REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# grey_goose

20.09.2018 12:56

A ja mam jeszcze jedno miejsce godne uwagi!
Polecam bardzo przytulną kawiarnię BemoCafe na ulicy Bolkowskiej, tuż za Lidlem przy Ratuszu Bemowo, obok kościoła.
Bardzo pyszna kawa i smaczna szarlotka. Uwielbiam ten zestaw:)

# miłypan

20.09.2018 13:59

BemoCafe - bardzo przyjemna miejscówka, a piwko mają dobre i oryginalne :)

# Panjanek

20.09.2018 16:07

BemoCafe rządzi!

REKLAMA

# Monika Jelonki Płd.

20.09.2018 21:15

Nikt nie wspomniał o Czeskich Kuflach na Okrętowej na Jelonkach Pd. Klimatyczne miejsce z ogródkiem, leżakami, burgerami i czeskim piwem!

# Mysia

20.09.2018 23:02

A Inferno? Jest kawa, jest dobre piwo i przystępne ceny :)

# agustin2

21.09.2018 09:10

a ja polecam lidla i kaufland na słojowych polach chrzanowa

REKLAMA

# bw1

21.09.2018 13:51

Pizzeria Tapizzeria na Kaliskiego 15, tylko mają za mało stolików, trzeba czasem zaczekać, ale pizze i dania obiadowe mają tam znakomite. Kawa też jest. Kiedyś natomiast było fajne miejsce na lotnisku pod wieżą, ale właściciel wolał organizować tam tylko wesela, więc zaczął w tygodniu zamykać, klientów indywidualnych miał w poważaniu no i interes upadł...

# Piwofan

26.09.2018 12:22

A Piwodawca na Połczyńskiej? Podobnego miejsca ze świecą szukać w dzielnicy.

# waktaXE

26.09.2018 15:23

piwodawca ? żartujesz chyba!!! obleśny typ za barem, wiecznie zły, piwa drogie strasznie
ogólnie nie polecam

REKLAMA

# janek54

19.11.2018 14:22

A jeśli będziecie kiedyś za Warszawą, warto odwiedzić przytulne, kameralne miejsce http://www.tortyprawdziwe.pl/ w Nowym Dworze Mazowieckim. Moim skromnym zdaniem nawet te większe lokale z większych miast nie mogą się z nim równać.

# Staszek

27.08.2019 18:21

Hej. No właśnie ja teraz szukam jakiejś kawiarni w stolicy, bo niedawno się przeprowadziłem. Z tego co widzę przeglądając stare https://etnocafe.pl/kawiarnie/wroclaw to jedna z nich jest też w Warszawie i chyba od niej zacznę 'próbowanie'. A Wy co byście polecali? nikoniecznie na bemowie :)
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA