REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Grzegorz

08.04.2018 19:18

Moim zdaniem lekka przesada z tymi podwyszkami i tak to idzie z naszych podatków byłbym za podniesienie premii motywujące o 75 - 100%

# Ikarek

09.04.2018 16:24

Panie Grzegorzu, szczerze radzę zainwestować i kupić jakiś słownik ortograficzny. Co do premii,, myślę że bardzo mało Pan wie o specyfice pracy kierowcy w komunikacji miejskiej. Radzę nie opowiadać bzdur.

# Paul Moritz

19.04.2018 12:10

Cześć, jestem Paul Moritz, legalny i rzetelny pożyczkodawca. Udzielam pożyczek na jasnych i zrozumiałych warunkach z oprocentowaniem 3%. Podaję kredyty biznesowe, pożyczki osobiste, kredyty studenckie, kredyty samochodowe i pożyczki, aby spłacić rachunki. Jeśli potrzebujesz pożyczki, musisz się ze mną skontaktować bezpośrednio teraz: paulhelpfund@yahoo.com
Niech cię Bóg błogosławi.
Pozdrowienia,
Pan Paul Moritz
Email: paulhelpfund@yahoo.com
Whatsapp: +91 733 787 3110

REKLAMA

# syfff reklama

19.04.2018 13:31

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. ..

# StudentSGGW

08.05.2018 12:07

Przepraszam za wtrącenie w dyskusję, ale potrzebuję państwa pomocy! Bardzo proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej używania roweru przez Warszawiaków. Uznałem, że to forum będzie bardzo dobrym miejscem by państwa znaleźć. Ankieta jest anonimowa i posłuży wyłącznie do napisania pracy dyplomowej w temacie ruchu rowerowego w Warszawie. Do wyrażenia opinii zapraszam szczególnie osoby powyżej 25 roku życia! Aczkolwiek młodsze osoby również będą mile widziane. Z góry dziękuję serdecznie!
https://goo.gl/forms/QZofNy0fo8MC5aI63
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break