REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

dom małego dziecka

07.01.2004 08:21 #Joanka
Czy na Nowodworach jest dom małego dziecka, a jeśli jest to gdzie? Pytam, gdyż chciałabym z córeczką podarować dzieciom zabawki i ubranka. Wiem, że do szkoły przy Leśnej Polanki chodzą dzieci z domu dziecka.
Pozdrawiamy serdecznie
07.01.2004 12:09 #508
my oddaliśmy zabawki i ubranka do domu dziecka na ołówkowej, to po drugiej stronie modlińskiej niż tarchomin, tam co prawda nie ma małych dzieci ale siostra zakonna która to przyjmowała powiedziała że zgłaszają się często ludzie którzy potrzebują takich rzeczy
08.01.2004 03:22 #marcinek
Przy oczyszczalni Czajka obok Selgros'u jest dom samotnej matki. Z tego co wiem jest tam chyba ok. setka dzieci do 6-ciu lat.
08.01.2004 18:31 #Kotkaa
Jest też Dom Dziecka państwowy przy Bohaterów (na przeciwko szkoły) i jeszcze jeden prowadzony przez siostry w Wiśniewie (kiedyś był tylko dla dziewczynek, nie wiem jak teraz). Na pewno też przyda się coś takiego w Markocie na Marywilskiej (albo będą wiedzieli, gdzie oddać).
08.01.2004 21:12 #DEPTI
Joanko bardzo polecam Ośrodek Dla Bezdomnych Matek z Dziećmi przy ul. Czajki 2.Jest tam naprawdę dużo dzieciaków, które z chęcią przyjmą jakąkolwiek pomoc rzeczową. Natomiast BEZWZGLĘDNIE nie polecam Domu Dziecka przy ul. Ołówkowej .Pracowałem tam i wiem ,że do dzieci i potrzebujących rzadko docierają dary przekazywane przez darczyńców. Pozdrawiam DEPTI
REKLAMA
08.01.2004 21:27 #Duży kot
Każdej działalności charytatywnej zdarzają się wpadki.... ale próbować trzeba (nawet licząc się z tym ,że wsparcie ominie najbardzuiej potrzebujących i dostanie się w niepowołane ręce).
08.01.2004 22:00 #Vladymir
Polecam Markot na Marywilskiej, tam są też samotne matki z dziećmi i nie korzystaja oni z pomocy państwa, a domy dziecka i owszem, utrzymanie ze skarbu państwa maja zapewnione w stopniu przynajmniej dostatecznym.
09.01.2004 11:21 07
Rzeczywiście, z tego, co wiem i co widać, kiedy spotykam dzieciaki z Domu Dziecka przy Bohaterów, na ubiorach im raczej nie zbywa... Więc chyba faktycznie lepiej się udać do Markotu na Marywilskiej.
24.07.2017 08:09 Ordek55
Jeżeli chodzi o ubranka dla dzieci to ja najczęściej kupuję je z żoną w to sklep internetowy, gdzie http://ubierajdziecko.pl znajdziesz duży wybór ubranek zarówno dla chlopców jak i dziewczynek + różne akcesoria. Moje dzieciaki uwielbiaja ten sklep przede wszystkim dlatego, że dostępne są tam ubrania w postacie Dinsey, które wyróżniają się jakością, a my możemy sobie na to pozwolić bo nie sa drogie.

362/6603 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Zdrowie i Uroda
 DIETA INDYWIDUALNA NA 7, 14 lub 28 dni. Nazywa się Jakub Spólny jestem dyplomowanym dietetykiem z doświadczeniem. Układam jadłospisy dopasowane indywidualnie dla każdego pacjenta. Nad dietą pracuję kilka dni więc jadłospis jest prawidłowo zbilansowany i dobrany indywidualnie dla każdego Klienta. Ułożę dietę na redukcję tkanki tłuszczowej, dla sportowca, dla dzieci, dla osób chorych i nie tylko. W celu ustalenia porady dietetycznej proszę o kontakt telefoniczny pod numerem +48 790-444-490 lub adres e-mail: Dietetyk@int.pl Cena jadłospisu na 7 dni to tylko 50zł. Tak niska cena usługi jest zależna od tego, że nie muszą Państwo przychodzić osobiście do mojego gabinetu, ankietę i wywiad żywieniowy podsyłam na maila lub pocztą tradycyjną w zależności od preferencji pacjenta. Wszystkie sprawy załatwiane są przez telefon lub maila. Siedziba firmy: Słupca, 62-400, ul. Traugutta 28 Wielkopolska. Wsparcie dietetyka w trakcie i po kuracji przez okres 3 miesięcy :) Zachęcam do kontaktu Pozdrawiam

Kursy, szkolenia
 Ruszyły zapisy na Weekendowy Trening Interpersonalny Trening przeznaczony jest dla osób chcących zwiększyć świadomość siebie: własnych zachowań i uczuć w relacji z innymi ludźmi oraz chcących nauczyć się efektywniejszych form kontaktu. Trening jest intensywnym a przede wszystkim dynamicznym doświadczeniem grupowym program zawsze dostosowujemy do potrzeb i odczuć danej grupy. Trening poprowadzi Tomasz Rejent psycholog, psychoterapeuta Czas trwania: 8-10 czerwiec 2018 - Piątek godziny 15-20, - Sobota godziny 10-19, - Niedziela godziny 10-16 z przerwą godziną na obiad (we własnym zakresie) Całkowity koszt treningu: 500 zł Dla studentów/stażystów 10% zniżki Miejsce: Siedziba Fundacji Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM - Aleje Jerozolimskie 6 lokal 402 (drugie wejście od ul. Smolnej 13), Warszawa Zgłoszenia przyjmowane będą do wyczerpania limitu miejsc. Dokonać zgłoszenia można zarówno telefonicznie: 733 563 311 jak i mailowo: twojpsycholog2@gmail.com

Dam pracę
 Szukam KONKRETNYCH KOBIET do współpracy w ramach kobiecego projektu. Komunikatywnych, Kreatywnych, Pracowitych,Zdeterminowanych, które nie boją się wyzwań i lubią zdobywać nową wiedzę. Praca on- line,szkolenia + możliwość elastycznego dopasowania do siebie czasu. Jeśli jesteś dyspozycyjna 10 godzin tygodniowo i potrzebujesz dodatkowego dochodu w wysokości 50-3000 zł a także lubisz odbieraĆ nagrody za swoją pracę - zostaw komentarz a ja się odezwę i wszystko wytłumaczę. Kontakt: familodlaciebie@gmail.com

Lokal użytkowy do wynajęcia
 Super lokal 37m2na biuro/kancelarię w Centrum Warszawy w 81m biurze. Róg Jana Pawła II i Al. Solidarności przy Sądzie Okręgowym w Warszawie. Półpiętro- jest winda i podjazd. Możliwość aranżacji okna- reklamy od Al. Solidarności. Lokal składa się z dwóch pokoi- mniejszy i większy, w tym jednego przechodniego. Dodatkowo w lokalu znajdują się jeszcze dwa biura, wspólny korytarz, toaleta i kuchenka. Alarm, możliwość internetu, domofon, całodobowy dostęp do biura. Jest większość mebli biurowych. Doskonały dojazd z każdego punktu Warszawy. Możliwość montażu tablicy przed wejściem do klatki i na na drzwiach głównych do lokalu oraz na drzwiach wejściowych do biura.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.