REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Doskonały spot Sebastiana Wierzbickiego

 Tajniak100

25.10.2014 03:16

Powiem Wam szczerze, że jak obejrzałem ten spot to nie mogłem wyjść z podziwu. Insty majstersztyk. Mega dobra robota. Panie Sebastianie. Bardzo dobra robota :)
Zachęcam wszystkich do obejrzenia :)
http://youtu.be/Pv8qkjUc-Yo

# gość

25.10.2014 13:49

Czerwony Kapturek jest osobą zawsze radosną, uśmiechniętą, miłą, pomocną. Jest blondynką o niebieskich oczach. Dba o babcię, można zaryzykować twierdzenie, że zadba o wszystkie babcie i inne osoby w podeszłym wieku. Pomaga każdemu będącemu w potrzebie. Jest społecznikiem udzielającym się z pełnym zaangażowaniem zupełnie bezinteresownie. Idealistka. Oprócz tych cudownych zalet ma również wady jak każdy. Jest naiwna i łatwowierna, ufna każdemu. Raz wykorzystana pamięta przykre doświadczenie, korzysta z niego i drugi raz tego samego błędu unika.
To jest bardzo dobry i wspaniały kandydat na radnego daleko przebijający swoim prawym charakterem "starych wyjadaczy".

# BartekM

25.10.2014 21:51

Sebastiana znam od dawna, to swój chłop za którego naprawdę ręczę!

REKLAMA

# gość

25.10.2014 21:54

i na takiego wygląda

# krymik

25.10.2014 21:56

Bo Warszawa to ludzie, a Wierzbicki to człowiek spośród nas :) Seba! oby tak dalej!

# fghj

25.10.2014 22:01

o widzę, że zaczeła się litania chwalebna na rzecz Wierzbickiego! i powiem tak, o ile byłem spcetyczny o tyle teraz muszę powiedzieć, ze brawo! tak to powinno wyglądać, wierzbicki to świetny kandydat!

REKLAMA

# doros

25.10.2014 22:14

również i mi, Wierzibcki wydaje się człowiekiem, który jest w stanie zmienić Warszawę

# odrow

25.10.2014 22:16

zdecydowanie Wierzbicki, zdecydowanie nikt inny niż Guział, HGW, Sasin czy Rozenek!

# gość

25.10.2014 23:01

Im więcej "szumu" wokół kandydata tym mniej poparcia dla niego, kandydat niewiarygodny.

REKLAMA

# Martyna303

26.10.2014 02:55

Wierzbicki to też mój kandydat na Prezydenta Warszawy! Co do spotu to prawda! Bardzo dobry :) pozdrawiam

# Pikoloolo

26.10.2014 03:08

Czas na zmianę! Czas na Wierzbickiego!

# polskie przysłowie

26.10.2014 15:27

"krowa która dużo ryczy mało mleka daje".

REKLAMA

# doymon

28.10.2014 21:18

Wierzbicki nie ryczy właśnie, ryczą inni ale nie on. Ten człowiek ma realne propozycje dla Warszawiaków i o to chodzi. Chodzi o takiego człowieka na stanowisku prezydenta warszawy

# pe be z tvn warszawa

04.11.2014 09:42

wywiad z kandydatem kongresu nowej prawicy
Wipler: nie mam za sobą armii wygłodzonych polityków
Choć kampanię rozpoczął dopiero miesiąc przed wyborami na prezydenta Warszawy, czuje się gotowy do objęcia tej funkcji. Nie obiecuje darmowej komunikacji publicznej, ani powstania Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Twierdzi, że grubo przepłacamy za Veturilo, a kierowcy są dyskryminowani. Na pytania tvnwarszawa.pl odpowiadał Przemysław Wipler.
Piotr Bakalarski: Dlaczego zainaugurował pan kampanię w tak przewidywalnym miejscu jak plac Bankowy, a nie gdzie indziej, np. na Mazowieckiej?
Przemysław Wipler: Nie było takiej potrzeby, ratusz to bardzo dobre miejsce. Jestem jedynym warszawskim posłem, który nie zagłosował za podniesieniem podatków, zwiększeniem biurokracji czy zadłużenia. To jest moja merytoryczna praca parlamentarzysty i przede wszystkim z tego chciałbym być znany, a nie z tego, że w czasie prywatnym zostałem pobity przez funkcjonariuszy policji i przez ponad rok nie mogę się doczekać upublicznienia monitoringu z tych zdarzeń. W tym roku było kilkadziesiąt przypadków, kiedy ujawniano monitoring mimo toczącego się postępowania. Dlaczego w tym przypadku go nie upubliczniono? Bo widać na nim, jak trzej funkcjonariusze policji łamią prawo, biją parlamentarzystę.
Uderza pan w poważny ton. Ja nie przesądzam o niczyjej winie, chodziło mi raczej o to, że mógłby pan pokazać nieco dystansu do siebie, na prawicy to towar deficytowy...
Sposób, w jaki prowadzę media społecznościowe, a robię to osobiście, pokazuje, że mam dużo dystansu do siebie. Lecz zdradzę, że byli ludzie, którzy namawiali mnie na takie rozwiązania (start kampanii na Mazowieckiej - przyp. red) i muszę przyznać, że poważnie rozważałem to jako jeden z wariantów, ale przeważyły inne racje.

# gość

22.11.2014 09:28

Walczył o fotel prezydenta, nie został nawet radnym.
Sebastian Wierzbicki nie dostał się do Rady Warszawy.
"Doskonały" spot kierowany do syna w niczym nie pomógł.
Syn również.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy