REKLAMA
REKLAMA

Dom z drewna - warto?

26.06.2017 13:52 #Fedorowicz
Mam działkę położoną w fajnej okolicy - w kierunku na mazury. Działka jest bardziej siedliskowa, otwarta na okoliczne pola i lasy, w niedalekiej odległości jest jeziorko (widać je z działki). I tak się zastanawiam jaki dom postawić, by nie zepsuć klimatu miejsca. Nowoczesna bryła raczej mi nie odpowiada, więc myślę nad rozwiązaniem tradycyjnym w formie i technologii. Drewno wydaje mi się czymś naturalnym w takim miejscu. Oglądałem sporo programów (większość z UK) dotyczących przeróbek tradycyjnych stodół na nowoczesne domy. Rewelacyjnie to wyglądało, więc może warto wybudować coś, w tym stylu?
27.06.2017 21:32 #Baśka
Takie stodoły mają swój klimat ale mam inną propozycję może warto pomyśleć o domie drewnianym z bala? Idealnie wpasowałby się w krajobraz i otoczenie działki. Postawiłabym na klasyczną formę takiego domu z dachem krytym strzechą.
29.06.2017 21:44 Maja23
Wpisałam właśnie w wyszukiwarkę domy z bali i wyskoczyły mi zdjęcia cudownych,klimatycznych domów z drewna.Coś takiego idealnie pasuje do klimatu pól,lasów i jeziora:)
30.06.2017 15:20 #Gibaszewski
Na mazurach takie budownictwo jest wpisane w krajobraz. Tam był i jest taki styl, więc takie domy będą pasować idealnie. Strzecha to fajna sprawa, ale ciężko znaleźć ekipę budująca, która zrobi to prawidłowo. Ja znam tylko ludzi z Natur Eko Dom, którzy budują domy drewniane (przeważnie z bala) i potrafią taki dach położyć. Sam widziałem ich wykonanie i było bardzo dobre. No i sa z Mrągowa jakby co :)
06.07.2017 22:41 #sowa11
Dom z bala kryty strzechą? W dzisiejszych czasach jeszcze ktoś takie buduje? Miło byłoby zobaczyć coś tak fantastycznego i pięknego. Mieszkać w takim domu w takich okolicznościach przyrody jak opisuje Fedorowicz to bajka. Fajnie byłoby mieć taki ekologiczny dom. Chyba muszę się wybrać na wakacje na Mazury.
07.07.2017 08:36 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."..
19.07.2017 21:39 #Hojda
#sowa11 też jestem ciekaw jak to wygląda. Wydawało mi się, że sztuka układania takich dachów już dawno wymarła i teraz to tylko blacha lub dachówka. A tu takie informacje. Pewnie niewielu potrafi ułożyć taki dach. To raczej ginący zawód. Fajnie, że ktoś to jeszcze robi. Z chęcią bym zobaczył taki nowy dach i porównał z jakimś starym. Ciekawe czy technika się zmieniła. I co z trwałością. Może zadzwonię do tych chłopaków z Natur Eko Dom i się podpytam.
20.07.2017 09:00 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."...
27.07.2017 11:39 Weronikatym
bardzo mi się podobają takie domki, jak byłam w szwecji to mieszkałam w takim ma swój urok

39/496 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie