REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

dom małego dziecka

# Joanka

07.01.2004 08:21

Czy na Nowodworach jest dom małego dziecka, a jeśli jest to gdzie? Pytam, gdyż chciałabym z córeczką podarować dzieciom zabawki i ubranka. Wiem, że do szkoły przy Leśnej Polanki chodzą dzieci z domu dziecka.
Pozdrawiamy serdecznie

# 508

07.01.2004 12:09

my oddaliśmy zabawki i ubranka do domu dziecka na ołówkowej, to po drugiej stronie modlińskiej niż tarchomin, tam co prawda nie ma małych dzieci ale siostra zakonna która to przyjmowała powiedziała że zgłaszają się często ludzie którzy potrzebują takich rzeczy

# marcinek

08.01.2004 03:22

Przy oczyszczalni Czajka obok Selgros'u jest dom samotnej matki. Z tego co wiem jest tam chyba ok. setka dzieci do 6-ciu lat.

REKLAMA

# Kotkaa

08.01.2004 18:31

Jest też Dom Dziecka państwowy przy Bohaterów (na przeciwko szkoły) i jeszcze jeden prowadzony przez siostry w Wiśniewie (kiedyś był tylko dla dziewczynek, nie wiem jak teraz). Na pewno też przyda się coś takiego w Markocie na Marywilskiej (albo będą wiedzieli, gdzie oddać).

# DEPTI

08.01.2004 21:12

Joanko bardzo polecam Ośrodek Dla Bezdomnych Matek z Dziećmi przy ul. Czajki 2.Jest tam naprawdę dużo dzieciaków, które z chęcią przyjmą jakąkolwiek pomoc rzeczową. Natomiast BEZWZGLĘDNIE nie polecam Domu Dziecka przy ul. Ołówkowej .Pracowałem tam i wiem ,że do dzieci i potrzebujących rzadko docierają dary przekazywane przez darczyńców. Pozdrawiam DEPTI

# Duży kot

08.01.2004 21:27

Każdej działalności charytatywnej zdarzają się wpadki.... ale próbować trzeba (nawet licząc się z tym ,że wsparcie ominie najbardzuiej potrzebujących i dostanie się w niepowołane ręce).

REKLAMA

# Vladymir

08.01.2004 22:00

Polecam Markot na Marywilskiej, tam są też samotne matki z dziećmi i nie korzystaja oni z pomocy państwa, a domy dziecka i owszem, utrzymanie ze skarbu państwa maja zapewnione w stopniu przynajmniej dostatecznym.

 07

09.01.2004 11:21

Rzeczywiście, z tego, co wiem i co widać, kiedy spotykam dzieciaki z Domu Dziecka przy Bohaterów, na ubiorach im raczej nie zbywa... Więc chyba faktycznie lepiej się udać do Markotu na Marywilskiej.

 Ordek55

24.07.2017 08:09

Jeżeli chodzi o ubranka dla dzieci to ja najczęściej kupuję je z żoną w to sklep internetowy, gdzie http://ubierajdziecko.pl znajdziesz duży wybór ubranek zarówno dla chlopców jak i dziewczynek + różne akcesoria. Moje dzieciaki uwielbiaja ten sklep przede wszystkim dlatego, że dostępne są tam ubrania w postacie Dinsey, które wyróżniają się jakością, a my możemy sobie na to pozwolić bo nie sa drogie.

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA