REKLAMA
REKLAMA

Dopasowanie kolorów ścian

12.06.2017 15:16 #baber
Jaki kolor ścian pasowałby do brązowej szafy oraz beżowych kamieni dekoracyjnych ?
12.06.2017 17:12 #Ekspert_Bondex
Witaj.

Przygotowałem dla Ciebie kilka propozycji kolorystycznych: bezmiar przestrzeni, naturalna bawełna, beżowa inspiracja, jesienna mgła. Odcienie te nadadzą lekkości aranżacji i będą stanowiły doskonałe tło dla Twoich kamieni dekoracyjnych. :) W dodatku są na tyle delikatne i jasne, że powiększą optycznie przestrzeń.

Pozdrawiam serdecznie,
Ekspert Dekoral
13.06.2017 17:05 #baber
Patrzyliśmy w Google - nieźle to wygląda ;-)
Jeszcze jakieś ciekawy kolory macie?
14.06.2017 17:53 #ionizy
Na jednej może brązowy w stylu rozkoszny brąz? Sam beżowy bardzo będzie się zlewać z kamieniem dekoracyjnym. :)
30.06.2017 20:46 #aldona
Ładne te kolory od Śnieżki. Ja szukałam połączeń 3 kolorów, fajnie na stronie mają wyjaśnione takie rzeczy jak psychologia koloru czy sposób doboru. Jeszcze się nie zdecydowałem, ale już wiem czego unikać.
30.06.2017 20:48 #aldona11
Ładne te kolory od Śnieżki. Ja szukałam połączeń 3 kolorów, fajnie na stronie mają wyjaśnione takie rzeczy jak psychologia koloru czy sposób doboru. Jeszcze się nie zdecydowałem, ale już wiem czego unikać.
30.06.2017 20:48 #aldona11111
03.07.2017 10:31 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."

87/506 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię działkę
 Działkę 508-644-253

Turystyka
 Święta Bożego Narodzenia w Bieszczadach. Wśród atrakcji m.in. wspólne świętowanie, ubieranie choinki, kolędowanie, wręczanie prezentów przez Św. Mikołaja, seanse saunowe i jacuzzi, ognisko, kulig oraz prawdziwa uczta dla Waszych podniebień :) Więcej informacji pod nr tel. 695 904 772. DANFARM Bieszczadzki Ośrodek Wypoczynkowo Konferencyjny, Równia, 38-700 Ustrzyki Dolne.

Antyki
 Antyki meble obrazy grafiki srebra platery brązy zegary porcelanę szkła książki pocztówki dokumenty zdjęcia dyplomy medale odznaki odznaczenia szable bagnety ryngrafy orzełki mundury siodła lance itp za gotówkę tel 504017418

Różne
 Nasza firma zajmuje się produkcją gadżetów reklamowych z dowolnym nadrukiem. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m in. - breloki z nadrukiem jedno lub dwustronnym w cenie od 2,49 - kubki z własnym logo lub dowolną grafiką w cenie od 7,49 - podkładki pod kubki kwadratowe i okrągłe w cenie od 2,49 - magnesy neodymowe z indywidualnym projektem w cenie od 1,99 - magnesy neodymowe z otwieraczem do butelek ze swoim logo w cenie od 2,99 - przypinki, butony, kotyliony z dowolnymi obrazami w rozmiarach 25, 37,56,75 mm w cenie od 1,19 A także poduszki, puzzle, smycze, długopisy, zapalniczki, odzież i wiele innych gadżetów - wszystko z dowolnym zaprojektowanym przez siebie (lub przez nas) nadrukiem. W przypadku zakupu większej ilości możliwość negocjowania cen. biuro@planetanadruku.pl, 531 979 533

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie