REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Dokąd po wodę oligoceńską?

# kinio

07.11.2002 23:17

Czy może ktoś wie, gdzie w naszych okolicach można zaopatrzyć się w wodę olig. Jedyne znane mi ujęcie ma Porajów/Antalla jest notorycznie zamykane do odwołania. Miało powstac nowe, przy Mehoffera, ale nic na ten temat nie słychać. Na Plac Hallera trochę za daleko. Pozostaje kupowanie wody w sklepie, bo kranówy nie uznaję. Bedę wdzięczny za informację

# Vladymir

07.11.2002 23:28

Oligo przy mehoffera/ Strumykowa juz zbudowano, to taki mały budyneczek z zielonym dachem, alecz czy to jest już otwarte, to nie wiem, bo tylko przejeżdżam tamtędy. osobiście uważam, że woda na Białołęce jest dobra, bo z Wieliszewa, a nie z Wisły, więc ja piję bez oporów.

# NN

08.11.2002 08:53

Najmniej zawodne jest przy ul.Klasyków.

REKLAMA

 akacje6

08.11.2002 09:59

Na Klasyków już jest zamknięte (ono jest czynne tylko latem)

# Norman

08.11.2002 13:44

Krany na zewnątrz zdjeli kiedy przyszły mrozy żeby nie rozsadziło rur. Krany teraz sa wewnątrz. Wiem bo wczoraj sam napełniałem baniaki.

# Vladymir

17.11.2002 23:45

Dzisiaj, czyli w niedzielę 17.11.02 byłem na spacerku z moja latoroślą na ul. Mechoffera i ustaliłem, że studnia oligo przy skrzyżowaniu ze Strumykową jest czynna, z kranów leci woda. Na razie czynne jest ujęcie na zewnątrz, ale gotowe jest też pomieszczenie zimowe, nawet z ogrzewaniem.

REKLAMA

# już

18.11.2002 15:11

Potwierdzam, ujęcie na Mechoffera działa. Woda jest całkiem dobra :)

# B.B.

18.11.2002 16:00

rzeczywiście działa !!! :))))))
byłam, nabrałam, baaaaaaaaaardzo ładnie, ale ...
wciąż jest linia ciągła w tym miejscu, więc żeby wjechać z Mehoffera jadąc od Modlińskiej trzeba złamać przepisy; rzecz jasna nie można też wyjechać skręcając w lewo
mam nadzieję, że to zostanie zmienione
pozdrawiam

# już ;-)

05.12.2002 17:47

nie działa !!!
B.B.

REKLAMA

# Vladymir

06.12.2002 00:15

Jak to: nie działa ? Ja tam widzę pielgrzymki ludzi z baniakami, to po co oni tam idą ?

# B.B.

06.12.2002 18:53

pytanie z czym wracają...
ja wczoraj wróciłam bez wody :(((((((
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy