem pod tą nazwą kilku producentów. I jest jakaś firma co ma panele i wykończenia z PCV z Włoszczowej (F.H. Drewlux) ale jest też firma Drew-Lux z Pruszcza Gdańskiego. Pod tą nazwą widziałem też firmę robiącą drzwi. Także oceniając daną firmę warto może napisać o którą chodzi dokładnie, który producent jest tym złym. Jak widzę we wpisie #Karolina84 chyba odnosi się do listw PCV, więc chyba do producenta z Włoszczowej. Znowu #Alina80 wyraźnie pisze o firmie Drew-Lux a więc można sądzić, że chodzi o producenta z Pruszcza Gdańskiego. Ta firma (aby być precyzyjnym podam adres strony: www.drewlux.pl) wykonuje listwy przypodłogowe z drewna lub MDFu. Jak widać pod jedną nazwą (prawie identyczną) mamy chyba do czynienia z dwoma odmiennymi producentami tego samego produktu i o zupełnie różnej (skrajnie odmiennej) jakości wykonania.
07.03.2017 16:48 #DREW-LUX
Panie Erneście , Pani Karolino84, Panie Karolu 79, proszę określić czy zakupiliście Państwo listwy w firmie Drew-Lux z Pruszcza Gdańskiego, jeżeli tak to konkretnie które, nie mamy w swojej ofercie listew plastikowych, nie ma też możliwości aby listwy rozpadały się podczas montażu, jeżeli by tak było to dlaczego nie skorzystaliście z możliwości zwrotu towaru, jeżeli towar był wadliwy to sprzedawca towar odbiera na własny koszt. Niestety nie zdarzyło nam się jeszcze aby ktoś narzekał na nasze listwy a jeżeli były zwroty listew to tylko z powody iż listwa nie pasowała do drzwi, nie przykryła szpary w podłodze ect, również w takich wypadkach przyjmujemy zwroty bez problemu. Podsumowując obawiam się że posty nie dotyczą firmy Drew-Lux z Pruszcza Gd lub co bardziej prawdopodobne napisała je konkurencja.
z wyrazami szacunku
Tomasz Włodkowski - właściciel firmy DREW-LUX
08.03.2017 11:35 #Rookie
wygląda na to, że producent zamówił płatną reklamę. Niestety zamieszczona nie tam gdzie trzeba, spotkała się z negatywnym odzewem userów. Panie Tomaszu warto zamieszczać reklamy na stronach branżowych.
Co ma wspólnego forum tustolica.pl z listwami przypodłogowymi ?
08.03.2017 16:01 #Tomasz Włodkowski
Witam, nie bardzo rozumiem o jakiej reklamie Pan pisze. Klient zakupując w naszej firmie listwy zapytał o jakość wspominając iż przeczytał o rozpadających się listwach, poprosiłem o konkrety i podał mi link do tej strony, uznałem iż należałoby wyjaśnić tę oczerniającą opinię, stąd moja obecność na tym forum.

Pozdrawiam
16.03.2017 15:37 Sylvia63
Skoro to mój wątek to odniosę się do produktu o który mi chodzi. W treści padło stwierdzenie, że to plastikowy produkt i o słabej jakości. Wygląda na to, że mówimy/piszemy o zupełnie innych produktach a może nawet, jak to napisał #Karol66, o zupełnie różnych producentach. Listwy które ja zamówiłam są wykonane z drewna. Listwa ma wymiary 115 mm wysokości i 21 mm grubości. Jest to listwa z pełnego drewna. Tej grubości deska jest bardzo sztywna i raczej bardzo wątpliwe jest to, by się mogła wygiąć. Listwy kładliśmy w nowym mieszkaniu o prostych ścianach. Bardzo łatwo udało się je położyć. Nie wiem jakby to wyglądało w przypadku starego budownictwa, gdzie ściany do prostych nie należą. My jesteśmy zadowoleni z efektu.
17.03.2017 09:10 #rekt
cieszymy sie Twoim szczęściem..........listwa forever

57/476 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie